Şimdi Ara

ENPARA öpmeye başlıyor!.. Enpara.com üzerinden kredi çekecekler mutlaka okusun!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
3
Favori
20.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
75 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşla geçen yıllar da enpara.com üzerinden 2 kere kredi çekmiştim. 2sinde de her hangi bir dosya yada sigorta ücreti vs yoktu ki bu bankanın en güzel yanı buydu. Bugün kredi oranlarına bir bakayım dedim internet şubesinde incelemelerim sonucu sigorta ücreti almaya başlamışlar. Geçen yıl 20bini 12 ay taksitli çekmiştim ve nakit 20 bin hesabıma yatmıştı ama şuan aynı işlemi yapmaya çalıştığımda % 1 lik gibi bir sigorta ücreti kesintisi olduğunu gördüm. Şuan gördüğüm kadarıyla enpara nın kredide bir cazibesi kalmamış...
    Enpara en iyi oranla kredi veriyor diye az daha onaylıyordum benim gibi düşünen arkadaşların bu hataya düşmemesi için bu bilgilendirmeyi yapıyorum. Vakıfbank bile kredi kartına 5000 TL 12 ay taksitli nakit avansa şuan güncel %12 faizle verirken enpara %13 faiz uyguluyor. Millete bir güven duygusu verdikten sonra öpmeye başlıyorlar haberi olmayanlara duyurulur.

• Enpara öpmez, öptürürrrr...
  • Ceptetebin oranlari daha iyi hem günlük hem vadeli hem de kredi icin söylüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara da haklı, neticede bura Türkiye ...

Burda Ya banka bizi öper, ya devlet bankayı öper , sonuçta hepsi bizi öper :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imax1 -- 7 Ağustos 2017; 17:2:45 >
  • Haklisin simdi kontrol ettim sigorta ücreti kesmeye baslamislar. Artik bi cazibesi kalmadi benim icin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meral Akşener, "bankaların sermayesi ile oynuyorlar" demişti onunla ilişkili sanırım. Hükümet millete kredi verdirmek için sürekli birşeyler yapma peşinde.

• adamlar soyguncu oldu çıktı
  • Sigorta yapmaması saçmaydı zaten. Radikal hareket.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenman

Haklisin simdi kontrol ettim sigorta ücreti kesmeye baslamislar. Artik bi cazibesi kalmadi benim icin...

Normalde haber vermesi gerekirdi diye düşünüyorum çünkü piyasaya çıkış reklamıydı bu işte sigorta masrafı dosya masrafsız diye atıldılar ortaya ama sanırım katarlılar enpara'yı bitirecekler :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: islamzeki

Sigorta yapmaması saçmaydı zaten. Radikal hareket.

Bence değil isteğe bağlı olması daha mantıklı gibi. Sonuçta %1 e tekabül ediyor...
  • Git başka yerden çek kardeşim o zaman, babanın bankası mı Finansbank!!

Farklı bankalardan oranları karşılaştırırsın, hangisi uygunsa ordan çekersin

Hayır o değil de, konuyu niye buraya açıyosun ki??!!!!

• Daha da enparadan çekmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Git başka yerden çek kardeşim o zaman, babanın bankası mı Finansbank!!

Farklı bankalardan oranları karşılaştırırsın, hangisi uygunsa ordan çekersin

Hayır o değil de, konuyu niye buraya açıyosun ki??!!!!

Arkadaşım bir çok kişi sigorta ve dosya masrafı almadığı için enparayı seçiyordu.
    Enpara sisteminde habersiz değişiklik yapmış bunu paylaşmak suç mu ??
    Ayrıca ben zaten başka yerden işimi görürüm piyasada tek banka değil sonuçta kafanı yorma sen
  • Neyse şikayet edilmiş zaten konu.

• quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Neyse şikayet edilmiş zaten konu.

Edilsin çokta umrumda...
    Ben burada yararlı bir paylaşım yapıyorum. Bu durumu bilmeden kredi çekecek arkadaşların %1 parası neden havaya gitsin gider teb vakıftan işini görür 300-500 neyse cebinde kalır. Bu bir sıcak fırsat değilde nedir sorarım sana? Neyse senden bir cevap beklemiyorum zaten kendini yorup cevap yazmana gerek yok...
  • Sanki enpara sadece "uygun kredi veren banka" lakaplıymış gibi. Konu çok saçma.

Enpara candır.

• Hem oranlar piyasaya gore cok yuksek, hemde sigorta parasi almaya basladilar. Zamanla farkli yerlerden opmeye devam ederler.

• daha bu sabah aliexpress alisverisimin 50 tl iadesi geldi. Bence enparanın kimseyi öptüğü felan yok adamlar vaadlerinin disina çıkmıyor. sigorta ücreti sana cok geliyorsa baska bankadan çek. bunu koymayız seklinde bir vaadleri olmamıştı. ilerde birgün kart ucreti eft ücreti vs alırlarsa dediğinde haklısın. hala komisyon oranları en iyi olanlardan. neticede hicbir kuruluş maliyet fiyatıyla sermayesini döndüremez.

• ya şu konuları yanlış yere açtığını bile bile trip atanlara ayar oluyorum. ben sizi düşündüğüm için konu açma ayağını bırakın. konu açılacaksa uygun bölüme açılır en fazla kişi olan yere değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

Adam kendi parasıymış gibi kızmış yahu :D O zaman sürekli dolar şu oldu faiz bu oldu şu vergi oranı değişti diye bilgilendirme geçmeleri lazım, Sen adamdan parayı almadan gösteriyormu sana net maliyetini gösteriyor ee ne diye yaygara koparıyorsunuz anlamadım :D. Varsa daha uyguna veren ordan alırsınız olur biter.

Adamım mevzuyu sen anlamadın sanırım bu bankanın çıkış amaçlarından biri masrafsız olmasıydı. Göz göre göre adamlar habersiz sistemlerini değiştiriyorlar. Sürekli bir şeyler değişsin problem değil ki faiz oranını yükseltirsin olur biter burada kurnazlık yapılıyor mevzu bu.
    Hepimiz enparayı seviyoruz kullanıyoruz kampanyalar yapılıyor sürekli vs. ama böyle habersizce bir şeyler yapılması hoş değil anlatmak istediğim bu..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.