Şimdi Ara

silinsin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
10.580
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Halkbanktan findekse nasil bakiyoruz ucretsiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretsiz havale EFT dışında bir beklentim yok zaten ama bu şartlar nedir resmen alay ediyorlar
  • Daha önce sözde gençleri önemseyen banka görünümlüydü birde şimdi yaptıkları kampanyalara bak. Kredi kartını kapattırdım sırada banka kartı var.

• Kitap indirimi %30'dan, %25'e düşmüş. Üstelik Kidega'da. Kidegadaki fiyatlar oldukça kabarık. İki gün önce BKM'den kargo bedavaya 3 kitap sipariş ettim. Aynı kitaplar 95 liraya geldi Kidega'da. E buna kargo da ödendiğini düşünün. Enpara 25 lira iade etse ne olur etmese ne olur bu saatten sonra.

Evet arkadaşlar kabul edelim. O güzel kampanlar hep geride kaldı. Sen der herkes gibisi Enpara...

• Geç olsa da son 1,5 yıldır akbank kullanıyorum öğrenci halimle ben 1000tl civarı puan kazandım.

• Bu sene kampanya yapmadı demesinler diye yapılmış bir kampanya olduğu izlenimi var bende maalesef

• Enpara artık geçmişinin ekmeğini yeme peşine düştü. Yani artık bize bir katkısı olmayacak heralde. Yavaştan yolları ayıracaz sanırım üzüldüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwhiteee -- 1 Ocak 2021; 10:37:36 >
  • 50 TLye 25 TL iade veriyor diye 2000 TL mi harcayacağım hoş harcıyorum ama bir de üzerine otomatik talimat ha güle güle enpara

• Teşekkürler kampanya boş olmuş
  • 2 otomatik ödeme talimatı mı da iptal ediyorum. Güle güle Enpara

• silinsin
  • Ayın enparalısı hadi tamam, fatura talimatı istedi onu da verdik ama 1000₺-2000₺ harcamayı şart koşmak nedir üç kuruş indirim için!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmuz -- 1 Ocak 2021; 13:48:17 >
  • Takla da atalım mı?

• Kampanyayı dizayn edenler herhalde istatistiklere bakmışlar , en yukarıdaki ilk 3 kişinin ekstresini çekiliş yapar gibi kampanya şartı yapmışlar.

Bence toplu bir şekilde enpara aranmalı ve yerilmeli.

• SouthhPark kullanıcısına yanıt

Paraf bu sene almaya başladı benden, hakem heyetine gidip geri aldım gerçi aidatı ama kapatacağım. (5-6 senedir kullandığım kart.)

• Bu şartlari yerine getiren adamı avrupa birligine alirlar
  • Dalga geçer gibi bir kampanya olmuş. Hiç yapma daha iyi. Ayda 2 bin lira harcayan adam 25 liranın hesabını yapmaz zaten.

• circassianman kullanıcısına yanıt
    Detayları yazarmısın nasıl yaptın?
  • SouthhPark kullanıcısına yanıt
    Kart aidatı için 250₺ iadesi sanırım axess
  • Bir duyum 3000₺ kadar faizsiz taksitlendirmeyi 1000₺ çekecekleri. Konuda ki enpara çalışanı arkadaş aydınlatsın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.