Şimdi Ara

silinsin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
4
Favori
10.580
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix kampanyası yapan hangi kart kaldı?

• Sabah ekstre şartı 1000tl değilmiydi, yanlış mı gördüm ben? Şimdi 2000tl diyor...

DÜZELTME: Steam için 2000tl - Findeks için 1000tl miş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 1 Ocak 2021; 16:24:41 >
  • Jegande kullanıcısına yanıt

Papara ve tosla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara ilk çıktığından beri kullanıyorum ama bu kadar boş bir kampanya yaptığını ilk defa görüyorum illaki faydalanacak arkadaşlar olacaktır bu kampanyalardan ama özellikle bu kampanyalardan yararlanmak için şartları sağlamak için uğraşan olacağını zannetmiyorum. Ben kendi adıma ücretsiz eft olayını kullanmaya devam ederim eğer kitap indirimine kitapyurdu ve idefix eklenirse bir ihtimal o kampanyadan yararlanırım geçen ay kitap almam gerekiyordu bu üç sitede karşılaştırma yaptım 2 kitapta 11 lira fark vardı kidega ile idefix arasında...

• Artık piyasada bir sürü sağlam internet bankacılığı firmaları var. Ve bunlar da çok makul kampanyalar sunuyorlar. Yani artık enparanın bir espirisi ve albenisi kalmadı. Son zamanlarda resmen bilerek müşteri kaybetmek için uğraşıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Figo

Kitap indirimi %30'dan, %25'e düşmüş. Üstelik Kidega'da. Kidegadaki fiyatlar oldukça kabarık. İki gün önce BKM'den kargo bedavaya 3 kitap sipariş ettim. Aynı kitaplar 95 liraya geldi Kidega'da. E buna kargo da ödendiğini düşünün. Enpara 25 lira iade etse ne olur etmese ne olur bu saatten sonra.

Evet arkadaşlar kabul edelim. O güzel kampanlar hep geride kaldı. Sen der herkes gibisi Enpara...

amazon'un %50 yaptığı kitap indirimleri bile daha ucuza geliyor banka kampanyasız.

• Hayatımda gördüğüm en boş kampanya. Kredi kartını defalarca başvurmama rağmen zar zor aldım (limit 2200tl). Şimdi de harcama yapana kuş yemi kadar indirim ver. Enparayla sadece hesabım kaldı onu da eft yapacağım zaman para yatırıyorum. Diğer bankalar çoktan geçti enparayı.

• Enparayı ilk çıktığında alıp kullanan kişilerden biriyim. Gerçekten zaman geçtikçe neredeyse hiçbir işe yaramaz hâle geldi. Rakiplerine hiç mi bakmıyor bunlar acaba?

• radko kullanıcısına yanıt
    Kampanya şartlarında hazirana kadar 3000₺ diyor. Sonrasında düşme olacağını sanmam. Kartın tek özelliği bu. Normal şartlarda hiçbir yerde taksit yapamıyorsun bu kartla. Eğer 1000₺ düşerse taksit limiti herkes kapatır kartı.

3000₺ sınırın bile kalkması gerek. Yıllardır 3000₺ o limit.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara kendi kendini bitirdi ve bitirmeye devam ediyor. Enpara'nın kullanıcı kesimini oluşturanların çoğu öğrenci ve genç kesim. Aynı şekilde Steam ve Udemy'yi kullanacakların çoğu da gençler. Buna rağmen yok fatura ödeme yok ekstre borcu, işi yokuşa sürmeye devam ediyor. Onu geçtim, 3-4 senedir limit arttırımına bile yanaşmıyor. Alışkanlık olduğu için kullanıyordum fakat herhangi bir artısı kalmadı. Ziraat bile daha iyi kampanyalar yapmaya başladı Enpara hala aynı tas aynı hamam. Bu kafayla çok müşteri kaybederler, bir tane ettiler bile.

• englishmannn kullanıcısına yanıt
    Adamlarin taktigi iyiydi bence kampanyalarla binlerce müşteri topla büyü sonra girişimi güzel paralara sat... Satin alan kar getirmiyorsa kampanya yapmaz sende yararlanamazsin. Musterinin yararina olaylar ya bir girişim olusturulmaya calisiyorsa yada büyük girisimler arasinda rekabet varsa olur.
  • Kuyruk salla, göbek at ve kampanyaları sevdi isen takla at görelim yazmayı unutmuşlar

• Bitirdi kendini iyice. Paramı enparadan çekeceğim ödemeleri de bonus ile yapmayı düşünüyorum. Netflix için zaten tosla var. Saçmasapan şartlarını kendilerine saklasınlar bu devirde hangi enayi her ay 2000 tl borç yapacakmış merak ediyorum.

• Çoğu bankanin % 10 civari harcama kampanyasi vs oluyor zaten 2000 tl yi 25 tl alabilmek icin enparaya mi bağlayalım yani. Pek kullanan çıkacağıni sanmiyorumda niyetli olanda kullanmasın ki adam gibi kampanya yapmayi öğrensinler.
  • 200 lira extre iste anlarim da 2000 nedir ya, ayip yahu!

• Ne saçma bir kampanya yapmış bunlar
  • Son zamanlarda Enpara'da yaptığım tek şey vadeli de para tutmaktı, şu saçma kampanyalardan sonra kredi kartını kapatıp daha iyi faiz veren bir yere geçicem. Yaptıkları müşteri ile dalga geçmek, buyursunlar kalanlarla geçsinler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix ve Spotify bitmiş sanırım
  • radko kullanıcısına yanıt

Normal kampanyalara katılarak.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.