Şimdi Ara

ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR. (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
25
Favori
74.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Basvurdum bakalim. Ilk kullanacagim kredi karti olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çalıştıkları o kurye şirketinin ben....
  • Bilgi için teşekkürler arayıp adresi değiştirdim iş yerime teslim edilecek
  • kredi kartinin sifresi nasil degistiriliyor, bilen var mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: plaka01

Üniversite öğrencisi olup kredi kartını alabilen var mı?

Benimkini onaylamadılar...

Meslek diğer, yan gelir sahibi, geliri mantıklı bir tutar yazın (2500, 2750 TL gibi) bulunduğunuz evi ise kendinizin olarak işaretleyin.

Adamlar tc kimlikle herşeyi görüyorlar siz 10 tane evim var yazsanız neye yarar. Ancak yalan beyan olarak kayda geçer

Çok sallamazsanız ve dikkat çekecek puanınız yoksa sorun olmaz hocam. Tecrübe konuşuyor.

Hocam, tecrübelerinizden bende yararlanmam isterim. Benim daha önce kredi kartı kullanmışlığım ve kredi çekmişliğim yok herhan gibi bir bankadan. Hesap kartlarım olmuştur ama kredi kartım hiç olmadı. Enpara kartıda uzun zamandır kullanıyorum. Enpara kredi kartına başvuru yaptım 2 kere olumsuz karşılandı. Ben nasıl enpara kredi kartını alabilirim yav, bu aralar gerçekten kredi kartı lazım bana hazır aidatsız bir kredi kartı çıkarmış enpara onuda alamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: asksarabi

kredi kartinin sifresi nasil degistiriliyor, bilen var mi?

atmden yapılıyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: bixsi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: plaka01

Üniversite öğrencisi olup kredi kartını alabilen var mı?

Benimkini onaylamadılar...

Meslek diğer, yan gelir sahibi, geliri mantıklı bir tutar yazın (2500, 2750 TL gibi) bulunduğunuz evi ise kendinizin olarak işaretleyin.

Adamlar tc kimlikle herşeyi görüyorlar siz 10 tane evim var yazsanız neye yarar. Ancak yalan beyan olarak kayda geçer

Çok sallamazsanız ve dikkat çekecek puanınız yoksa sorun olmaz hocam. Tecrübe konuşuyor.

Hocam, tecrübelerinizden bende yararlanmam isterim. Benim daha önce kredi kartı kullanmışlığım ve kredi çekmişliğim yok herhan gibi bir bankadan. Hesap kartlarım olmuştur ama kredi kartım hiç olmadı. Enpara kartıda uzun zamandır kullanıyorum. Enpara kredi kartına başvuru yaptım 2 kere olumsuz karşılandı. Ben nasıl enpara kredi kartını alabilirim yav, bu aralar gerçekten kredi kartı lazım bana hazır aidatsız bir kredi kartı çıkarmış enpara onuda alamıyorum

Ek gelir sahibiyim, ev sahibiyim, 3200 TL falan gelir işaretlersen alma şansın olabilir hocam. Benim finansbank kartım da vardı, ondan alması kolay oldu.

• Nétwork kullanıcısına yanıt
    Hocam Sistem TC den herşeyi görüyormuş yalan beyandan bu sefer hepten vermemezlik yapmasın

• quote:

Orijinalden alıntı: bixsi

Hocam Sistem TC den herşeyi görüyormuş yalan beyandan bu sefer hepten vermemezlik yapmasın

Bana verdi valla ötesini bilmem.
    Aynı şekilde TEB'de verdi 3 ay önce.
  • Tihilu kullanıcısına yanıt
    red geldi demi
  • Enpara bugünlerde Aliexpress ile yarışıyor maşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master Mirror

red geldi demi

Evet. Mecbur garanti bonus çıkarttım.

• Tihilu kullanıcısına yanıt
    aidat var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albayyusuf

Bende aynısını yaptım hocam gene ayni işlem en paradan bize hayır yok iş bankasından iki üç birşey alayım kredi puanımız oluşsun belki yine geçerim enparaya

Hocam mesaj ile dönemedim size forumda sorun var sanırım buradan yazayım dedim.Benim iş bankası aidatsız kartta olumsuz sonuçlandı ya. Anlamadım kredi kartı vermiyorlar. Eskiden resmen iş yerimin kapısına kadar gelirlerdi kredi kartı vermek için, sanırım eskisi gibi değil artık. Bu bir yönden iyi bir şey lakin bu aralar çok kredi kartına ihtiyacım var milletten de dilenmek hiç istemiyorum. Bakalım ne yapacağız, sizin de daha önce kredi kartı vs geçmişiniz yoktu sanırım benim gibi ?

• Dezert kullanıcısına yanıt
    Benim de aynı şekilde hocam önceden kredi kartı geçmişim felan yoktu istemediğim zamanlar her gün ararlardı şimdi istiyorum vermiyorlar :D

Neyseki iş bankası 3. başvurumda verdi akbank da verdi bir kaç sipariş verdim belki puanım artar da enpara kabul eder diye bakalım ne olacak.
  • Albayyusuf kullanıcısına yanıt
    Hocam iş bankası akbank ve tüm bankalara başvuru yaptım onaylanmadı ya, sizin başvurduğunuz ve onaylanan kartların yıllık ödemesi mevcut mu acaba ?

• Enpara kredi karti ile hastane de göz çizdirmek istiyorum ödemeyi buradan yapacağım taksit seçeneği cikar mi bilgisi olan varmi

• Dezert kullanıcısına yanıt
    Yok hocam aidatsız benim. İş bank ve Akbank verdi. 2 karttan da 1 sipariş geçtim bir kaç ödeyip en paraya başvuracağım.
  • Albayyusuf kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi kart bunlar ya link vermen mümkün mü? Banada çok lazım kredi kartı ama başvuru yaptım vermiyorlar çıldıracağım yahu, siz başvuru yapıp onay aldığınız bankaların hangi kartları olduğunu söylerseniz bende onlara başvuru yapayım. Hoş ben daha önceden hemen hemen her bankaya başvuru yaptım lakin bir kredi kartı veya kredi geçmişin olmadığından ötürüdür sanıyorum kabul görmemişti.

• iki kez başvurdum enparaya vermedi...kullanmış olduğum bonus kartın limitini düşürüp tekrar başvurdum gene red cevabı.

akbank free karta başvurdum hemen onayladı..

daha önce finans kart kullandım çok..enpara mevduatımızda var ama çalışmıyor
    göründüğümüz için olsa gerek vermemek de direniyor.

ne yapalım bizde ısrar etmeyiz daha fazla.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.