Şimdi Ara

ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
596
Cevap
26
Favori
71.411
Tıklama
Giriş
    4993 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: plaka01

Üniversite öğrencisi olup kredi kartını alabilen var mı?

Benimkini onaylamadılar...

Meslek diğer, yan gelir sahibi, geliri mantıklı bir tutar yazın (2500, 2750 TL gibi) bulunduğunuz evi ise kendinizin olarak işaretleyin.
    başvurdum dediler ki yasa gereği limitiniz üst sınırda ya geliri arttırın ya limiti azaltın diğer TÜM kredi kartlarımı borcunu ödeyip kapattım yaklaşık 20 bin lira sonra bunlara başvurdum gene red mesaj ile ulaştım dedim borçlarımı kapattım başka kredi kartım yok bu bilgiler ne zaman güncellenir de kart alabilirim verdikleri cevap yasa gereği limitiniz üst sınırda limit azaltın yada gelir arttırın ama benim hiç kredi kartım da hiç borcum da yok enparanın hiç bir yamuğunu görmedim severim ama bu ne arkadaşlar kartları yeni kapattım kapanması vakit mi aldı ki
    Cuma günü kurye’ye verilmiştir mesajı geldi hala elime ulaşmadı. Kartı teslim edilen var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Meslek diğer, yan gelir sahibi, geliri mantıklı bir tutar yazın (2500, 2750 TL gibi) bulunduğunuz evi ise kendinizin olarak işaretleyin.

Adamlar tc kimlikle herşeyi görüyorlar siz 10 tane evim var yazsanız neye yarar. Ancak yalan beyan olarak kayda geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 20 Aralık 2017; 13:31:12 >
    2015 BMW 320 ied 40th year edition, Macbook Pro Retina 15" 2.2 ghz 2015, Macbook Air 13.3 1.7 ghz 2012, Thunderbolt Cinema Display 27", IPAD Pro 9.7" Silver. IPAD Mini 2 Retina White, Iphone 6 Plus Space Gray, Ipod Nano 6th gen., SONY VAIO F11S, PS3 PAL 60GB, Canon EOS 550D, Kindle 4th, Traxxas Summit TQi, LG OLED 65B7V, Yamaha R-N500, DALI IKON 6, Ismartalarm, Philips Hue, Eve Room, Eve Door, Eve Energy.
  • Er
    2 Mesaj
    Tasarımı merak edenler buyrun karşınızda Enpara Kredi Kartı

|
    |
    Ekpara teklifi alıp da kredi kartı alamayan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Steve Dogs

Ben de uzun süredir enpara kullananlardanım. Sanıyorum yaz ayları gibiydi, kopyalama olayları hortlamıştı. Sonra mh'yi arayarak büyük bir ısrarla çipli debit karttan istemiştim. Şimdi hizmet/kampanya iyidir kötüdür ona bir şey diyemem ama müşteri sayısına oranlı kart kopyalama yüzdesi diğer bankalara göre yüksekse işin içinde bir şey ararım ben de.

Sizin kartınız çipsiz olanlardan mıydı. Oldukça kolay kopyalanabildiği söylenir o kartların. Ayrıca geçmiş olsun.

Bende 2 ay önce enpara hesabı açtım acaba bendeki atm ve kredi kartı bahsettiğiniz çipli olan kartalrdanmıdır, nasıl anlarız ?

Çipli dediğim şu normal kredikartları gibi olanlar. Hatta yine konunun önceki sayfalarında örnek olarak verilmiş:
    https://mobile.donanimhaber.com/store/fa/72/27/fa7227f049866b7bda86aaff1378b10f.png şunun gibiyse çiplidir, yok değilse bankayı arayıp çipli olanı isteyebilirsiniz. Kopyalanmasından korkuyorum deyin, verirler

Ha bu arada benim dediğim çipsiz olanlar ilk enpara hesabı açıldığında gelen bankakartları. Kredikartları zaten direk çipli olarak gelmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Steve Dogs -- 20 Aralık 2017; 18:31:50 >
    |
    |
    Legend_84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    213 Mesaj
    Aktif ileti getiriyor bulamazlarsa bir daha getiriyor gene bulamazlarsa geri gidiyormuş kart yerinde duramayanlar yandı şubeden de alınmıyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: Weightless

başvurdum dediler ki yasa gereği limitiniz üst sınırda ya geliri arttırın ya limiti azaltın diğer TÜM kredi kartlarımı borcunu ödeyip kapattım yaklaşık 20 bin lira sonra bunlara başvurdum gene red mesaj ile ulaştım dedim borçlarımı kapattım başka kredi kartım yok bu bilgiler ne zaman güncellenir de kart alabilirim verdikleri cevap yasa gereği limitiniz üst sınırda limit azaltın yada gelir arttırın ama benim hiç kredi kartım da hiç borcum da yok enparanın hiç bir yamuğunu görmedim severim ama bu ne arkadaşlar kartları yeni kapattım kapanması vakit mi aldı ki

1 ay sonra deneyin findeks puanları her ay güncellenir
    |
    |

bana da cuma akşamı kuryeye teslim edilmiştir mesajı geldi. pazartesi sabahı ise bir numaradan arandım ve evde misiniz diye sordu. kartı teslim alıp akşam kullanmaya başladım :) evimin penceresinden qnb merkezi kristal kuleyi görmem hızlı gelmesinde bir etken olabilir kanısındayım :D ama farklı banka kartlarının uzun sürede geldiği de olmuştu.
    |
    |
    MAICO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim, yarın kurye şirketini bi arayayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    uzmane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bana 300 tl limit ile verdiler.
    |
    |
    plaka01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Adamlar tc kimlikle herşeyi görüyorlar siz 10 tane evim var yazsanız neye yarar. Ancak yalan beyan olarak kayda geçer

Çok sallamazsanız ve dikkat çekecek puanınız yoksa sorun olmaz hocam. Tecrübe konuşuyor.

• Yüzbaşı
    290 Mesaj
    kart kaç gündür kuryede ne aradılar ne sordular, enpara 15 gun süresi var diyor. acil alışveriş yapmam gerek uyuz ettiler adamı.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: DeeD

quote:

Orijinalden alıntı: Logitéch

Enpara bitti benim gözümde. Ne çıkarsalar fayda etmez artık.

çok üzüldük kolu komşu oturup ağlıyoruz alt kattaki esnaf baktı ağlıyoruz oda geldi bizimle ağlamaya başladı hatta dayanamadı kan ağladı esnaf ya.

Deprem etkisi verim şöyle.

Bu arada kolu komşu değil konu komşu.
    |
    |

• Yüzbaşı
    376 Mesaj
    benimde yola cikti dendi 1 haftadir ortada kart yok

bu arada alakasiz belki ama yasayan varmi sorayim dedim bu hafta iki farkli eft yi enpara cepden yaptim arkadaslarin ikisininde soyadı K harfi ile basliyor ve ilgincdir hersey normal gitti denmesine ragmen baktimki soyadlarinin ilk harfi yok dekontta bundan dolayi da eft leri odenmedi karsi banka tarafindan bir daha ara iptal iste karsi banka iptal talebi acsin onaylasin bir sürü ugrasiyorum hatta birinin iadesi hala gelmedi. boyle bisi ile karsilasan varmi eft yollarken alicinin soyadinin ilk harfi silinen
    |
    |

BENDE ÜNİLİYİM 300 TL LİMİTLE VERDİLER. 1000 TL LİMİTLİ DİĞER KARTIM SEBEBİYLE SANIRSAM. ENPARA CANDIR BU ARADA :)
    |
    |
    mrgreenwood kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa enpara size bir kredi kartı limiti belirler , bu limit tüm finansbank kredi kartları için ortaktır. Mevcutta finansbank ta bir kredi kartı limitiniz varsa bu limit enpara kredi kartı başvurunuzda yeniden değerlendirilir.

Şimdi burada anladığım ayrı limitli bir kredi kartı değilde finanbank kredi kartı olana ortak kart gibi bişey mi geliyor ? Eğer böyleyse finansbank kredi kartı olanın almasının bir manası yok gibi. Sadece cepte yer kaplayacak fazladan bir kart olur , ortak limit olursa.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: The_SreT

Bende başvurmayı düşünüyorum ama sözleşmede şöyle birşey yazıyor.

Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa enpara size bir kredi kartı limiti belirler , bu limit tüm finansbank kredi kartları için ortaktır. Mevcutta finansbank ta bir kredi kartı limitiniz varsa bu limit enpara kredi kartı başvurunuzda yeniden değerlendirilir.

Şimdi burada anladığım ayrı limitli bir kredi kartı değilde finanbank kredi kartı olana ortak kart gibi bişey mi geliyor ? Eğer böyleyse finansbank kredi kartı olanın almasının bir manası yok gibi. Sadece cepte yer kaplayacak fazladan bir kart olur , ortak limit olursa.

öyle değil bence,
    enpara kredi kartının kampanyası ayrı limiti ortak olması bir şey kaybettirmez.

kampanları ayrı olacaktır örnegin 100 tl para verecek gibi.. enpara.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
SEO
Media Sözlük
Canlı Tv izle
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.