Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (390. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.453
Cevap
516
Favori
1.839.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gelirinizi fazla gösterin zaten belge falan istemiyorlar.
  • egoist84 E kullanıcısına yanıt
    Şu satıcaları benle de paylaşırmısın ne almaya kalksam min 2 ay sürüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5000TL'ye kadar ihtiyaç kredisi sunabiliyoruz diye bir kampanya var Fırsatlarım bölümünde. Krediyi çekip aynı gün hiçbir ücret-komisyon ödemeden kapatma olayı devam ediyor mu acaba? Limit yükseltme taleplerim bir türlü olumlu karşılanmıyor, bu olay devam ediyorsa şayet kredi alıp hemen kapatsam bir yararı olur mu acaba?
  • First Premolar kullanıcısına yanıt
    Evet Aynı gün için de çekip tekrar erken kapama yapabilirsin. Sıkıntı yok. Kesinti yok. (Hayat sigortası kesinti /Kapama sonrası tekrar iade) Anladığım kadarı ile kredi notunu etkilesin diyorsun olumlu yönde. Bunu hemen kestirmek zor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl oluyor bu ? sigorta prim tutarı falan kesiyor çekerken..onlarıda iade ediyormu?
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Evet o yüzden. Bir de başka bankadan kredi kartı istedim, 10 kusur bin TL limitle onaylanacakmış, Enparanin verdiği limit 1000tl, 2 haftada bir limit artış talebinde bulunuyorum fakat vermiyorlar hiçbir şekilde. Bu durum can sıkıcı hale gelmeye başladı, çözüm yolu bulamadım ben de. Kartı kapattır tekrar açtır diyenler de var ama 6 taksite boldurdugum alışverişlerim var, nakit ödeyip kapattırmak istemiyorum açıkcası

• serkannet1 S kullanıcısına yanıt
    Evet. Yukarda yazdığımı tekrar okuyunuz. Erken kapama ekranın da zaten yazıyor. Hatta konu için de gün içinde çekip kapatanlar bile oluyordu. Nedeni ise kredi notu yükseltme çabası.

Kredi kartı iptal olduktan sonra. Taksitli ödemeler aynen devam ediyor. Mesela benim Akbank kredi kartı tamamen iptal. Taksitli ödemeler her ay ekstre olarak geliyor.. İstenilirse tek ödeme ile kapatılabilir.
    Diğer Bi konuda Enpara Kredi kartı tutumu çok sıkı.
    Limit yükseltme /Kredi kartı başvuru VS. Bu konuda kolay kolay taviz vermiyorlar..

nasıl oluyor bu ? sigorta prim tutarı falan kesiyor çekerken..onlarıda iade ediyormu?
    teşekkürler
  • 2 otomatik ödeme talimatı verirseniz netflix ve spotify %50 indirimli dediler, 4 ay önce otomatik öd. tanımladım 4 aydır normal ücret alınıyor. Bizi mi yiyorsun Enpara?
  • Normal ücret alınıyor. Sonra iade ediliyor yarısı.

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    İşte bana o da iade edilmemiş sıkıntı orada zaten
  • Fatura talimatları her ay ödeniyor mu?

Belki düzenli kullanıma göre değişiyor olabilir. 5 senelik Enpara müşterisiyim ve sürekli Enpara kullanıyorum. Kredi kartını ise 1-2 senedir anca kullanıyorum. Limit ilk başta 2250 idi. 4500 oldu. Şimdi 6300 TL. 7500 yapalım mı diye mesaj geldi, istemedim. Diğer kartların hepsini kapattırdım. Fazla kart fazla zarar. Bir tanesi yetiyor. Geçenlerde de çözüm merkezine eski spotify/sinemia kampanyası ve atmlerden işlem ücretsiz çekilen nakdin yükseltilmesi ile ilgili öneri gönderdim. Geri dönüş yaptılar. Benim gibi öneride bulunan bayağı olmuş. Yönetime iletilmiş. Belki yeni senede sürpriz olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 14 Kasım 2019; 19:6:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet düzenli olarak ödeniyor.

• Carsmba gunu gelir 20 bin dedim salladim tabi ne kadar kredi kart likitinede 16 dedim . 16 onaylanmisti . Bugun mesaj gedi yarin teslim edilecek diye . Enparayi vadesiz hesabi ilk ciktigindan beri kullanirim . Bakalim kredi karti kullanimida guzeldir umarim ama sanal kart yokmus o yuzden bir eksi verdim . Soracagim sey limitini kendin belirleyebiliyormuyum hani 16 bin ama 500 tl limit koybiliyormuyum enpara int subesinden .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Verdiğiniz talimatlar fatura talimatı değil mi:))

Otomatik fatura ödeme talimatı işte hocam

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    Limitini düşürebilirsin ama, tekrar yükseltmeyebiliyorlar. İnternet alışverişine limit koyabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.