Şimdi Ara

EnPara Kredi Kartı Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil
9.366
Cevap
376
Favori
1.057.044
Tıklama
Giriş
Mesaj
 • Teğmen
  123 Mesaj
  31 Aralık 2020 sonuna kadar Enpara.com Kredi Kartı’nız ile her ekstre dönemi boyunca 3 harcamanızı toplamda 3.000 TL’ye kadar herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden internet veya cep şubemizi kullanarak sonradan taksitlendirebilirsiniz.  Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?

  Kampanyadan yararlanabilmek için:  Enpara.com müşterisi olmanız,

  Enpara.com Kredi Kartı’na sahip olmanız,

  2020 sonuna kadar her bir ekstre döneminde 1.000 TL’ye kadar olan ve ilgili yasal düzenlemenin izin verdiği 3 adet taksitsiz harcamanızı internet veya cep şubemizi kullanarak taksitlendirmeniz yeterli.

  Nelere dikkat etmelisiniz?

  Kampanya 31 Aralık 2020’ye kadar geçerlidir.

  Kampanya kapsamında Enpara.com Kredi Kartı’nız ile her ay 1.000 TL'ye kadar olan ve ilgili yasal düzenlemenin izin verdiği 3 adet taksitsiz harcamanızı herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden taksitlendirilebilirsiniz.

  Taksitlendirme işlemleri internet ve cep şubemizde yer alan 'Kredi Kartı > Güncel dönem borcu' veya 'Kredi Kartı > Harcama taksitlendirme' adımları kullanılarak yapılabilir.

  3 adet faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızı 1.000 TL ile 3.000 TL arasındaki harcamalarınız için de kullanabilirsiniz. Taksitlendirmek istediğiniz harcamanın 1.000 TL ile 2.000 TL arasında olması durumunda 2 hakkınız, 2.000 TL ile 3.000 TL arasında olması durumunda 3 hakkınız birden kullanılmış sayılır. Dilerseniz 3.000 TL üzerindeki harcamalarınızı aylık % faiz oranıyla kampanyasız olarak taksitlendirebilirsiniz.

  Ekstre dönemi boyunca toplam 3 adet olan faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızın dolması durumunda ilgili yasal düzenlemenin izin verdiği diğer harcamalarınızı dilerseniz aylık % faiz oranıyla kampanyasız olarak taksitlendirebilirsiniz.

  Güncel dönem harcamalarınıza ait taksitlendirme işlemlerinizi ekstreniz kesilene kadar yapabilir, yaptığınız taksitlendirme işlemlerini yine ekstreniz kesilene kadar iptal edebilirsiniz. Kampanya kapsamında faizsiz ve ücretsiz olarak yaptığınız bir taksitlendirmeyi iptal ettiğinizde o harcama için kullandığınız taksitlendirme hakkınız geri verilir, geri verilen hakkınızı aynı dönemdeki farklı bir harcamanızı faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirmek için kullanabilirsiniz.

  27 Eylül 2016 tarihinde Banka ve Kredi Kartları Yönetmeliği’nde yapılan yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), telekomünikasyon (ör: cep telefonu), kozmetik, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.

  50 TL’nin altındaki harcamalar, QNB Finansbank üye iş yerlerinden yapılan ve alışveriş sırasında taksitlendirilen harcamalar, nakit avans işlemleri ve provizyonda bekleyen harcamalar sonradan taksitlendirilemez.

  Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  QNB Finansbank, Denizbank ve TEB güçlerini Tek ATM Platformunda birleştirdi, Enparalılara Denizbank ve TEB ATM’lerinden ayda 3 defa ücretsiz işlem yapma hakkı geldi!

  Denizbank ve TEB ATM’lerinden her ay ücretsiz olarak yapabileceğiniz işlemler:

  İşlem limitleriniz dahilinde herhangi bir tutar sınırı olmadan toplam 3 defa para çekebilir, para yatırabilir veya kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

  Hesap bakiyenizi, kredi kartı borcunuzu ve limitinizi herhangi bir adet sınırı olmadan dilediğiniz kadar sorgulayabilirsiniz.

  Ay boyunca Denizbank ve/veya TEB ATM’lerinden yapacağınız 4. ve sonrasındaki para çekme, para yatırma ve kredi kartı borcu ödeme işlemleriniz için mevcut ücretler geçerli olacaktır.

  Bu iş birliğine ek olarak, Denizbank ve TEB dışındaki diğer banka ATM’lerinden ayda 1 defa 500 TL’ye kadar ücretsiz para çekme kampanyamızdan da faydalanabilirsiniz.

  Nelere dikkat etmelisiniz?

  Denizbank ve/veya TEB ATM’lerinden her ay yapılan ilk 3 para çekme, para yatırma ve kredi kartı borcu ödeme işlemleri ücretsizdir. İş birliği boyunca aynı ay içerisinde bu iki bankanın ATM'lerinden yapılacak 4. ve sonrasındaki para çekme, para yatırma ve kredi kartı borcu ödeme işlemleri için mevcut ücretler geçerli olacaktır.

  Üç banka Tek ATM iş birliği kapsamında yapacağınız işlemlerde özel bir tutar sınırı yoktur, tüm işlemler kendi işlem limitleriniz dahilinde gerçekleşir.

  İşlemlerinizi Encard ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nızı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Denizbank ve TEB ATM’lerinden yapılan kredi kartı nakit avans kullanımları bu iş birliği kapsamında değildir.

  Üç banka Tek ATM iş birliği sadece yurt içi ATM'leri kapsamaktadır.

  QNB Finansbank ATM'lerinden yapılan tüm işlemler her zaman olduğu gibi yine ücretsizdir.

  Enpara.com, QNB Finansbank, Denizbank ve TEB bu iş birliği koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  Gearbest ve Banggood başta olmak üzere "yabancı e-ticaret sitesinin" Türkiye posu bulunmaktadır, çekim Türkiye'de (genelde İstanbul'da) bulunan pos üzerinden yapılmaktadır, para Türkiye içinde döndüğünden ve Türkiye posu kullandığından yapılan işlem Hepsiburada, N11, Gittigidiyor gibi sitelerde yapılan işlemle birebir aynıdır, bu sebeple Enpara ve diğer kredi kartları ile sonradan taksit yapılabilir  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YSNYNR -- 16 Aralık 2019; 19:47:44 > • O bu değil de Enpara müşteri hizmetleri kadar kalitelisi neden yok? Az önce aradım ve diğer kartlarımın limitlerini 4000 lira düşürdüğümü söyledim. Çok pozitif bir sesle bunu bilmediğini söyledi, bir süre yok dedi yeniden başvuru için.
  5 dakika sonra aradı tekrar özürler dileyerek üstleriyle görüştüğünü 1 hafta gibi bir süre sonra ancak sistemlere yansıdığını söyledi.

  Müşteri hizmetleri konusunda Enpara ile konuşmamış insanlar için tavsiye. Arayın resmen terapi gibi. Kesinlikle Turkcell, Telekom, Vodafone, Garanti, Akbank, Teb, Ziraat, Vakıf, Kuveyt, İş vs vs yanına yaklaşamaz. Zaten Akbank ve Garanti'de akıllı danışmanı geçmek için uğraşıyoruz anca.

  Lan kartı vermese bile iyi ki Enpara ile çalışıyorum. Bir de daha önce Logitech ile konuşmuştum onlar da çok kaliteli iletişime sahip.

  Viral gibi yazdım ama çok hoş karşınızda bir öküz yerine tamamen pozitif ve yapıcı bir ses duymak.

  Çok çok özür diliyorum ama "kurye muhabbetlerini özelden konuşsanız, biz de sıcak fırsak varmı diye buraya gelsek" desem ayıp etmiş olur muyum?

  Konuyla belki alakasız ama burada yeni kredi kartı başvurusu yapacak arkadaşlara bilgi olsun diye bu bilgiyi paylaşayım dedim.

  96 yılından beri kredi kartı kullanıyorum 300 TL limitle başlamıştım kullanmaya 2003 yılında ikinci kartımı aldım 6 bin limitle o yıldan beri iki kartımı da aktif olarak kullanıyorum. Limitler 22 bin oldu ve o şekilde sabitlendi.

  Aylık 3.500 TL civarı kart ödemem var 96 yılından beri bir kere dahi asgari tutar ödemedim hep borcun tamamını gününden önce ödedim. Findeks puanım 1700 küsürdü enparaya başvurdum 15 bin limit verdi. Toplam 59 bin oldu limitler. Taksitli borcum yok, ev, araç, ihtiyaç kredi kullanımım yok, kmh hesabı kullanımım yok.

  Dun meraktan findeks sorgulayayım dedim puan 1600 küsüre dusmus.

  Findeks denen kuruma giriş yaptıktan yaklaşık yarım saat sonra spam sms tabir edeceğiniz ne olduğu belirsiz iznim onayım dışında

  krediver.co başlıklı
  “Yeni mobil krediyle bakit ihtiyaçlarınızı karsilayin ->http://m.krediver.co”

  içerikli mesajla karşılaştım. Görünen o ki bu findeks denen kurum onay aldığı bankalar ve resmi kurumlar ve bizim iznimizle verdiğimiz kurumlar dışındaki firmalarla bilgilerimizi paylaşıyor buda beni rahatsız etti.

  ibo83 i kullanıcısına yanıt
  @ibo83 demiş ki;

  Mesajı Yerinde Gör

  Bir hafta içerisinde iki defa limit değişimi yapmışsınız bir de gelip aman dikkat diyip şikayet etmişsiniz. Kendinize hakim olamıyorsanız kredi kartı kullanmayın derim.

  100 lirasi hesabina yatan arkadaslar sanki milyon dolar kazanca gecmis gibi bunu konuda belirtmeseler keske.Her seferinde bildirim geliyor bakmak zorunda kaliyorum. Kampanya sartlari belli zaten hak kazanana yatiriyor adamlar. Her seferinde bunu belirtmek niye?

  3 mesaj yukarı baksan yine aynı soru.favorinize cevap geldi diyo basıyorum aynı soru yeter yav.Bu kadar insanı rahatsız edip kirlilik yaratacağınıza 3 mesaj yukarı bakın

  Yeter artik her gun kampanya var mi girdigim konu surekli sacma sapan guncelleniyo bu konuyu konu disina tasiyip kampanyalara ozel konu acilsin bence

 • Yarbay
  3982 Mesaj
  Max kaç taksit oluyo acaba  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  Ölümüne Sıcak Fırsatçıyız, SF Müdavimi olmak bir hastalıktır!
 • Onbaşı
  20 Mesaj
  Card finanstaki kampanyaları yapabilir misiniz ? şöyle 6-9-12 taksit gerçekten de çok cazip oluyor
  _____________________________
 • Yarbay
  2948 Mesaj
  basvurdum kafam rahat.

  Enpara bombalari patlatacak  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  9197 Mesaj
  Mekanın sahibi geldi, başvurun .
  _____________________________
  REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM

  Bedava Playstation Oyunları ||| Nasıl Daha Ucuz Oyun Alırım? ||| Dell Gaming 7566

  He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.

  Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.

 • Yüzbaşı
  329 Mesaj
  Kaç taksit yapıyor acaba ücretsiz olarak  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Onbaşı
  22 Mesaj
  Diger kredi karti limitlerimin toplami fazla oldugu icin olumsuz donus yaptilar :/  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  639 Mesaj
  Acaba sanal kart tanımlanabiliyor mu? Bilgisi olan haber ederse sevinirim.

  Edit; Müşteri hizmetlerinden bu kredi kartında sanal kart olmadığını ve şimdilik böyle bir çalışma bulunmadığını; banka kartında olduğu gibi internet şubesinden kendimiz limit belirleyerek alışveriş yapabileceğimizi öğrendim.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Usbehci -- 14 Aralık 2017; 13:40:27 >
  _____________________________
 • Teğmen
  123 Mesaj

  3 Taksit olur galiba  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  fenerliyizbizler kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  -
 • Teğmen
  123 Mesaj

  Fiziki kartın varsa sanal açılabiliyor  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  Usbehci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  -
 • Teğmen
  169 Mesaj
  Mesela ben altın sitesinden altın aldım 2,3 ve 4 taksit seçenekleri çıktı, söyledikleri gibi ekstra bir ücret yansımadı.
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  329 Mesaj
  Ödeme esnasında ise o sitenin yaptığı taksittir  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yarbay
  3982 Mesaj
  O zaman tırt akbank habire 3 taksit kampanyası yapıyor zaten nakit avans kullanacaz mecbur  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  Ölümüne Sıcak Fırsatçıyız, SF Müdavimi olmak bir hastalıktır!
 • Binbaşı
  1075 Mesaj
  Bugün başvurdum. Qnb Finansbanka ait fix kartım ile aynı limiti tanımladılar. Limiti iki kart için ortak kullanacakmışım.
  |
  |
  _____________________________
 • Onbaşı
  19 Mesaj
  Kredi kartı çıktı mı ki  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  329 Mesaj
  Yapıştırrrrrrr...  Enpara değil Enbaba olmuş.
  _____________________________
 • Onbaşı
  19 Mesaj
  Başvurdum hemen onaylandı.12.250 tl limit vermişler yuh.neyse azaltırım gelince.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yarbay
  2111 Mesaj
  quote:

  Orijinalden alıntı: duygusal4802

  Başvurdum hemen onaylandı.12.250 tl limit vermişler yuh.neyse azaltırım gelince.
  quote:

  Orijinalden alıntı: duygusal4802  Başvurdum hemen onaylandı.12.250 tl limit vermişler yuh.neyse azaltırım gelince.  Mevcut ta krediniz kart varmıydı?


  Puanı dusuk olanlar dusuk limitle 500-1000tl gibi verseler  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
  Her Secis,bir Vazgecistir.www.1hobi.com
 • Çavuş
  76 Mesaj
  Başvuru başladı mı kredi kartı için?  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yarbay
  2334 Mesaj
  GÜzel olmuş dershane taksidi için haybeye taksit parası ödüyordum yada komisyon .
  |
  |
  _____________________________
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.