Şimdi Ara

Denizbank Black mi? Maximiles black mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
2
Favori
6.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu iki kart arasında kaldım kullanan arkadaşlar memnuniyetlerine göre fikir verebilirler mi acaba?

başka bankanın kredi kartı önerilerine de açığım. Mevcutta bonus platinum, cepteteb, adios premium, enpara kredi kartlarım var ancak yeni bir premium kart almayı düşünüyorum. Mevcut kartların kampanyaları yetersiz geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iki kartı da kullanıyorum. tartışmasız maximiles black diyorum. bir kere her alışverişten en az yüzde 1.25 maximil biriktiriyorsun. bir sürü ekstra avantajı, indirimi, nakit iadesi var. ben 6 ayda 7800 nakit iade 7200 puan biriktirdim maximiles black ile. denizbank black ile ise 10 lira. denizbank blackte ise yılda 10 defa lounge veriyor, artı bulduğum tek yönü bu.

• olcay2078 O kullanıcısına yanıt

Bütün TAVPORT'da kullanabiliyor muyuz? Birde yanımızda biriyle girebiliyor muyuz?

Milleri puan olarakta üye işyerlerinde harcanabiliyormu? Yoksa sadece uçak bileti için mi kullanılabiliyor?

• JustFema J kullanıcısına yanıt

valla hocam orası tam bir belirsizlik. tavpasaport kartı 1 milyon üzeri mevduatı olana verdikleri, plaza premiumu black kart sahibi herkesin kullanacağı yazıyor. bana da plaza premium kodu vermedi, tav pasaport kodu verdi 10 tane. 1 tanesini ercan havalimanında kullandım, misafirim vardı yeni kod istediler üretemedim. oradaki görevli denizbank kartı sahiblerinin üretebildiğini söyledi, ben daha sonra bankayı aradım, onlar benden bilgisizdi. sağolsun çalışan arkadaş misafirimi de kabul etti ama net kuralları olduğunu düşünmüyorum, tamamen karışıklık.

• trovin T kullanıcısına yanıt

sadece uçak bileti ve otel rezarvasyonu ama bilet fiyatlarında bir abartı olmuyor diğer kartların sitelerine kıyasla.

Açıkçası Antalya havalimanında kullanacağım. Denizbank'ın websitesinde güncel TAVPORT diyorlar ama Antalya'nın ismi yok. TAV PASSAPORT'da websitesinde Antalya'nın ismi var. Açıkçası kafa karıştırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustFema -- 28 Şubat 2023; 14:32:27 >
  • İki karta da sahip olup aktif kullanmayan birisi olarak, maximiles black diyorum hocam. Denizbank black'in kampanyaları o kadar az ve cazibesiz ki klasik garanti bonusu ondan daha çok kullanıyorum. Ancak dediğim gibi, iki karta da sahip olmama rağmen aktif kullanmıyorum sadece göz ucuyla gözlemlerimi paylaşmak istedim.

• hocam maximiles black'te kampanyalı mik kazanma yok denecek kadar az değil mi? her alışverişten asgari 1.25% iyi güzel ama kampanya olmadan mil biriktirmek için yüksek harcama yapmak zorunda kalıyorsunuz

• Konuyu takipte kalacağım. Denizbank gold kartım var işe yaramıyor ne ile değişsek iyi olur Denizbank Black mi? Maximiles black mi? 

• Bende de Denizbank black var , tav pasaport verdiler fakat Sabiha gökçen fast track bile yok😀 enteresan bir banka

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kkke_3319 kullanıcısına yanıt

Taksitli avans ve nakit avanstan başka bir işe yaramıyor. Taksit seçeneği bile bazı sektörler de sıkıntılı 2+3 taksit bulamayabiliyorsun.

2022 6. ayda gözlük aldım. Postan baktılar 3 taksit var fazlası yok.

Axess baktılar 2+3 taksit var

Emin misiniz hocam, Black kartta şu an Sabiha Gökçen Fast Track ve Lounge kullanımı aktif.

• Zvjezdan kullanıcısına yanıt
    Bende fast track ve lounge aktif değil, kayıt oluşturdum 1 haftadır bekliyorum.

İlginçmiş hocam, normalde kampanyalar sekmesinde lounge ve fast track kampanyasına katılmak gerekiyor. Onlara katıldıktan sonra aktif olmuş bende.

• Zvjezdan kullanıcısına yanıt
    Ekin fotoğrafı gönderebilirmisiniz, o bende çıkmıyor işte

• Teşekkürler hocam, bende bu şekilde çıkmıyor . Belkide kartı hiç kullanmadığım İçin de olabilir bilemedim. Kayıt oluşturdum dönen de olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkke_3319 -- 15 Nisan 2023; 19:28:19 >
  • Merhabalar bende y.kredi Crystal ile maximiles black arasında kaldım,Restaurant indirimlerinde hangisi daha avantajlı bilen varsa bilgi vermesini rica ederim.

• Maximiles black ile gecen yil binlerce tl restorant ve vale icin iade aldim. Cok memnunum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.