Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce hiç kredi kartı kullanmadım, kullanmayı da düşünmüyordum. Ama artık taksit ile almak mantıklı geliyor, paramın bir anda gitmesini istemiyorum. Gaza gelip direkt Enpara kredi kartına başvurdum (Enpara banka kartını zaten kullanıyordum). Ama neredeyse internet üzerindeki hiçbir yer Enparaya taksit yapmıyor. Ama baktığım zaman güvenilir teknoloji sitelerinin büyük bir kısmı Ziraat Bankkart'a taksiti var. Bu durumda ne yapmak en mantıklısı olur? Kredi kartı hakkında da pek bir bilgim yok açıkçası sadece taksit için kullanırım muhtemelen.

• hocam bankaların aidatsız kredi kartları var . örnek olarak yapıkredi world eko kart var buna başvurmanız çok daha mantıklı olur. yıllık aidat masrafından kurtulmuş olursunuz. ayriyetten akbank axes karta da başvurabilirsiniz. bu kartın aidat ücreti oluyor. fakat bankadan aidat ücreti iadesi talep edip ödememe ihtimalinizde bulunuyor. axesin yaptığı kampanyalar çok daha iyi durumda oluyor diğer bankalara göre. yani bol bol çip para kazanacağınız için aidat göz ardı edilebilir benim düşünceme göre.

• CardFinans olarak bakmanız gerekiyor ek taksit harici taksitler bu kartla geçerli oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.