Şimdi Ara

ENPARA KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
21
Favori
76.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 gün oldu hâlâ beklemede. Çocuklara göre dünya klasikleri, fiyatlar zaten çok iyiydi resmen Anna Karenina gibi bir eseri 2 liraya almış olduk. Kampanya iyi de yollasalar keşke. Kitapyuru'ndan da aldım 2 gün önce. Hepsi geldi bugün.

ENPARA  KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli)
  • Ayin 6 sinda siparis verdim 9 unda kargoya verdiler aras kargonun mahareti ile ürünler elime dün ulaştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı gün cepteteb kartımla kitapyurdundan, enpara kartımla kidega'dan alışveriş yaptım. Cepteteb bir gün sonra iade etti. Enpara ise ayın 7sinde iade edecek. Enpara'nın bekletiyor oluşu çok gereksiz bence.

• Arkadaslar kitap onerisi olan yazabilir mi surukleyici ve yabanci yazarlar tarafindan olursa sevinirim

• Zaman kazanmak icin yaptiklarini dusunuyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 20 Temmuz 2018; 9:31:56 >
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Hocam kitaplar altforumuna sormanızda fayda var, aktiftir devamlı birileri mesaj yazar. Öneri konuları da oldukça fazla, keyfinize göre bir öneri alacağınıza eminim.

• Sipariş verdim verdiğim zaman kitaplar stokta gözüküyordu. Dört gün beklediler stoğu bitti beşinci günü beni arıyorlar. Kitap elimizde yok iptal edelim diye. Neyse dedim kabul. İadeyi yaptılar. Aklımdaki diğer kitapları alayım dedim. Sipariş verdim yine stokta vardı beş gün oldu kargoya vermediler. Bugün baktım bir kitabın stoğu bitmiş yine. Beni aramalarını bekliyorum böyle firma olmaz olsun. Kitapların temin süresi 2-3 gün 5 gün oldu ya. Yine iptal olacak kesin. Gidin dışardan bir kitapçıdan alın kitabı kargolayın bana diycem. Böyle sorumsuzluk olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ebbsfleet -- 20 Temmuz 2018; 11:13:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kardeş payı yardımcı olunur

• Ekstrede herkesin iyzico mu yazıyor?
  • Bende evet

• Arkadaşlar ayın enparalısı olup da kidega kampanyası kapsamındaki hakkını kullanmayacak olanlar var ise ben talibim.

Yüce kitabımız olan Kuran-ı Kerim meali ve tefsiri alacağım. Yardımcı olabilecek arkadaşlar mesaj atarlar ise çok sevinirim.

''Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir'' hadis-i şerifinden hareketle hayra vesile olacak kardeşlerden şimdiden Allah (c.c.) razı olsun. Rabbim fazlu keremiyle hidayete erişmeyi hepimize nasip eylesin.
  • Sipariş durumu kargoya hazırlanıyor

Kargo durumu Gönderi işleniyor.

Bu duruma geldi. Yarın kargoya verirler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: yasin_92

Arkadaslar kitap onerisi olan yazabilir mi surukleyici ve yabanci yazarlar tarafindan olursa sevinirim
    Grange- Kızıl Nehirler
    Alamut- Vladimir Bartol
    Doğunun Limanları- Amin Maalouf

Hepsi 50 lira tutar zaten. Güzeldirler.
  • 8. gün bugün ve bir email ile siparişi iptal etmemi söyleyen bir mail attılar. Tedarik edemiyorlarmış.

8 tane kitap almışım ve 7 tanesini tedarik edemiyorlar. Kitapyurdu ile devam. Aynı gün aldım ikisinden de 2. gün geldi Kitapyurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gcb1903 -- 21 Temmuz 2018; 16:36:1 >
  • Hız ve tedarik konusunda Kitapyurdu'nun yanından geçemez, verdiğim siparişten gördüğüm kadarıyla. Kampanya olmasa kendilerini tercih etmek için hiçbir sebep göremiyorum. Fiyatlar da benim aldığım kitaplarda daha yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anton Maupassant

Grange- Kızıl Nehirler
    Alamut- Vladimir Bartol
    Doğunun Limanları- Amin Maalouf

Hepsi 50 lira tutar zaten. Güzeldirler.

Alıntıları Göster
    Paylaşım için teşekkürler. Başka var mı sürükleyici ve güzel kitap önerisi olan

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

6 gün oldu hâlâ beklemede. Çocuklara göre dünya klasikleri, fiyatlar zaten çok iyiydi resmen Anna Karenina gibi bir eseri 2 liraya almış olduk. Kampanya iyi de yollasalar keşke. Kitapyuru'ndan da aldım 2 gün önce. Hepsi geldi bugün.

kötü çeviri ve kısaltılmış olduğunu eklemeyi unutmuşsun hocam

• 3 sipariş verdim (2'sini forumdan satın alarak) ilk verdiğim sipariş içeriğindeki 1 kitap eksik geldi. ilk kez bir yerden sipariş verip böyle bir şeyle karşılaşmak itibar zedeleyici.
  • Beyler kredi kartından da alsak geçerlimi kampanya?
  • Siparis verdim ptt kargo ile geliyor. Ama kodu sorguladigim da herhangi bilgi yok. Kargomun nerde oldugunu bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.