Şimdi Ara

ENPARA KİDEGA.COM da 50/10 tl indirim + kitap hediye (31 aralık 2019'a kadar geçerli) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
21
Favori
76.980
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: lobo19

100/10 denemedim
    zaten enpara ile alışveriş yapınca sonradan hesaba 10 tl yatıyor

Alıntıları Göster
    aynen hocam mobil uygulama da dahildir yazmışlar zaten kusura bakmayın.
  • İndirim ve hediye kitap dahil edin. Yinede beş para etmez biryer. Kitapyurdu nadirkitap ve n11 fazlasıyla yetecektir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surpriz! Icimizden geldi diye Kidega kampanyamizda Eylul ayina ozel 10 TL yerine 25 TL iade ediyoruz! Eylul ayinda kartinizla Kidega uzerinden yapmis oldugunuz 50 TL ve uzeri ilk harcamanizin tutari 57,48 TL'dir, kazandiginiz 25 TL indirim vadesiz TL hesabiniza yansitilmistir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: risus_185

Surpriz! Icimizden geldi diye Kidega kampanyamizda Eylul ayina ozel 10 TL yerine 25 TL iade ediyoruz! Eylul ayinda kartinizla Kidega uzerinden yapmis oldugunuz 50 TL ve uzeri ilk harcamanizin tutari 57,48 TL'dir, kazandiginiz 25 TL indirim vadesiz TL hesabiniza yansitilmistir :)
    Aynısı bana da geldi. Böyle şeylere alışık değiliz. :)
  • Mesajı ben de aldım, katılım az mı oldu ne olduysa böyle bir içten gelme olayı oldu bilemedim. Yine de teşekkürler tabii

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • risus_185 kullanıcısına yanıt
    Avantajlı bir yer değil diye alışverişi kesmiştim, ama bu iade güzel olmuş. Keşke duyursalardı. Devamı gelecek mi bakalım.

• Hangi kitabı hediye ediyor. Aldığınız 3 kitaptan biri mi hediye yoksa farklı bir kitap mı. Eğer öyleyse nasıl göreceğiz kitapları
  • Kampanyar bölümüne tıklayın. Açılan sayfanın en altında enpara kampanyası var. Ona tikladiginizda hediye kitapları görebilirsiniz.

• İade yapılan var mı arkadaşlar?

• bedava kitapların çoğu kitap israfı. eğer kitap fiyatı normal ise 10 lira iade için kullanılabilir
  • Kidega dan alışveriş yaptım 20 gün oldu halen daha kargo gelmedi bedava verse bir daha almam sinir stresten başka bir şey değil uzak durmakta fayda var

• Kampanya 75 e 15 olarak güncellenmiş.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.