Şimdi Ara

ENES BATUR FİLM ÇIKARTIYORMUŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
147
Cevap
1
Favori
10.312
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> ENES BATUR FİLM ÇIKARTIYORMUŞ
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1197 Mesaj
    Zamanında yeşilçam'ın çöküşünde kurtarabilmek için o dönemin popüler arebesk vb sanatçılarına teklifler yaparak filmlerde oynatmış, yeşilçam'ın içine ederek bitmesini sağlamışlardı. Youtube sayesinde Türk filmi sektörünüde tamamıyla bitirecekler. Anlayamıyorum youtuber olmanın çok matah, önemli birşey olduğunu ve film sektörününde bu kadar kolay olduğunu sanıyor bu insanlar. Saçma sapan çalıntı gram komik olmayan, senaryo olmayan filmler çekip -17 yaş özenti kitlesinin gitmesini sağlayarak milyonlarca izlenim alıp bununla övünecekler. Çok yazık üzülüyorum usta sanatçılarımıza.
    |
    |

ortaya nasıl birşey çıkacak acaba
    |
    |
    Keşke bu adamın imkanı olsa da şu soytarılar yerine film çıkarsa.
    |
    |
    |
    |
    Suç ne enes baturda ne de çocuklarda suç tableti telefonu çocuğun eline verip instagramda takılan ebeveynlerde.
    Çoğu insan youtube kids ne onu bile bilmiyor.
    |
    |

Sen boş yapma. Amerika'yı geç, Avrupa ve Asya yapımı sinemalar da izliyorum. Türk sineması çok çok geride. Araplardan başka bizim sinemamızı seyreden, takdir eden yok. Takdir edilecek filmler de yapmıyoruz zaten.
    |
    |
    AcemiKovboy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

✦ Just one word. Yes or no. ✦
    ▬ Lorne Malvo ▬
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Yazdıklarının altına sadece imza atabilirim. Komedi ve aşk filminden başka film yapamayan film sektörüne bide böyle gereksiz oyunculuk bilmeyen adamlarla filmler çevrilmeye başlanırsa vay halimize. Hatta vay oğlu vayki ne vay halimize.
    |
    |
    Şu beyinsiz çocuğun bile hiç bir bok yapmadan aylık 15-20bin lira kazandığını bilmek bie yetiyor bazı şeylere isyan etmek için. Biz burda ne dersek diyelim. O 10IQlu kitle gidip o filmi de izleyecek.
    Msi B450 Tomahawk / Ryzen 5 2600 1.325V @4000 / Arctic Freezer 34 eSports DUO White / Msi RTX 2060 Gaming Z / Corsair Vengeance 8GBX2 3000MHz / CoolerMaster MB520 RGB / FSP Hyper M85 650W / SanDisk 500 GB Ultra 3D / Corsair 240 GB MP510 / AOC 24" C24G1
  • Yarbay
    3445 Mesaj
    Youtuber film cekemez diye bir olay hikaye de ... Enes Batur'un filmi %99.9 les olur.

Casey Neistat'in pasylasimlarini incelemeni oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Sanırım "2018 En İyi Erkek Oyuncu" Oscarı belli oldu.

|
    |

|
    |

Yeşilçam’ın sex furyası filmlerinden daha kötü bir dönem. YouTuberlar film yapmasın zaten s***o gibi film evreni var bir sizin bozmadığınız kaldı. Suç Enes'te değil, ona bu primi kazandıranlarda. Enes bakıyor tokatlanacak çok kişi var, tokatta iyi para var: tokatlıyor. Türk sineması daha ne kadar dipleri görecek merak ediyorum. Her şeyi anladım, şu "helal olsun", "kafayı çalıştırıyor", "ben olsam bende yaparım" diyebilenleri anlayamıyorum. Seviye bu olunca yorumun içeriği de bu kadar oluyor sanırsam. Arkadaş adamın 5 milyon abonesi var, çoğu büyük şehrin nüfusundan fazla hal böyle olunca filmde çeker dizi de. Burada esas mevzu, böyle bir adama 5 milyon abone kazandıran ve hala ayakta kalmasını sağlayan aboneler diye düşünüyorum. Yaşları 8 9'dan başlayıp 20'li yaşlara kadar takipçisi var, bu hedef kitlesi maalesef aileler tarafından bilgisayar önüne bilinçsiz şekilde salınan kitle, adam ömrünü o ekran başında böylelerine prim kazandırarak geçiriyor. X Y Youtuber dediğimiz kitlede bu potansiyeli sonuna kadar kullanıp parasını kazanmaya bakıyor. O yüzden daha çok film çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfing with the Alien -- 14 Kasım 2017; 18:21:17 >
    |
    |

• Binbaşı
    1172 Mesaj
    Enes batur patur cutur basur. Dh den cikma velet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Suç sinemaya gidip türk yapımı film izleyenlerde desem saçma mı olur? İzlemeyin işin ciddiyetini anlarlar.

|
    |
    Intel i7 8700K / Asus Z370 H Gaming / Gigabyte GTX1080 Turbo O.C / Gskill 2x8GB DDR4 3200Mhz / Kingston KC1000 M2 256GB / Evga BQ 750W 80 / Cooler Master Hyper 212 / Sharkoon S25W / Seagate 1TB / Asus VG248QE / Asus Echelon Cherry MX / Zowie EC1-A / Creative S.B X-fi 5.1 Pro / Sennheiser PC310
  • Teğmen
    106 Mesaj
    çıkan film imdb de 9.9 bile olsa izlemeden 1 vercem ve hiç izlemiycem
    |
    |

Bilader burda en büyük suçlu bu neslin ebeveylerinde.. yani 40-60 yaş arası güruh zihniyet.. zaten bunlar ülkenin anasını ağlattılar.. yazacak çok şey varda bunlarla ilgili ban yeriz diye yazmıyorum..
    |
    |
    barabarabarbara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aslında bu konuda tek başıma kahrolmadığım için bir bakıma sevinçliyim...
    |
    |
    Blooods kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: kamınbeybi

quote:

Orijinalden alıntı: asau

Bir "Kedi uzanamadığı ciğere... konusu daha

Ne kadar boş bir yorum ya

Burada bu elemanın parasını konuşmaktan ziyade ortaya çıkacak olan filmin kalitesi tartışılıyor.

İkinci bir Cumali Ceber fiyaskosu olur

Tabi siz enes baturu tanrı ilan ettiğiniz için adam ne yapsa hoş geliyor size

Türk sinemasının kalitesi umrunda değil.

Enes Batur film yapıyormuş vay beee şimdiden bir kaç oscar ödülü alır!

Türkiyeyi sulalesi ile birlikte terketmeyi goze alirsa oscar degilde nobel odulunu cok basit bir sekilde 3 5 yalanla alabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 14 Kasım 2017; 20:39:14 >
    |
    |

• Onbaşı
    30 Mesaj
    bi bu eksikti şu alemde o da oldu tam oldu AQ
    |
    |
Reklamlar
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.