Şimdi Ara

ENERJİ VERECEK YİYECEKLER LAZIM NE YEMELİYİM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
37.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Ziborotty

ne iş _?

muhahha
  • şokella
  • MALZEMELER: 1 yada 2 tane muz,fındık içi (dövülmüş),bal

HAZIRLANIŞI: muzu dilim dilim kes,sonra balı muz dilimlerinin üzerinde gezdir(bol bol),son olarakda fındıkları dök.

afiyet olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: rebellion

MALZEMELER: 1 yada 2 tane muz,fındık içi (dövülmüş),bal

HAZIRLANIŞI: muzu dilim dilim kes,sonra balı muz dilimlerinin üzerinde gezdir(bol bol),son olarakda fındıkları dök.

afiyet olsun

off bu uçurur yau
  • rakı ye
  • bu kadar şey yersen turnuva yerine tuvalete gidersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: sjsero

rakı ye

• Mesir macunu
  • ''ATOM''
    İÇİNDEKİLER=SOĞUK SÜT,MUZ,AVOKADO,FINDI FISTIK,BAL,VİŞNELİ MARMELAT

BUNLARI BLENDIRDA İYİCE ÇIRPTIKTAN SONRA İÇİNİZ...
    YARARLARI=TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI KULLANMANIZA GEREK YOK,BİR ORGANINIZAIN SÜREKLİ VAR OLDUĞUNU BİLİRSİNİZ..
    ZARARLARI=DİŞİLERİ GÖRÜNCE (HAYVAN, İNSAN FARKETMEZ) BİR HORMON PATLAMASI...BİR SALDIRGANLIK..
  • Arkadaşım maçtan önce yediğin enerji veren yiyeceklerin sana maç içerisinde bir faydası olmaz. Aylarca sistemli olarak bu yiyecekelrden yiyip idman yapmalısın. Bunlar senin vücudunu geliştirir. Hatta bildiğim kadarı ile yiyorsun 50 dk sonra idman yapıyorsun vücut o senin kaslarını güçlendiren dayanklılığını artıran maddeyi sabaha karşı salgılıyor. Hatta akşam saat 6 da içeri hiç ışık girmeyen bir odada falan uyumak gerekiyor. Eğer bu süreyi kısaltmak istiyorsan. Yani çabuk gelişmek istiyorsan. Onun dışında bu yiyecekleri maçlardan önce yemek vücuduna faydadan çok zarar sağlayacaktır. Hatta bu konuda ölümle sonuçlanan olaylar var haberin olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kasifmert

''ATOM''
    İÇİNDEKİLER=SOĞUK SÜT,MUZ,AVOKADO,FINDI FISTIK,BAL,VİŞNELİ MARMELAT

BUNLARI BLENDIRDA İYİCE ÇIRPTIKTAN SONRA İÇİNİZ...
    YARARLARI=TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI KULLANMANIZA GEREK YOK,BİR ORGANINIZAIN SÜREKLİ VAR OLDUĞUNU BİLİRSİNİZ..
    ZARARLARI=DİŞİLERİ GÖRÜNCE (HAYVAN, İNSAN FARKETMEZ) BİR HORMON PATLAMASI...BİR SALDIRGANLIK..

bu arkadasin tarifni dinle gercektende.ben mersindeyken icerdim.arkadaslar olamaz boyle bir tat ve olamaz boyle enerjji.valla birak turnuvayi serefsizim tek basina chelseaye rakip olursun.valla butun mersini dolasirdim bunu ictikten sonra..hem yol parasindan daha ucuz
    cok ciddiyim

• Maçtan önce enerji veren birşeyler yiyip içmek yerine maçtan 2 saat önce yemek yiyip uzan kafanı dinle daha iyi.Sonuçta bunlar kalp ritmini bozabilecek şeyler olabilir ve sonuçları kötü olabilir
  • bak tam adamina denk geldin
    makarna pilav bunu gibi yemekler ye patates bol miktarda karbo vardri gerekli enerjiyi verecektir ben body yapiyorum
    eve geldiğimde sürünüyorum nerdeyse yiyorum yemeğimi hiç bişeyim kalmiyor
  • redbull.. kanatlandırır..
  • enerji içecekleri riskli,zararlı,tavsiye etmem. geçen yaz bizim 5. sınıflardan biri ölmüştü bu yüzden.

bal,pekmez,kuru üzüm,badem,fındık,fıstık bunları her gün almaya çalış. ama mutlaka et ve yumurta ye. bir de vitamin için atom içersen mükemmel olur. uyku düzeni de önemli tabi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tırtılcık

enerji içecekleri riskli,zararlı,tavsiye etmem. geçen yaz bizim 5. sınıflardan biri ölmüştü bu yüzden.

bal,pekmez,kuru üzüm,badem,fındık,fıstık bunları her gün almaya çalış. ama mutlaka et ve yumurta ye. bir de vitamin için atom içersen mükemmel olur. uyku düzeni de önemli tabi.

• eğer birde antreamn fialn yapiyorsan bi yerde sulandırılmış pekmez iç
  • mesir macunu
    bal
  • saçmalama ne yiyorsan normalde onu ye

sonra tıkanıp kalırsın maçta krize mrize girersin şişer kalırsın bizden bilirsin.

tek ışıkta kalkmak için nos a gerek yok nasıl örnek ama
  • en son katı yiyeceği maça 60 dakika kala alabilirsin. daha sonra yediğin katı yada aşırı miktarda sıvı yiyeceklerin sana zaradan başka bir getirisi olmaz.

yemeğinde karbonhidrat ağırlıklı olsun, yağ ve protein içermesin. mesela: biskuvi, kek, vs...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.