Şimdi Ara

Enerji İçecekleri Rehberi/ İncelemesi( Redbull ve Redbull Blue Edition İncelemesi Geldi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
190
Cevap
27
Favori
72.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kaan™

quote:

Orijinalden alıntı: Ares48_

quote:

Orijinalden alıntı: Kaan™

28 black i vodka ile karıştırıp denemiştim. Normal içimde redbull dan daha güzel fakat vodka ya karıştırınca tadı bi garip oldu. Bu konuda redbull veya monster daha iyi.

İncelemelerinin devamını bekleriz.

Teşekkürler.
    Devamı gelecek.
    Şu sınav olayları tam olarak bitsin kesinlikle gelecek.
    İşin en sıkıcı yanı ise günde sadece 1 inceleme yapabilmek. Zaten o yüzden Monster incelemesini yarına bıraktım.
    Edit:
    Bu arada enerji içeceklerinin içki ile karıştırılmasını tavsiye etmiyorum. Kötü sonuçlar doğurabiliyor. Babam hep söylemiştir "tadında iç ve enerji içeceği karıştırma" diye.

Ben kendimi bildim bileli vodka ile redbull u karıştırırım
    Bazıları zararlı diyor bazıları değil diyor anlamadım gitti.

Bu arada 28Black izmir alsancakta free shop cornerda buluyor.
    Reyhan pastanesinin yanı hemen.

Sitelerine baktım. Beyaz olanı var mı orada? Sadece siyahı görebildimde.

Bu arada siteleri gerçekten güzel yapılmış .

• Monster yeşil olanı çok seviyorum baya şekerli ama sevdiğim gibi
  • monster yeşil burn'nün biraz ekşilisi ve 2 side 3 tl fakat monster 500ml,burn 330 ml
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

Monster yeşil olanı çok seviyorum baya şekerli ama sevdiğim gibi

Bence bir enerji içeceği o kadar şekerli olmamalı.

quote:

Orijinalden alıntı: Marge Simpson

monster yeşil burn'nün biraz ekşilisi ve 2 side 3 tl fakat monster 500ml,burn 330 ml

Burada 4.50 TL. Market 1.50 TL kazıklıyor demekki .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Binary_ -- 11 Nisan 2013; 18:55:50 >

• İçerik bakımından monster low carbo en iyisi bence, bir de rockstar sugar free'de güzel, olabildiğince az şeker alıyorsun ve içinde ginseng, l-carnitine, taurin, kafein enerji veren ne varsa var. Tad olarak bunlar vasat ama amacına hikmet olarak bence en iyileri.
  • quote:

quote:

quote:

monster yeşil burn'nün biraz ekşilisi ve 2 side 3 tl fakat monster 500ml,burn 330 ml

Carrefour da var 2.95

• quote:

Orijinalden alıntı: Narthyard

İçerik bakımından monster low carbo en iyisi bence, bir de rockstar sugar free'de güzel, olabildiğince az şeker alıyorsun ve içinde ginseng, l-carnitine, taurin, kafein enerji veren ne varsa var. Tad olarak bunlar vasat ama amacına hikmet olarak bence en iyileri.

Valla ben tadı için içiyorum. Konuda da yazdığım gibi enerjik birsiyim ve bana katkı sağlamıyor .
    Herhalde çok enerjik olduğumdan olacak ki insanların enerji için neden enerji içeceği içtiğini hiç anlayamadım. Sabahlamak için falan belki de spor için çok tuhaf geliyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Carrefour da var 2.95

Adam iyi kazık atıyormuş .
    1.55 TL kazık.

• Tutar bu konu, önlerden.
  • Bunlar gercektende etki ediyormiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Narthyard

İçerik bakımından monster low carbo en iyisi bence, bir de rockstar sugar free'de güzel, olabildiğince az şeker alıyorsun ve içinde ginseng, l-carnitine, taurin, kafein enerji veren ne varsa var. Tad olarak bunlar vasat ama amacına hikmet olarak bence en iyileri.

Valla ben tadı için içiyorum. Konuda da yazdığım gibi enerjik birsiyim ve bana katkı sağlamıyor .
    Herhalde çok enerjik olduğumdan olacak ki insanların enerji için neden enerji içeceği içtiğini hiç anlayamadım. Sabahlamak için falan belki de spor için çok tuhaf geliyor.

Neden tuhaf hocam, tad olarak ayrı yapılanları var amacına özel üretilenleri var. Misal adam kahve içmeyi sevmiyorsa, kafein ihtiyacını karşılayabileceği ve içinde şeker bulunmayan bir ürün olarak hazır olarak kolayca satın alabileceği bir ürün düşük karbonhidratlı ya da içinde şeker olmayan çeşitleri olan enerji içecekleri.

• Redbull ve Burn dışında hiç içmemiştim. Onların tadıda standardın üstündeydi çok güzel değildi. Bunu ilk defa gördüm bulabilirsem alırım.
  • Yaptığın incelemelerin altına birde vodka ile uyumunu yazarsan çok kral olur Takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Tutar bu konu, önlerden.
    @khanjui
    Aranan kan bulundu.
    Ciddiyim konuyu açaldan beri "önlerden" yazacak birisini bekliyordum.

@Narthyard

Aslında dediğiniz mantıklı fakat bana şu ana kadar enerji verdiyse bile farketmediğim için tuhaf geliyor. Yani bana kendi enerjim yetiyor. Bu konuda siz haklısınız fakat bana yinede tuhaf geliyor.

Neden tuhaf hocam, tad olarak ayrı yapılanları var amacına özel üretilenleri var. Misal adam kahve içmeyi sevmiyorsa, kafein ihtiyacını karşılayabileceği ve içinde şeker bulunmayan bir ürün olarak hazır olarak kolayca satın alabileceği bir ürün düşük karbonhidratlı ya da içinde şeker olmayan çeşitleri olan enerji içecekleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Binary_ -- 11 Nisan 2013; 19:27:54 >

• redbull yüzde 70 boğma vodkayla iyi gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodelero75

Yaptığın incelemelerin altına birde vodka ile uyumunu yazarsan çok kral olur Takip.

Biraz zor .
  • +1 takip.
  • @Ares48_Zaten şöyle dostum, bu tarz içecekler böyle aha damarlarıma bir şey oluyor aman işte kalp atışım artıyor ya da ne bileyim 'lan bana ne oluyor böyle' diye tepki verdiren enerji birimlerine sahip değiller. Yani enerji hissini, vücudunuzda değil de performansınızda hissediyorsunuz. Kısaca, etkiyi eğer aktif bir faliyet gösterdiğinizde hissedebiliyorsunuz onu da performansınızın daha uzun olmasından anlıyorsunuz, yoksa hissedilen bir şey yok. Eğer birileri burda hissettiğini kastediyorsa kesinlikle placebo'dan öte değildir, ama işe yarıyorlar. Özellikle monster low carbo ve rockstar sugar free. Redbull ve Burn dandik söylemesi. Ama bu saydıklarımda her yerde satılmıyor işte.

Düzenleme: bildirim eklemeyi unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narthyard -- 11 Nisan 2013; 19:34:15 >
  • keşke 1 hafta boyunca hergün bir enerji içiceği içseydinde buraya gelip öyle konu açsaydın.

1 tane enerji içiceği içipde buraya konu açman o ürünün reklamı gibi olmuş. Diğerlerinide bekliyoruz.

Bu arada enerji içicekleri bende ters etki yapıyor ne zaman içsem uykumu getirir zaten senede 1 - 2 defa içerim oda alkolle

Benim tavsiyem 2 kaşık arı poleni tüketin kafanızda dinç oluyor vucudunuzda 15 saat garantisi var.
  • mesajım otlansın. yararlı bi konu. tebrikler bro
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.