Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.108
Cevap
243
Favori
426.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az once dragon age deluxe version aldim 53 tl ye. 25 tl de enpara iadesi gelecek ve 28tl ye mal olmus olacak. Saka gibi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sorulduysa kusura bakmayın okuyamadım EnCard ile alışveriş yapılınca sıkıntı oluyor mu bu PSN'de? Yoksa gift card falan mı almak lazım?
  • İlk sayfa güncel arkadaşlar EA SPRİNG SALE kampanyası eklendı
  • Herkese hayırlı aksamlar. Ininal kart geçiyor mu? Deneyen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu indirimlerdeki Fifa15'ler 3 tane Hangisi neye yarıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

İlk sayfa güncel arkadaşlar EA SPRİNG SALE kampanyası eklendı

• Merhaba arkadaşlar, öncelikle böyle bu konu açan arkadaşa ve burada yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim. Ama maalesef ben henüz bu işlemi gerçekleştiremedim. Şöyle bir sıkıntı mevcut: gmail hesabımla endonezya psni açtım onaylamak için gmailime girdim ve verify account a tıkladım ama maalesef sayfayı bir türlü açamıyor. Psn altyapısında chrome un çalışmadığını biliyordum bu yüzden Safari tarayıcısıyla denedim fakat sorun aynı. Sign in adını değiştirdim yani maili. Sizin dediğiniz gibi bir yahoo maili alarak onunla denedim. Mail yine geldi tıkladım aynı hata. Ps4 ün kendi tarayıcısından denedim ve sonuç aynı. Pc den açayım dedim hesabı ama yine bir sorunla karşılaştım dns değiştirdim yine olmadı. Psn in sitesindemi sıkıntı yoksa benmi bir hata yapıyorum? Günlük bir sorun falanmıydı bugünden sonra yapabilecek miyim anlamadım hiçbir şey. Yardımcı olursanız sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARCO

İlk sayfa güncel arkadaşlar EA SPRİNG SALE kampanyası eklendı

Dün plus aldım şimdi fifa göz kırpıyor bana :) merak ettigim fifayı aldım diyelim makineden kendi tr hesabıma online oynarken 2.Bölge den mi yoksa 3.bölgeden mi rakip bulur Endonezya plus ı kullanıcam tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kralexx42 -- 1 Nisan 2015; 23:47:14 >
  • burdan aldığımız psn plus ile daha önceden tr psn aldıgımız oyunları oynayabiliyormuyuz.
    (tr psn plusu iptal etmiştim. uncharted yarım kaldı öyle)
  • kralexx42 kullanıcısına yanıt
    Fifa'da Bölge kilidi yok bildiğim kadarıyla
  • Maalesef oynayamazsınız, anca tekrar TR PSN alırsanız oynayabilirsiniz.
  • kralexx42 kullanıcısına yanıt
    Fifa da bölge kiliti yok online da tüm dünyadan rakiplerle oynayabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: iSerhattt

Merhaba arkadaşlar, öncelikle böyle bu konu açan arkadaşa ve burada yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim. Ama maalesef ben henüz bu işlemi gerçekleştiremedim. Şöyle bir sıkıntı mevcut: gmail hesabımla endonezya psni açtım onaylamak için gmailime girdim ve verify account a tıkladım ama maalesef sayfayı bir türlü açamıyor. Psn altyapısında chrome un çalışmadığını biliyordum bu yüzden Safari tarayıcısıyla denedim fakat sorun aynı. Sign in adını değiştirdim yani maili. Sizin dediğiniz gibi bir yahoo maili alarak onunla denedim. Mail yine geldi tıkladım aynı hata. Ps4 ün kendi tarayıcısından denedim ve sonuç aynı. Pc den açayım dedim hesabı ama yine bir sorunla karşılaştım dns değiştirdim yine olmadı. Psn in sitesindemi sıkıntı yoksa benmi bir hata yapıyorum? Günlük bir sorun falanmıydı bugünden sonra yapabilecek miyim anlamadım hiçbir şey. Yardımcı olursanız sevinirim...

Gün içerisinde PSN'de sorun vardı sanırım. Bende giremedim, konuştuğum birkaç arkadaşta login olamadıklarını söyledi.

Ama 1 dk. önce denedim ve giriş yapabildim. İstersen tekrar bir kontrol et

• ozgur_tuna kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_tuna

quote:

Orijinalden alıntı: iSerhattt

Merhaba arkadaşlar, öncelikle böyle bu konu açan arkadaşa ve burada yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim. Ama maalesef ben henüz bu işlemi gerçekleştiremedim. Şöyle bir sıkıntı mevcut: gmail hesabımla endonezya psni açtım onaylamak için gmailime girdim ve verify account a tıkladım ama maalesef sayfayı bir türlü açamıyor. Psn altyapısında chrome un çalışmadığını biliyordum bu yüzden Safari tarayıcısıyla denedim fakat sorun aynı. Sign in adını değiştirdim yani maili. Sizin dediğiniz gibi bir yahoo maili alarak onunla denedim. Mail yine geldi tıkladım aynı hata. Ps4 ün kendi tarayıcısından denedim ve sonuç aynı. Pc den açayım dedim hesabı ama yine bir sorunla karşılaştım dns değiştirdim yine olmadı. Psn in sitesindemi sıkıntı yoksa benmi bir hata yapıyorum? Günlük bir sorun falanmıydı bugünden sonra yapabilecek miyim anlamadım hiçbir şey. Yardımcı olursanız sevinirim...

Gün içerisinde PSN'de sorun vardı sanırım. Bende giremedim, konuştuğum birkaç arkadaşta login olamadıklarını söyledi.

Ama 1 dk. önce denedim ve giriş yapabildim. İstersen tekrar bir kontrol et

Psn'e giriş yapmakla ilgili bir sıkıntım yok. Ben açtığım hesabı onaylatamıyorum. Hesabı onaylatamayıncada sign in yapamıyor ve store e giremiyorum. Mail'den sitenin girişine bir sıkıntı yaşıyorum ben. Psn'in girişinde değil.

• Enpara olayindan bana biraz bahsedecek kimse yok mu ?

• Az önce Rus storedan digital age i 80 tl ye alacaktım ki topiği gördüm 50 TL ye endonezyadan aldım ve ilk endonezya alışverişimi de yapmış oldum. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: apaci0834

Arkadaşlar bu indirimlerdeki Fifa15'ler 3 tane Hangisi neye yarıyor ?

Platform seçimine özellikle dikkat etmen lazım ( PS3 PS4 ) Ayrıca biri normal diğeri deluxe edition olması lazım, gerçi aralarında fiyat olarak fark yok ama
  • bilalakman kullanıcısına yanıt
    Geçmişi ve önbelleği temizleyerek tekrar deneyebilir misin?
  • Deagon age 50 tl hiç birşey değil valla bende alayım yarın indirim nezamana kadar geçerli acaba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.