Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (547. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.108
Cevap
243
Favori
426.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    siz ne zaman aldınız , sistemede sorun var sanırım bakiye yükleyemiyorum
  • kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Kardeşim ben önceki gün aldım kodları offergame den kodlar geldi psn den cüzdana para ekle dedim ön ödemeli kart dedim kodları girdim para eklendi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nighthood

seagm.com sitesi mtcgame.com ile anlaşmalıymış.. mtcgame den almadim.oradaki fiyat pahali evet. seagm.com dan aldim. oradaki fiyat farkli.ve mtcgame den daha uygun. bunu yazim da anlatmistim, biraz karışık oldu sanirim... odeme esnasinda mtcgame sadece sanal pos sistemini kullandiriyor ve bir miktar komisyon aliyor.. fiyati seagm.com belirliyor.. ofgamers den alisveris yapmiyorum.. sistemlerini sevemedim..

tamam şimdi anladım teşekkürler.
    benim kartın hesap kesilmesine 2-3 gün var.
    114+6=121 tl ye falan geliyor. buna taksit imkanı varmıydı.

bir de 12+2 olayını ps4 üzerinden yapmamız gerekiyor değil mi
  • YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    hocam offgamer çalışıyorda, mtc game bakiye yüklenmiyor
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    taksit imkani mevcut. taksitte vade farki oluyor ama yinede uygun fiyata denk geliyor. hemde kredi kartina taksit olmasi bir nebze daha iyi.. ben 400.000 rp adiktan sonra tarafima verilen kodu ps sisteminde aktif edip, ps4 uzerinden 12+2 olarak alim gerceklestirdim. her sekilde hem taksit olmasi, ( taksit 400.000 rp alimi sirasinda sanal pos kullanimina izin veren araci ile olabiliryor, karişıklık olmasini istemem) hem tr psn den farkli oyunlar vermesi ve fiyatin daha uygun olmasi nedeniyle endo su anda en avantajlisi..

• kaan0101 K kullanıcısına yanıt
    Bilgim yok dostum o konuda :(

• haziran plus oyunları ne zaman çıkacak hala eski oyunlar görünüyor. bir de cüzdanımızdaki parayı başka bir hesaba gönderme imkanımız var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 7 Haziran 2017; 15:38:29 >
  • neczer kullanıcısına yanıt
    8'inde başlayacak.
  • Merhaba

Şu kredi kartlarını ekleyememe durumu çok sıkıntılı oldu. RP almam gerekli. offgamers dan başka ve mümkünse daha az komisyon kesen bir alternatif yok mu acaba?

Hem plus üyelik hem destiny2, 1 450 000 rp lazım. Normal kur a göre 375 TL civarı olması lazım bunun bedelinin..
    offgamers da 400 000 i 34.50 dolar (https://www.offgamers.com/buynow/idr400000-psn-card-id.html) bundan 3 tane almam lazım en azından.. Artı 200 000 den bir tane o da 17.62 dolar.. bir tane de mecburen 100 000 likten almam lazım o da 8,81 dolar..

34.50 x 3 + 17.62 + 8.81 = 129.93 dolar ediyor.. Yaklaşık 130 dersem ve %10 da kur ve komisyon ücreti düşünürsem 143 dolar ediyor..
    Hadi 140 dolara mal olsun diyelim. 496 TL ye geliyor..

Yani kredi kartı eklersem eğer 375 TL ye alacağım şeyi, kredi kartı ekleyemediğim için 500 TL ye alıyorum... Böyle olunca da endonezya psn kullanmanın mantığı kalmamış oluyor..

Bir yardım lütfen.!

• Endonezya psni plus almak için kullanın, oyunları tr psn üzerinden alın niye uğraşıyorsunuz. Çoğu kişi bu şekilde kullanıyor. Endonezya psn kullanmanın mantığı daha ucuz plus ve diğer bölgelere göre sağlam aylık oyunlar istiyorsan endo psn plus alacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 8 Haziran 2017; 15:24:28 >
  • Endonezya haziran Plus oyunları geldi.

Just Cause 3

Back to Bed Game

Final Horizon

Killing Floor 2

Lazer Disco Defenders

Super Motherload

The Walking Dead
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Endonezya haziran Plus oyunları geldi.

Just Cause 3

Back to Bed Game

Final Horizon

Killing Floor 2

Lazer Disco Defenders

Super Motherload

The Walking Dead

Beleş beleş Endonezya 1,5 YIL kullanıyorum herşey oyun on numara hiç masrafsız türk psn berbat !
  • arkadaşlar offgamers'da 2*200.000 bundle ile direk 400.000 arasında 3,5 dolar fark var. aralarındaki fark nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 8 Haziran 2017; 19:11:4 >
  • cagcag06 kullanıcısına yanıt
    Bir fark yok 2*200lükte promosyon var sadece. 200lük 2 tane kod gelecek 2sini de aktif edince hesapta 400lüğün olmuş olacak. Ucuz olan hangisi ise onu al
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Bir fark yok 2*200lükte promosyon var sadece. 200lük 2 tane kod gelecek 2sini de aktif edince hesapta 400lüğün olmuş olacak. Ucuz olan hangisi ise onu al

teşekkür açıklama için.
  • alacak arkadaslar için bilgi, 400.000 rp için garanti 118 tl alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagcag06

alacak arkadaslar için bilgi, 400.000 rp için garanti 118 tl alıyor.

link alabilir miyiz? hatta 350lik varsa onu da atabilir misiniz? 12+2 plus almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

quote:

link alabilir miyiz? hatta 350lik varsa onu da atabilir misiniz? 12+2 plus almayı düşünüyorum.

offgamers'dan kod olarak alıp ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagcag06 -- 9 Haziran 2017; 8:40:1 >
  • quote:

quote:

quote:

biliyorum o siteyi fakat seçemiyorum çok alternatif var.. neye göre seçiyorsunuz?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

biliyorum o siteyi fakat seçemiyorum çok alternatif var.. neye göre seçiyorsunuz?

2x200.000 rp olan bundle seçtim. bir sorun çıkmadı.

• 
Sayfa: önceki 545546547548549
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.