Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
243
Favori
426.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freelast

Evet. X2 200k olan 30 dolara 400 bin veriyor. Yalnız şöyle bir durum var: Ben uzun zamandır takip ediyorum fiyatları. Şu an TR psn hep daha iyi fiyatlar sunuyor. Bir tek GTA 5 Endo'da indirime girdiğinde 87 TL'ye falan geliyor, onun dışında çoğu oyun TR'nin üstünde kalıyor.

ben de o konuda kararsızım indirimlerde tr psn'den yararlanamayacağım fazla ama bir yandan da 150 tl 12 ay yerine 105 tl ile 14 aylık plus ve just cause 3 var ne yapsam bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 1 Haziran 2017; 11:33:16 >
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    Plus'ı 12 aylık olarak Endo'dan alırsan şu an alttaki linkteki ile 95 TL'ye falan geliyor, 105 değil. Benim plus'ım Endo, ama oyunları yeni hesap açıp TR'den uygun fiyata alıyorum. Endo'nun güzel plus oyunları da artısı oluyor.

https://www.offgamers.com/buynow/playstation-plus-12-months-membership-sea-discount-promo.html
  • kollaps kullanıcısına yanıt
    12+2 Kampanyası varmış 350bine, ondan bahsediyorsun sanırım. Anladım.. Ama 50bin hesapta kalabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freelast

12+2 Kampanyası varmış 350bine, ondan bahsediyorsun sanırım. Anladım.. Ama 50bin hesapta kalabilir.

aynen 400 bin rupi almam gerekiyor 30 dolara. direk 350 bin satılıyor mu ondan haberim yok.

edit: linki şimdi gördüm direk plus veriyorlarmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 1 Haziran 2017; 11:29:57 >
  • Just Cause 3 , Telltales walking dead s01,killing floor 2 ..Bu ayın baba psn ücretsiz oyunları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 yıldır Endonezya psn plus kullanıyorum. Ve evet hem en ucuzu hem en güzeli olduğunu bilmem kaçıncı kez kanıtladı.

Bu ay

Just Cause 3

Walking Dead:The complete first season

Killing Floor 2

veriliyor.

• farklı olarak verdiği kaliteli oyun ne vardı hocam başka just cause 3 bence gelecek ay da diğer psnlere gelir
  • 19yusuf05 kullanıcısına yanıt
    God of war, until dawn, gravity Rush.. Bunlar aklıma gelenler hocam asyaya verilip Avrupa psn e verilmeyenler arasında..

• beyler offgamers sitesinden 12 aylık psn plus card alıp aktifleştirdiğimiz zaman da 12+2 den yararlanabiliyoruz değil mi ? olmuyorsa nasıl halledicez ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

God of war, until dawn, gravity Rush.. Bunlar aklıma gelenler hocam asyaya verilip Avrupa psn e verilmeyenler arasında..

inşallah just cause 3 verilir gelecek ay gerçi plus ım bittide yenilesemmi nereden yenilesem bilemedim
  • neczer kullanıcısına yanıt
    Hocam siz offgamerstan para alın atıyorum 400.000idr ardından o parayı psnde kod olarak aktif edin hesapta oluşacak para ile psn markete girip 12+2 alın en garantisi böyle

• 19yusuf05 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu aydan sonra Avrupa kısmına yoğun tepki oluşacağını düşünüyorum gerçi önceden de bi sürü farklı oyun verildi saydığım gibi ama bi ihtimal Temmuz'da da Avrupa'ya gelebilir just cause 3

• 2*200 kod 400 den daha ucuza geliyor. peki öyle alsak nasıl kullanabileceğiz ? 2 ayrı 200000 lik kod mu gelecek ?

edit: hallettim. iki kod geldi toplam 400.000 1.8.2018 e kadar plus devam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 1 Haziran 2017; 18:27:27 >
  • Geçen sene haziranda 12 aylık endo psn plus almıştım 85 TL den nba 2k16 veriyordu şimdi just casue 3 :) yine uzatacağım hesabımı 1 sene boyunca parasını katlaya katlaya çıkardı nba 2k16, until dawn, God of war 3, resident evil, just cause 3, abzu, Lords of the Fallen aklıma gelenler.

En iyi bölge Asia PSN helal olsun hiç üzmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 1 Haziran 2017; 21:55:16 >
  • Promo dediği nedir tam anlayamadım x2 200k diyor

https://www.offgamers.com/buynow/idr200000-psn-card-id-bundle-promo.html

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Geçen dönem de 12+3veriyordu 2 ye neden indirdiler ki

• Arkadaşlar selamlar, psn plus ilk defa alcam ama bilmiyorum nasıl alınır endonezya psn den. Güvenilir, yardımsever bir arkadaş 5 10 lira komisyon alcak şekilde bana bir yıllık alabilir mi ?
  • selami023 kullanıcısına yanıt
    Ben aldım 2 tane 200 lük kod gelir toplam 400 eder. Yapmanın bir zorluğu yok bundan önceki 5 10 sayfada herşey var. Okursanız yaparsınız.

• TR kart ekleme sorunu çok kötü oldu..

Nereden RP yüklüyorsunuz? Yardım lütfen.
  • Arkadaşlar endo psn alamıyorum konuyu okudum ama benim sorunumdan denk gelemedim biraz daha kasarsa tr psn den alacağım sinirlerim bozuldu :(

Bu alttaki ekranda tüm bilgileri anlatıldığı gibi giriyorum endo isimleri ve yahoo mail adresi ile ama robot olmadığını doğrula dediği ekrande defalarca doğrulama yapmama rağmen önce doğruluyor bir iki sn. sonra tekrar doğrulama isteyerek isim ve mail hariç bilgieri siliyor ve dil türkçeye dönüyor ip den mi anlıyorlar tr de olduğumu ne yapmam lazım?

• 
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.