Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (548. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
243
Favori
426.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

offgamers de fiyat bu 31,95 usd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 9 Haziran 2017; 9:3:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akemals42

Seagamer de fiyat bu çıkıyor

altta ki fotodakini aldım ben. 5 dakika sonra 2 kod şeklinde yolladılar mail adresine

• quote:

Orijinalden alıntı: cagcag06

quote:

altta ki fotodakini aldım ben. 5 dakika sonra 2 kod şeklinde yolladılar mail adresine

31.95 usd kaç tl olarak yansıdı ekstreye kardeş.
    alıp almamakta kararsızım ama buradaki yorumlar beni almaya itiyor

bu arada bu 12+2 olayı ayın 10 unda sona eriyor galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akemals42 -- 9 Haziran 2017; 9:13:35 >

• yine Tekrar aldım 30/12/2019
    offgamers x200 tavsiye ederim 31,95 Dolar[/b]
  • Endo psn aldım ama kardeşlik yapacak birini bulduğum için Tr psn alcam yâri fiyatına bölüşeceğiz arkadaşla bu sebepten 12+2 plus üyelik satılık isteyene verebilirim ödeme enpara/işbank/garanti/ING 115 tl. Geçen pazar satın almıştım hesapta 50000 rp duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar,

şimdi endo dan fifa 18 ön sipariş etsek türkçe menü yok mu? eng/chinees versiyon diyor da ondan sordum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Endo psn aldım ama kardeşlik yapacak birini bulduğum için Tr psn alcam yâri fiyatına bölüşeceğiz arkadaşla bu sebepten 12+2 plus üyelik satılık isteyene verebilirim ödeme enpara/işbank/garanti/ING 115 tl. Geçen pazar satın almıştım hesapta 50000 rp duruyor.

neden senin plus hesabın üzerinden kardeşlik yapmıyorusunuz? merat ettiğim için sordum.
  • insane1907 kullanıcısına yanıt
    Dostum benim ana hesap eski içinde oyunlar var ona plus alacağım bir arkadaş la kardeşlik yapacağız yani ikimiz de plus dan faydalanacağız ben zaten ana hesap da fifa 17 oynuyorum aslinda epey aradım kardeşlik yapacak birini ama bulamadım endo psn aldım şimdi buldum. Ben uğraştım açtım iste alan adam direk kullanacak uğraşmayacak zaten üyelik de Yen'i komisyon filan da almıyorum daha ne yapayım bence iyi teklif.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tr Plus 104 liraya düşmüş verilen oyunlara bakıyorum her türlü Endo avantajlı

• insane1907 kullanıcısına yanıt
    Endo'da Türkçe desteği olmuyor.
  • Tr plus da fiyat düşmüş tam endo Psn aldım önce kardeşlik yapacak biri denk geldi satarım diyordum Tr Psn indirim yapmış şaka gibi. Allah dan ücretiz oyunları iyi de bir nebze içim rahatlıyor. 105 tl ye 14 aylık üyeliği veririm fiyat son alan olursa Tr Psn ye geçerim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12+2 kampanyasından 2 kere faydalanabiliyor muyuz 2 tane alabiliyor muyum yani toplam 24+4 28 olacak şekilde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

arkadaşlar,

şimdi endo dan fifa 18 ön sipariş etsek türkçe menü yok mu? eng/chinees versiyon diyor da ondan sordum..

bende 16 Fifa çin/en almıştım hayal ettim türkçe güncelleme falan cıkar düşündüm hiç cıkmadı eng biliyorsa al bilmiyorsa cd türkçe alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

12+2 kampanyasından 2 kere faydalanabiliyor muyuz 2 tane alabiliyor muyum yani toplam 24+4 28 olacak şekilde?

Evet alabilirsin sıkıntı yok benim ki 30/12/2019 plus süre :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagcag06

quote:

31.95 usd kaç tl olarak yansıdı ekstreye kardeş.
    alıp almamakta kararsızım ama buradaki yorumlar beni almaya itiyor

bu arada bu 12+2 olayı ayın 10 unda sona eriyor galiba.

14 Haziran'da bitiyor bende aldım hiç sıkıntı yok :)

• Arkadaşlar şifremi unuttum da, bakabilirseniz bu ay plus ta ps3 için hangi oyunları veriyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Tr plus da fiyat düşmüş tam endo Psn aldım önce kardeşlik yapacak biri denk geldi satarım diyordum Tr Psn indirim yapmış şaka gibi. Allah dan ücretiz oyunları iyi de bir nebze içim rahatlıyor. 105 tl ye 14 aylık üyeliği veririm fiyat son alan olursa Tr Psn ye geçerim.

Megathrone26 nickli arkadaşa satıldı.

• 12+2 olur diye 1 yıllık kod aldım. para almadım yani. ama olmadı direk 12 ay oldu. bilginiz olsun. yapı kredi ile aldım. toplam tutar 27.39 $ , bankaya yansıyan 99.94 tl. her her durumdada tr psn den kardayız artı oyunlar şahane. 2 yıldır endo psn kullanıyorum. +2 yıl daha var artık :)
  • Arkadaslar Endonezya psn hesabimdan psn plus alip bu hesabi cihazimda ana kullanici yaparsam psn Turkiye hesabimi da cihazimda 2. Kullanici yaparsam Turkiye hesabimdaki oyunlari online oynayabilir miyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ali.cem10 A kullanıcısına yanıt
    Oynarsınız hocam yeterki plus aldığınız hesap ana hesap olarak kayıtlı olsun diğer hesaplardan oynayabilirsiniz online
  • 
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.