Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.108
Cevap
243
Favori
426.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben Cepte Teb'e Geçen Cuma Günü Başvurdum Pazartesi aradılar Salıya randevu verdiler ama işim dolayısıyla Perşembe gelin dedim Geldiler Kartı verdiler sözleşmeyi imzalattılar gittiler, kart isimsiz hazır zaten.

Yarım saat sonra msj geldi cepte tebe girdim şifrelerimi ayarladım, hesaba eft yapıp oyunu aldım.
  • kart gelince hediye ne verdiler ?
  • antired kullanıcısına yanıt
    ds4 bıraktılar bir tane 2 kişi Co op oynarsınız diye :)
  • Arkadaşlar ben bununla aldım ->http://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-karti
    Normal kredi kart, sanal kart değil, bankamatik kart değil (Bankamatik ile alanlarda var, yukarıda belirtmiş).
    Sanal kart geçerli olurmuydu bilmiyorum...
    Garanti Mastercard'ımı kabul etmedi, Cepteteb'i etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HULKBABA -- 11 Şubat 2016; 16:45:32 >
  • Şimdide yeni karmi alacaz valla satasım geldi ps4 ü yeter bi arkadaş ağustosdada böle olmuşdu dedi belki düzelir biraz daha beklemekde fayda var

Endonezya dnssi ile denien varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Switch1234 -- 11 Şubat 2016; 17:37:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Switch1234 kullanıcısına yanıt
    dnsyi bilen varsa deniyelim.
  • Beyler cebteteb kartı ekleyemıyorum kabul etmıyor. Icınde para yok suan ondanmı acaba?

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    provizyon ücreti çekebilmesi için içinde para olması lazım
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    içine 10 TL falan atıp dene bi de büyük ihtimal provizyon çekmek istiyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bill54

Biliyorum ama kart bilgileri geçersiz diyor. ATM eve 15 dk uzaklıkta. Bu sogukta bosuna cıkmıyım yine kabul etmez falan sinirim bozulur

Kesin kabul edıcekse gıdıp para atıyım icine. Alacağım oyunlar var.

• quote:

Orijinalden alıntı: bill54

Biliyorum ama kart bilgileri geçersiz diyor. ATM eve 15 dk uzaklıkta. Bu sogukta bosuna cıkmıyım yine kabul etmez falan sinirim bozulur

Kesin kabul edıcekse gıdıp para atıyım icine. Alacağım oyunlar var. @ilberhoca

• Kyk'dan verilen kredi kartıyla denedim kabul etti. Şimdi alabilir miyim yoksa provizyona mı düşer?

Edit: Denemek için 100.000RP attım sorunsuz yüklendi

Edit2: +250.000 daha yüklemek isteyince invalid card hatası almaya başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalPWN -- 11 Şubat 2016; 18:55:48 >
  • Beyler müsayit değilimde şunlari deneyin bi olursa hemen eve gelip bende yaparım

202.43.160.50
    118.97.85.66

• çok kötü oldu bu enpara olayı.
    arkadaşlar cepteb de işlem ücreti falan kesiyor mu eft için olsun veya 6 ayda bir kesilen ücretler varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

Kyk'dan verilen kredi kartıyla denedim kabul etti. Şimdi alabilir miyim yoksa provizyona mı düşer?

Edit: Denemek için 100.000RP attım sorunsuz yüklendi

Edit2: +250.000 daha yüklemek isteyince invalid card hatası almaya başladım

nasıl yaptın. Sanırım ziraat kart ile yapmışsın. Adres olarak ne girdin. Anlatır mısın
  • yaf xbox one alın rahat edin bölge mölge olayı yok kafanıza göre takılın . her kredi kartı geçerli :) süper rahat digital oyun alması . hem kardeşlik olayında her iki tarafta oyunu ana hesabından oynuyor süper ötesi.

not: hem ps4 hem xbox one sahibiyim . saçma yorum atmayın diye belirtim dedim :)
  • memet7991 kullanıcısına yanıt
    Bir önceki mesajıma ithafen +50.000RP daha yükleyerek 3 aylık ps plus almış bulunmaktayım

Kart tam olarak şu bkz. Ziraat Gençkart. Önce banka kartı olarak denedim olmayınca arka yüzündeki kredi kartını numarasını kabul etti. İlk alışverişte sorun çıkarmıyor sanırım 100.000 yerine 300.000 de yükleseydim kabul edecekti. İkinciyi almaya çalıştığımda hata verince PS4'ten girip store dan alabildim.

Adres olarak ilk sayfada verilen adresi kullandım.

Street adress 1 : Mr. N. Suprapto
    City : Bandung
    State/Province:Bandung
    Postcode: 40115

• HK PSN için çözüm bulan var mı? Kartı çalıştırabilen
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

Bir önceki mesajıma ithafen +50.000RP daha yükleyerek 3 aylık ps plus almış bulunmaktayım

Kart tam olarak şu bkz. Ziraat Gençkart. Önce banka kartı olarak denedim olmayınca arka yüzündeki kredi kartını numarasını kabul etti. İlk alışverişte sorun çıkarmıyor sanırım 100.000 yerine 300.000 de yükleseydim kabul edecekti. İkinciyi almaya çalıştığımda hata verince PS4'ten girip store dan alabildim.

Adres olarak ilk sayfada verilen adresi kullandım.

Street adress 1 : Mr. N. Suprapto
    City : Bandung
    State/Province:Bandung
    Postcode: 40115

ilginiz için teşekkürler. Ama benim o kartım sadece bank kart olarak açık kredi kartı kısmı kapalı. Malesef o şekilde alamıyorum :)

• By..Emre kullanıcısına yanıt
    ben paypalı bile halledemedim. Sanırım kart şeklinde alacağız.
  • 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.