Yüzbaşı
12 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba araç mitsubishi çift kabin l200
tonlaması güzel bi bass istiyorum çok anlamam kendimce topladım önerileriniz varsa çok sevinirim bütçe 5-6 bin

KENWOOD KMM-BT305
mid takım Alpine R-SPR-50C
sub Alpine R-W12D4 30cm
mono amfi Xetec XI 1500.1 ve
Xetec XI 90.4
dün bulunduğum bölgede altyapı çalışması olmuş ve fiber altyapıya geçilmiştir ancak farklı bir sağlayıcı kullandığımdan mevcut portum adsl ile devam ettiğinden en fazla 24 mbit hız alabilirim yüksek hızlara çıkmak için vdsl port değişimi için başvurduğumda yada bölgemdeki türk telekom müdürlüğüne gitiiğimde boş port olmadığını ancak tekrar ttnet e geçmem koşuluyla portun aktif edileceğini söylediler yani benim mecburen ttnet e geçmem gerektiğini söylüyorlar ancak ben bunu istemiyorum farklı bi sağlayıcı kullanıyorum bu hak kısıtlanamaz...arkadaşlar böyle bişey yaşayanlar yardımcı olabilirmi ne yapmam lazım btk ya ve bimer e şikayetlerimi ilettim...
merhaba imzamdaki sistemi kullanıyorum powerda şöyle bir sorunum var elektrik gittiğinde pc açınca açar gibi olup kendini kapatıp 2 sn ye sonra açılıyor ama bios restart sistemim yeni test etmek için direk fişi çektiğimde bazen hiç açılmıyor anakarta güç geliyor ama açmıyor bunu eski sistemimdede böyleydi psu 24 pinde sorun olduğunu düşünmeye başladım acaba böyle bir sorun yaşayanlar varmı sizin tavsiyeniz nedir? şunuda belirteyim şuanda başka bir powerım yok deneme şansımda yok :(
bu arada Seasonic 850W 80+GOLD X-850 almayı düşünüyorum sizce nasıldır ?
Hakkında
Forum İmzası:

*Intel®Core™i7-7700K
//Gigabyte Aorus GA-Z270X-Gaming 7//Gskıll 2x8GB TrıdentZ DDR4 3600MHz//ASUS ROG STRIX GeForce®GTX 1080 Tİ OC Edition
*Intel Optane Memory 32GB+2TB Seagate Barracuda//Samsung 960 PRO 512 GB M.2 SSD
*Thermaltake Riing Silent 12 Blue //Seasonic Prime Titanium 750W//Thermaltake Core V71
* SAMSUNG 31,5" LC32HG70 1ms 144Hz HDR QHD Curved QLED Gaming Monitör //Viewsonic VX2476-SMHD 23.8"
*James Donkey 612+325 Mekanik Klavye Mouse//James Donkey 712 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık //Asus DSL-AC68U
*Samsung 55JU7500//PS4//Logitech z906//Logitech Z533//Vu+Solo²//Zidoo X9S
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
intel
Mobil cihaz
apple
Operatör
turkcell
ISS
turknet
TV
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 444
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 1.191 (Bu ay: 41)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 49 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.