Şimdi Ara

Endonezya Psn (Türk kredi kartları geçmiyor) (448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.109
Cevap
243
Favori
426.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ben musterı hızmetlerıne maıl yazmısım gelen cevap ,

Dear Mr. / Mrs. Customer,

Thank you for your email.

Responding to your email, firstly we would like to convey apologies for the inconvenience that you have indeed due to the late response of your email. Related with your inquiry, after we coordinate your inquiry to our related department, we would like to inform you that please make sure the credit card and your SEN account are the same region. Credit card cannot be used if your SEN account is from different region.

Yani , kartlarımız TR oldugu ıcın olmuyor olanlarda sansa ve bırdaha olmaz sanırım onlarda .
  • Ben de okudum şimdi dehşete kapıldım.Ee ininaldaki paralar da kaldı şimdi :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cepteteb ile oyun alamayanlar dikkatli okusunlar.

İlk olarak bilgisayardan cepteteb kartınızı hesaba ekleyin daha sonra cüzdana 50.000 rp atın. Onay verirse daha sonra 100.000 atmayı deneyin büyük ihtimalle onay vermeyecek. Daha sonra ps4 ü açın. Ps4 te ayarlara girin playstation network hesap ayarları gibi bişey olacak ona basın hesap bilgileri diyin. Wallet yazar yani cüzdan. Oraya girin daha sonra add fuds mu ne öyle bişey olması lazım. Yani para ekle seçeneği. Ona basın ve eklemek istediğiniz tutarı ekleyin. Daha sonra ps4 üzerinden markete girin ve oyununuzu alın.

Edit: 50.000 rp bilgisayardan denediğinizde eklenmezse direk ps4 üzerinden deneyin yapmayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mar00N -- 11 Şubat 2016; 23:24:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorun yaşayanlara yeni hesap açıp denemelerini öneririm

• Ziraat kapanmadan bende aliyim 3 aylık plus bari

• Arkadaşlar endo psn plus almak istiyorum, endo psn de hesap açtıktan sonra ödeme yapabilmek için uygun bir kartı tanımlayacağım. Buraya kadar herşey yolunda giderse bundan sonraki aşamada ne yapmam gerekiyor? Cüzdana rp atma nasıl oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Arkadaşlar cepteteb ile oyun alamayanlar dikkatli okusunlar.

İlk olarak bilgisayardan cepteteb kartınızı hesaba ekleyin daha sonra cüzdana 50.000 rp atın. Onay verirse daha sonra 100.000 atmayı deneyin büyük ihtimalle onay vermeyecek. Daha sonra ps4 ü açın. Ps4 te ayarlara girin playstation network hesap ayarları gibi bişey olacak ona basın hesap bilgileri diyin. Wallet yazar yani cüzdan. Oraya girin daha sonra add fuds mu ne öyle bişey olması lazım. Yani para ekle seçeneği. Ona basın ve eklemek istediğiniz tutarı ekleyin. Daha sonra ps4 üzerinden markete girin ve oyununuzu alın.

Edit: 50.000 rp bilgisayardan denediğinizde eklenmezse direk ps4 üzerinden deneyin yapmayı.

Pc'den malesef cepteteb kartını tanımlayamıyorum. ps'te de denedim. Orda da olmadı. yeni hesap açtım denedim yine olmadı. Kıymetini bilin :).

• quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

Bir önceki mesajıma ithafen +50.000RP daha yükleyerek 3 aylık ps plus almış bulunmaktayım

Kart tam olarak şu bkz. Ziraat Gençkart. Önce banka kartı olarak denedim olmayınca arka yüzündeki kredi kartını numarasını kabul etti. İlk alışverişte sorun çıkarmıyor sanırım 100.000 yerine 300.000 de yükleseydim kabul edecekti. İkinciyi almaya çalıştığımda hata verince PS4'ten girip store dan alabildim.

Adres olarak ilk sayfada verilen adresi kullandım.

Street adress 1 : Mr. N. Suprapto
    City : Bandung
    State/Province:Bandung
    Postcode: 40115

Sefin dedigi karti bende ekledim. Bizim birader bu sene unv.oldu hesabinda 400tl varmis.
    Kart ait olqn bilgileri ve adresi girdim. Kabul etti kart ekli su anda.
    Ama gelgelim GTAV almaya gelincw tas basyardi. Olmuyor. Oyunu hem ps4den hem storeden almaya calistim ama olmuyor.
    Transfer geclimisinde 5 tane missing payment var.
    Ne yapmam lazim simdi benim?
    Parada eklemiyor bu arada hesaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: ERMANFORMATİK

quote:

Arkadaşlar cepteteb ile oyun alamayanlar dikkatli okusunlar.

Pc'den malesef cepteteb kartını tanımlayamıyorum. ps'te de denedim. Orda da olmadı. yeni hesap açtım denedim yine olmadı. Kıymetini bilin :).

İçinde para varmı kartın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Prestigi10

quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

Bir önceki mesajıma ithafen +50.000RP daha yükleyerek 3 aylık ps plus almış bulunmaktayım

Kart tam olarak şu bkz. Ziraat Gençkart. Önce banka kartı olarak denedim olmayınca arka yüzündeki kredi kartını numarasını kabul etti. İlk alışverişte sorun çıkarmıyor sanırım 100.000 yerine 300.000 de yükleseydim kabul edecekti. İkinciyi almaya çalıştığımda hata verince PS4'ten girip store dan alabildim.

Adres olarak ilk sayfada verilen adresi kullandım.

Street adress 1 : Mr. N. Suprapto
    City : Bandung
    State/Province:Bandung
    Postcode: 40115

Sefin dedigi karti bende ekledim. Bizim birader bu sene unv.oldu hesabinda 400tl varmis.
    Kart ait olqn bilgileri ve adresi girdim. Kabul etti kart ekli su anda.
    Ama gelgelim GTAV almaya gelincw tas basyardi. Olmuyor. Oyunu hem ps4den hem storeden almaya calistim ama olmuyor.
    Transfer geclimisinde 5 tane missing payment var.
    Ne yapmam lazim simdi benim?
    Parada eklemiyor bu arada hesaba.

Dostum kredi kartıyla oluyor arkasında kredi kartı numarası var onu kullanacaksın o özelliği açtırdıysa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kart ekledim hesaba sanirim ki kredi karti özelligide acik suanda ki karti ekledi diye dusunuyorum. Baska aciklamasi olabilirmi ki?

• Şu an için endo da kaçmayacak fırsat diyeceğiniz hangi oyunlar var acaba söyleyebilir misiniz? ona göre bende elimdeki kartları denemeye başlayacağım belki çalışan bir kart denk getirirm.
  • Suan bende aldım ps plus 3 aylık ziraat kredi kartıyla

• quote:

Orijinalden alıntı: O.S.N

Şu an için endo da kaçmayacak fırsat diyeceğiniz hangi oyunlar var acaba söyleyebilir misiniz? ona göre bende elimdeki kartları denemeye başlayacağım belki çalışan bir kart denk getirirm.

Bosuna denemeyin sadece cepteteb ve ziraat kart geçiyormus. Digerlerini denemeye gerek yok.

Suan rainbow kaçmaz bir fırsat.

• Rainbow ne kadar arkadaşlar ?

• quote:

quote:

Şu an için endo da kaçmayacak fırsat diyeceğiniz hangi oyunlar var acaba söyleyebilir misiniz? ona göre bende elimdeki kartları denemeye başlayacağım belki çalışan bir kart denk getirirm.

Bosuna denemeyin sadece cepteteb ve ziraat kart geçiyormus. Digerlerini denemeye gerek yok.

ziraat ın maaş kartı var deneyim olmazsa rainbow un hangisini almak mantıklı link verebilirmisiniz?
  • quote:

quote:

quote:

ziraat ın maaş kartı var deneyim olmazsa rainbow un hangisini almak mantıklı link verebilirmisiniz?

317.000 rp olan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaç tl ye denk geliyorm rainbow acil cevap

• Arkadaşlar eğer yapabilen varsa bana da rainbow six Siege Gold Edition alabilir mi? 2 günlük Plus denemesiyle 105 liraya geliyor

• ziraat hesap kartı, bonus platinium, Garanti M&S, Vakıf World, denendi olmuyor
  • 
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.