Şimdi Ara

==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
7
Favori
109.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tonisıtark

quote:

Orijinalden alıntı: HerZamankinden

quote:

Arkadaşlar yeni sistem topladım. GTA IV yi tekrar kurdum... Sürüm 1.0.4.0.. Hiçbir update ve patch kurmadım...

Böyle toplu arabaları ekleyebileceğimiz bir paket ve ardından grafik yaması için ne kurmalıyım? Sırası ile söylerseniz sevinirim. Saygılar

http://www.gta4-mods.com/ sec begen al hocam misc bölümünden enb icenhancer gibi grafik yamalarını,vehicle bölümünden araba paketlerini veya tek arabaları bulabilirsin.

dostum verdiğin siteyi biliyorum da hangisini indiricez ve nasıl kuracağız. site malum ingilizce ve onlarca mod var. En iyi görüntü modu hangisi ve kurulumu nasıl

icenhancer i indirdim ama nası kuracağız 6 tane klasör var. neyi nereye atcaz kim bilir?

Aslında yardım etmeye çalıştığını düşünen arkadaş soru soran kişinin bu konuda amatör olduğunu varsaymamış anlaşılan, yoksa verdiği link ve yapmaya çalışılan şey öyle bir tık ile oldu, ne kadar kolay gibi bi şey değil.

Araba yüklemek gerçekten büyük bir sorun, bunun bazı programları var onlar ile teker teker yüklüyor daha sonra oyunun içindeki bazı teks dosyaları ile oynayarak aracın ayarlarını düzenlemen gerekiyor yoksa devriliyorlar.

Ha bir araba paketi arıyorsan, 744 mb boyutu ile bunun indirmen ve kurman senin için daha sağlıklı, her şey hazır nasıl olsa. Ama bu araçları yüklemeden önce bütün eski dosyaları kaldırman gerek belgelerimdeki GTA4 e ait her şeyi filan. Ben denedim ama sonra kaldırdım çünkü grafikleri çok zorluyor, ha benim bilgisayarım kurar diyorsan buyur. Dosyanın içinde bir kurulum programı var ona tıkladığın anda kurmaya başlıyor.
     ==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ

http://gtapolicemods.com/downloads.php?do=file&id=1337
    Mavi download butonu ile indiriliyor.

iCEnhancer moduna gelince, ben denedim ve harika oldu oyun. Yapmanız gereken, benim yaptığım yoldan bahsediyorum 1.0.7.0 - EFLC klasörünün içine açın.

1 - Main files, dosyalarının içindeki bütün dosyaları GTA4 programfiles içindekiler ile değiştirin. Zaten burada windoqs sizden bu dosyaların aynısından var değiştireyim mi diye soracak evet deyin. Bunu demiyor ise yanlış yere atıyorsunuz, bu dosyaların aynısının olduğu yere atacaksınız.

2 - Shaders (gölge) Bu dosyanın içindeki shaders dosyasını oyunun: C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\common\shaders içindekiler ile değiştirin.

Artık oyununuzda yepyeni renkler ve gölgeler sizi bekliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HerZamankinden

quote:

Arkadaşlar yeni sistem topladım. GTA IV yi tekrar kurdum... Sürüm 1.0.4.0.. Hiçbir update ve patch kurmadım...

Böyle toplu arabaları ekleyebileceğimiz bir paket ve ardından grafik yaması için ne kurmalıyım? Sırası ile söylerseniz sevinirim. Saygılar

http://www.gta4-mods.com/ sec begen al hocam misc bölümünden enb icenhancer gibi grafik yamalarını,vehicle bölümünden araba paketlerini veya tek arabaları bulabilirsin.

dostum verdiğin siteyi biliyorum da hangisini indiricez ve nasıl kuracağız. site malum ingilizce ve onlarca mod var. En iyi görüntü modu hangisi ve kurulumu nasıl

icenhancer i indirdim ama nası kuracağız 6 tane klasör var. neyi nereye atcaz kim bilir?

Aslında yardım etmeye çalıştığını düşünen arkadaş soru soran kişinin bu konuda amatör olduğunu varsaymamış anlaşılan, yoksa verdiği link ve yapmaya çalışılan şey öyle bir tık ile oldu, ne kadar kolay gibi bi şey değil.

Araba yüklemek gerçekten büyük bir sorun, bunun bazı programları var onlar ile teker teker yüklüyor daha sonra oyunun içindeki bazı teks dosyaları ile oynayarak aracın ayarlarını düzenlemen gerekiyor yoksa devriliyorlar.

Ha bir araba paketi arıyorsan, 744 mb boyutu ile bunun indirmen ve kurman senin için daha sağlıklı, her şey hazır nasıl olsa. Ama bu araçları yüklemeden önce bütün eski dosyaları kaldırman gerek belgelerimdeki GTA4 e ait her şeyi filan. Ben denedim ama sonra kaldırdım çünkü grafikleri çok zorluyor, ha benim bilgisayarım kurar diyorsan buyur. Dosyanın içinde bir kurulum programı var ona tıkladığın anda kurmaya başlıyor.

http://gtapolicemods.com/downloads.php?do=file&id=1337
    Mavi download butonu ile indiriliyor.

iCEnhancer moduna gelince, ben denedim ve harika oldu oyun. Yapmanız gereken, benim yaptığım yoldan bahsediyorum 1.0.7.0 - EFLC klasörünün içine açın.

1 - Main files, dosyalarının içindeki bütün dosyaları GTA4 programfiles içindekiler ile değiştirin. Zaten burada windoqs sizden bu dosyaların aynısından var değiştireyim mi diye soracak evet deyin. Bunu demiyor ise yanlış yere atıyorsunuz, bu dosyaların aynısının olduğu yere atacaksınız.

2 - Shaders (gölge) Bu dosyanın içindeki shaders dosyasını oyunun: C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\common\shaders içindekiler ile değiştirin.

Artık oyununuzda yepyeni renkler ve gölgeler sizi bekliyor.

çok teşekkürler yarın bi denicem.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boss06 -- 29 Aralık 2012; 15:49:24 >
  • Windows 7 32 bitte Gta San Andreas kullanıyorum.Oyunda hiçbir update yok.Enb sitesinde yamayı bulamadım.Grafikleri güzelleştirecek iyi bir yama var mı?Sistemim Gta SA için çok yeterli yani en iyi grafikleri verebilecek bir yama arıyorum.Boyutu önemli değil.Arabaları filan değiştiren bir şey olursa daha da iyi olur.
  • Beyler elinde bu videodaki enb modu olan varmi eleman **** a yuklemis ama malum acilmiyor site

• 1.07 sürümümdeki kırmızı gökyüzü (red sky) sorununun çözümü aşağıda verdiğim linkteki CGESkyFix-2.01.zip dosyasındadır. dosyanın içerisindeki Sky Fix-common-shaders içerisindekilerin hepsini kopyalayıp oyunun bulunduğu dosyadaki common-shaders dosyasının içerisine atıp kopyala değiştir diyoruz
    Böylece elveda kırmızı gökyüzü.

http://gtaiv.chinagreenelvis.com/skyfix/

• İyi günler iki sorum var yardımcı olursanız sevinirim.

1:Steam'dan Grand Theft Auto IV: Complete Edition'ı indirsem iCEnhancer 2.1 sorunsuz çalışır mı yoksa sadece GTA IV'ı mı indireyim.

2:iCEnhancer 2.1 videolarında gördüğümüz o Mercedes'ler Ferrari'ler moda dahil mi yoksa onlar için başka bir dosya mı gerekiyor.

• arkadaşlar ben bu yamaları kurdum ve oyunun grafik ayarları kısmına geldiğimde en alttaki kullanılan hafıza sistem karşılaştırmasında 428/52 yazmaya başladı ve oyuna giremez oldum.halbuki 2 gb nvidia gt630m ekran kartım var neden böyle bi sorunla karşılaştım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ensatech

Butür noise sonurunu yaşayanlar varmı, önceki sürümleri hiç kurmadan direk 2.1 uyguladım config tooldan film grain ve saharpness ayarlarını kapatsamda tüm görüntülerde noise var gece vakitlerinde çok bariz şekilde kumlu tv yayını gibi oluyor. Gündüz de var daha az göze batıyor

Aynı sorun bende de oldu hocam ne yapabiliriz?

• merhaba abıler ablalar ben mod işinden pek anlamıyorum steamdan gta 4 satın aldım benım mod yapmama yardımcı olacak bırı varsa bana msj atması yeterlıdır veya berke.okutan1 ı ekleyebılrı skypeden eger bana yardımcı olursa çok çok teşekkur ederım
  • slm bende icenhancer 1.25 var gta 4 patch 1.0.0.4 nasıl kurucam yardım larınızı bekliyorum (sistemim 8 gb ram intel i3 3.30Ghz 2gb hd7850 o.c)
    birde pc de lojistik ile oynarken insan vururken direk insanamı odaklanıyor yosa manuelmi yapıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _M-U-E_ -- 18 Mayıs 2013; 23:11:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc4eve

Bunlarda Benden.....
    Görmesini bilene çok şey var bu resimlerde :)

link bulamadim. bir de hangi updateyle oynuyorsunuz ? 1.0.4.0 ?

• Beyler önerdiğiniz orta ayarlarda grafik modu varmı?
    icenhancer 3.1 kasıyor biraz.
  • ice 2.1 modu yüklüyorum fakat oyunun options bölümünde ekran kartı düşük yazıyor ve ayarlar yükselmiyor ve oyuna başlayamıyorum. Mevcut bellek 118mb yazıyor. Halbuki harici ekran kartı ile açıyorum oyunu. Sorun nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AppleFans -- 10 Haziran 2013; 12:43:15 >

• GTA 5 'de böyle grafik olacak mı?
  • Beyler GTA4ü yüklüyorum 1.0.4 patchini yüklüyorum fakat enb ice hiçbir sürümü çalışmıyor.. ya oyun açılmıyor start game diyince ya da kapkaranlık oluyor heryer ve grafik ayarlarıyla da oynayamıyorum.. Ne yapmam lazım? Mod olarak sadece ultimate car pack var. onla da ilgisi olduğunu sanmıyorum enbsiz çalışıyor çünkü. Sistemim Windows 7 64bit intel i7 3630qm 2.4 GHZ Nvidia GTX660M 2GB GDDR5 8GB RAM
  • Arkadaşlar bana en iyi grafiği alabileceğim config dosyasını yada tool ayarlarını söylermisiniz ya da dosya verirmisiniz o turuncu arabadaki gibi olsun istiyorum yapamadım bir türlü
  • sistem özelliklerim :

Pentium(R) Dual Core CPU E6500 2.9Ghz

2048 MB RAM

Directx 11

ATI Radeon HD 4300/4500 Series

Geçerli görüntü modu : 1280x1024 (32bit) (60hz)

Oyun 1.0.3.0 sürümünde ,

ENB grafik modu ile en düşük ayarlarda rahatça oynayabilirmiyim ???
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.