Şimdi Ara

==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
780
Cevap
7
Favori
109.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hawaii

quote:

Orijinalden alıntı: -Rsan-

quote:

Orijinalden alıntı: Hawaii

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ghost41

Hocam bu yamayı kurduktan sonra oyuna girince aktif etmek için bişey yapmamız gerekiyormu , gerekmiyorsa sizin paylaştığınız gibi görüntüler göremedim ben yardımcı olursanız sevinirim

dosyaları attıktan sonra birşey aktif etmeye gerek yok.oyun modlu olarak başlar.

ya ben dosyaları attım fakat -ichanger 2.1- oyun yine aynı oldu. modlu başlamadı. orjinal oyun steamden aldım.

Nereye atıyorsun dosyaları ?

gta nın exesinin olduğu kısma

Yanlış birşey yapıyorsun ama ne? Oyun içindeyken shift+f12'ye bas bakalım görüntüde değişiklik olacak mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kirkgoz

quote:

quote:

patch 1.0.7.0 kurulu ve crackli oyuna enc 2.1 main files dosyalarını kopyaladığımda oyun bir daha açılmıyor. söyleki gta a çift tıklıyorum ama tepki vermiyor. ne yapabilirim?

yonetici olarak çalıştırmayı dene.

yok deniyorum ama aynı dosyaları kopyalamadan önce oyunu rahatca acabılıyorum fakat kopyaldıktan sonra çift tıklıyorum hiç bir tepki yok hata filan da vermiyor ama oyunda açılmıyor. patch 1.0.4 de de aynı sorunu yaşamıştım acaba atladğım bir şey mi var?

Oyunu kaç kere kaldırıp kaldırıp kurdugumu hatırlamıyorum bile bu enc2.1 kurmak için yaptıkları anlatayım,

1.0.4.0 yüklediğimde oyun açılıyor fakat runtime error 216 ile başlayan bişr hata veriyor OK diyiğ geçiyorum oyun açılıyor, ienc 2,1 yüklediğimde ise siyah bir ekran açılığ kapanıyor,

1.0.7.0 yüklediğimde oyun herhangi bir hata vermiyor fakat enc 2.1 yüklediğimde ise gta exe hiç bir tepki vermiyor tıklamam ile tıklamamam arasında fark yok. 1.0.70 fixer yüklüyorum oyun açılıyor fakat menulere gire bilyirom oyuna girdğimde ise gta4.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.

oyunu indirdğim yerdeki yorunlara baktıgımda bi kişi daha 2.1 yükledğinde benim gibi hata aldığını yazmış. oyundan oyuna fark mı ediyor? bunun bir çözümü yok mudur ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

patch 1.0.7.0 kurulu ve crackli oyuna enc 2.1 main files dosyalarını kopyaladığımda oyun bir daha açılmıyor. söyleki gta a çift tıklıyorum ama tepki vermiyor. ne yapabilirim?

yonetici olarak çalıştırmayı dene.

yok deniyorum ama aynı dosyaları kopyalamadan önce oyunu rahatca acabılıyorum fakat kopyaldıktan sonra çift tıklıyorum hiç bir tepki yok hata filan da vermiyor ama oyunda açılmıyor. patch 1.0.4 de de aynı sorunu yaşamıştım acaba atladğım bir şey mi var?

Oyunu kaç kere kaldırıp kaldırıp kurdugumu hatırlamıyorum bile bu enc2.1 kurmak için yaptıkları anlatayım,

1.0.4.0 yüklediğimde oyun açılıyor fakat runtime error 216 ile başlayan bişr hata veriyor OK diyiğ geçiyorum oyun açılıyor, ienc 2,1 yüklediğimde ise siyah bir ekran açılığ kapanıyor,

1.0.7.0 yüklediğimde oyun herhangi bir hata vermiyor fakat enc 2.1 yüklediğimde ise gta exe hiç bir tepki vermiyor tıklamam ile tıklamamam arasında fark yok. 1.0.70 fixer yüklüyorum oyun açılıyor fakat menulere gire bilyirom oyuna girdğimde ise gta4.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.

oyunu indirdğim yerdeki yorunlara baktıgımda bi kişi daha 2.1 yükledğinde benim gibi hata aldığını yazmış. oyundan oyuna fark mı ediyor? bunun bir çözümü yok mudur ?

bende benzer bi sorun vardı meğersem icenhancer msi afterburner programı ile çakışıyormuş o nu kapadım düzeldi

• quote:

Orijinalden alıntı: ghost41

bende benzer bi sorun vardı meğersem icenhancer msi afterburner programı ile çakışıyormuş o nu kapadım düzeldi

Bende After burner yüklü değil, başka bir siteden gta yı tekrar indirdim fakat bunda da sonuç aynı off deli olacam.. pc de yüklü olan programları ekliyorum acaba bunlardan biri ile çakışıyor olabilir mi?gta sürüm 1.0.7
    [simage]
     ==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ametal58 -- 6 Ağustos 2012; 23:55:48 >

• evet 2.1 msi afterburnerla çakışıyor.oyun açıkkan afterburner kapalı olsun.oyunu temiz şekilde tekrar kurun .oyunun 1.4 yamasını yapın.ardından 1.4 crackini yapın.icenhancerı yuklerken içindeki dll dosyalarını ana klasote atmayı unutmayın.oyunu acmaya calısınca yonetıcı olarak calıstırmayı deneyın.calısmıyorsa sıstemınızle ılgılı bı uyumsuzluk olabılır.aklıma baska bırsey gelmıyor
  • quote:

evet 2.1 msi afterburnerla çakışıyor.oyun açıkkan afterburner kapalı olsun.oyunu temiz şekilde tekrar kurun .oyunun 1.4 yamasını yapın.ardından 1.4 crackini yapın.icenhancerı yuklerken içindeki dll dosyalarını ana klasote atmayı unutmayın.oyunu acmaya calısınca yonetıcı olarak calıstırmayı deneyın.calısmıyorsa sıstemınızle ılgılı bı uyumsuzluk olabılır.aklıma baska bırsey gelmıyor

program lıstesınden görebileceginiz gibi msi after burner kurulu değil,
    sistemimi yeni topladım sayılır mayıs sonu haziran başı sadece ekran kartını yeni aldım son %25 indirimden .Sistemim core i5 3570k, msi z77 g43 anakart, shappire 6850 1gb (catalyst 12.4), 8 gb 1600 mhz corshair vegance ram, 1.5 Tb WD green hdd, 600W psu, aoc i2352 vh monitör.

acaba icen 2,0N kursam duzelır mı? Ama oyunu 2 kez indiripde bu sorunu yaşamam PC den soğumama neden oldu yardımlarınız için tşk ederim.

• quote:

quote:

evet 2.1 msi afterburnerla çakışıyor.oyun açıkkan afterburner kapalı olsun.oyunu temiz şekilde tekrar kurun .oyunun 1.4 yamasını yapın.ardından 1.4 crackini yapın.icenhancerı yuklerken içindeki dll dosyalarını ana klasote atmayı unutmayın.oyunu acmaya calısınca yonetıcı olarak calıstırmayı deneyın.calısmıyorsa sıstemınızle ılgılı bı uyumsuzluk olabılır.aklıma baska bırsey gelmıyor

program lıstesınden görebileceginiz gibi msi after burner kurulu değil,
    sistemimi yeni topladım sayılır mayıs sonu haziran başı sadece ekran kartını yeni aldım son %25 indirimden .Sistemim core i5 3570k, msi z77 g43 anakart, shappire 6850 1gb (catalyst 12.4), 8 gb 1600 mhz corshair vegance ram, 1.5 Tb WD green hdd, 600W psu, aoc i2352 vh monitör.

acaba icen 2,0N kursam duzelır mı? Ama oyunu 2 kez indiripde bu sorunu yaşamam PC den soğumama neden oldu yardımlarınız için tşk ederim.

Pcden sogumana gerek yok.Ben de kurulumdan bı kac gun sonra oyundan hata almaya basladım.Dayanamayıp komple sıldım.Olmuyorsa baska oyun kur keyfıne bak.Son olarak da 2.0ı kur bakalım nolacak.

• @SLaYeR KiNG

Modu severek kullanıyor musunuz? Yolları falan hiç beğenmedim çok kontrastı yüksek. Çok kötü, zevkler farklı...

Modlar yükleyince kasıyor ya. Güzel ama kasıyor, hd 6870 te bile.

Bir de 1.0.7.0 uyumlu araba paketi varsa paylaşır mısınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 10 Ağustos 2012; 14:01:09 >
  • final sürümünden birkaç ss

==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ ==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ ==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ ==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ ==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ ==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ ==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ ==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ
     ==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ ==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ
     ==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ ==ENB SERIES GRAFİK MODU== Gta V iCEnhancer GELDİ

THE END

• Günlerdir uğraşmama rağmen şu mod olayı bir türlü çalışmadı ya kafayı yememek elde değil ya.
  • Butür noise sonurunu yaşayanlar varmı, önceki sürümleri hiç kurmadan direk 2.1 uyguladım config tooldan film grain ve saharpness ayarlarını kapatsamda tüm görüntülerde noise var gece vakitlerinde çok bariz şekilde kumlu tv yayını gibi oluyor. Gündüz de var daha az göze batıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ensatech

Butür noise sonurunu yaşayanlar varmı, önceki sürümleri hiç kurmadan direk 2.1 uyguladım config tooldan film grain ve saharpness ayarlarını kapatsamda tüm görüntülerde noise var gece vakitlerinde çok bariz şekilde kumlu tv yayını gibi oluyor. Gündüz de var daha az göze batıyor

shaderla ilgili bir problemin var.oyunun pack i ne ?

• Evet shader klasörünün yedeğini geri aldığımda düzgün grafikler aldım kısmi parlak araçlar şeklinde melez bir mod gibi oldu onu alınca :)
    1.0.4.0 sürüm en son düşük seviye kartlara göre ayarlanmış bir halini yükledim atıyorum 9600gt ye göre özelleştirilmiş dosyaları attım şuan o şekilde daha çok araçlar parlıyor görünüyor geceleri daha karanlık ve gökyüzü ara ara kırmızıya dönüp geliyor. ara sürümlerden birinemi geçmeliyim sizce 1.35 vb gibi
    kart 460 bu arada
    http://i48.tinypic.com/mw9qgw.jpg

http://i45.tinypic.com/3fx5d.jpg

http://i48.tinypic.com/2dgtceq.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: ensatech

Evet shader klasörünün yedeğini geri aldığımda düzgün grafikler aldım kısmi parlak araçlar şeklinde melez bir mod gibi oldu onu alınca :)
    1.0.4.0 sürüm en son düşük seviye kartlara göre ayarlanmış bir halini yükledim atıyorum 9600gt ye göre özelleştirilmiş dosyaları attım şuan o şekilde daha çok araçlar parlıyor görünüyor geceleri daha karanlık ve gökyüzü ara ara kırmızıya dönüp geliyor. ara sürümlerden birinemi geçmeliyim sizce 1.35 vb gibi
    kart 460 bu arada
    http://i48.tinypic.com/mw9qgw.jpg

http://i45.tinypic.com/3fx5d.jpg

http://i48.tinypic.com/2dgtceq.jpg

kullandıgın enb eskı surum ondan bu kadar parlat 77 yada 78 sora olması gerek.http://www.gta4-mods.com/misc/l3evo-2012-ny-v12-nvidia-f11884 bunu öneririm sana sistemini tam yazarsan yardımcı olurum bu konuda.oyunu sıl bastan yukle temız bır sekılde bu enb yı uygula.sen 1.0.7.0 kurup ordan 1.0.4.0 kurmussun 1.7 de kırmızı gokyuzu gorursun o sıstemıde kasıyo en uygunu 1.o.4.0 bunu kur sadece sonra enb kur baskada bırsey yapma.ara surum dedıgın olay ne ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boss06 -- 18 Ağustos 2012; 15:05:19 >

• Temiz bi şekilde 2.1 e döndüm sorunu data klasöründeki timecycle yapıyor onu değiştirmessem biraz daha karanlık ve sorun yok. değiştirğimde noise başlıyor. x64 win7 8gb quad core 1gb. ki önerdiğiniz nvidia dosyaları problemi giderdi teşekkürler.
  • Çok kötü ya. HD 6870 ile oynayamıyorum. 20 fps falandır. Bir de 1.0.7.0 uyumlu değil. 1.0.4.0 da trainer çalışmıyor. Yüklemeye değmeyecek bir mod maalesef. Çok iyi ekran kartınız yoksa olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 24 Ağustos 2012; 19:21:29 >
  • elimde gta 4 episode from liberty city var. bu modlar bu ek pakette çalışırmı?
  • ELFC için olan dosylar rardan çıkıyor 2.1 sürümde denemedim ancak var
  • arkadaşlar ben icenhancer 2.0 var yama 1.0.4 ama syah ekran sorunu alıyorum yardım edebilecek olan var mı oynayamadım bi oyunu sistemim

intel i5 3470 3.2 ghz

radeon hd 6850

8 gb 1600 mhz ddr3 ram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat2468 -- 9 Eylül 2012; 18:43:05 >
  • selam arkadaşlar, bu enbseries hd grafik yüklemek için her oyuna ayrı ayrı çıkmasını beklemek zorundamıyız, yoksa herhangi bi yama vasıtasıyla çoğu oyuna yükleyebilirmiyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChicharitoHernandez -- 11 Eylül 2012; 5:13:16 >
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.