Şimdi Ara

EN ZORLANDIĞINIZ OYUN !!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar belki gereksiz bi başlık olmuş diyenleriniz olcak pek konu açan biride diiilimdir.
    Ama az önce NINJA BLADE oyununu bitirdim ve son bölüm olan mission 9 u tam 7 saat oynadım ve anca geçtim.ağlamak üzereydim ki bilen bilir oyunun save mantığı yok bölümü geçtin geçtin geçemedin bidahakine en baştan başlıor ve bölümlerde kısa diiil.cd yi kırma derecesine kadar geldiydim
    Benim hayatımda en zorlandığım ve kafayı yedirtmek üzere olan bir oyun oldu kendileri o deil makina daha 2 aylık ve 3k verse şaşırmayacaktım okadar yani.7 saat aralıksız çalıştı ya alet.
    Neyse oyuna felaket hırs yapıp bitirdim sinirlerim falan boşaldı.şimdi bi sigara yakıcam ve uzun bi süre oyun oynamıcam.

Kimseninde benim kadar bu oyuna zorlandığını sanmıyorum öyle oyun özürlüde diiilimdir ama çok zorladı be abi bu oyun yordu resmen beni..
    Sizi bukadar zorlayan bir oyun olduysa paylaşırsanız sevinirim harbi çok merak ettiğimden böyle bi başlık açma isteği duydum :D

• Biraz önce Ninja Blade başlığında okudum maceralarını dostumBitirmişsin sonunda,tebriklerBuarada save sistemi berbatmış gerçekten.Ben artık sadece stres atmak için oynuyorum oyunları,hırs falan yapamıyorum.Belki yaştan,belki de eskisi kadar meraklı olmadığımdan bilmiyorum ama fazla zorlayan ve save sistemiyle deli eden oyunlardan uzak duruyorum.

En çok zorlandığım oyunlar Ninja Gaiden ve Gran Turismo serisi olmuştur.Özellikle ehliyet sınavları çok fenaydı

Grid de zor geldi biraz.Gerçi 1-2 saat oynayıp,başka oyunlara geçtim ama 1 kere kaza yapınca kazanmak imkansız oluyor genelde.İlk izlenim olarak,beklemediğim kadar zor geldi diyebilirim,oynadıkça alışılır büyük ihtimalle.Birara tekrar oynayacağım,grafikleri falan şahane çünkü.Kontrollerde fena değil,değer biraz uğraşmaya

Buarada tek oyun söylenecekse,en çok zorlayan Ninja Gaiden olmuştur.Çoğu insan da bana katılır herhalde

Saygılar..

• Walla ben su anda Ninja Gaiden II oynuyorum. Hakikaten bazi boss lar cok zor. Hele Chapter 2 nin boss unun gecicem diye canim cikti. Bu oyuna baslayinca Ninja Blade i de direk edindim ama sanirim o oyuna baya bir sure baslamiyicam. Yoksa kesin psikolojik cokuntuye ugrarim...
  • Devil May Cry 3 Heaven or Hell modu
  • Tabi ki Ninja Gaiden. Neydi yahu o . Gerçi bıraktım 2. boss' ta
  • Final Fantasy X Lord Seymour' da abartmıyorum haftalarca uğraşmıştım.
    Tam yıktım dediği yerde 10000 HP' lik Animayı çağırıp bütün partimi dağıtıyordu.
    Yine aynı oyunda Yunalesca deli gibi zorlamıştı.
    Ninja Gaiden' lar hiç bi zaman o kadar zorlamadı beni, özellikle 2. oyun gayet kolaydı bile Health Regenaration ve orb farming sayesinde...
  • Hiçbir Oyunda Zorlanmam Hemen O Oyuna Ayak Uydururum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: evo_4

Final Fantasy X Lord Seymour' da abartmıyorum haftalarca uğraşmıştım.
    Tam yıktım dediği yerde 10000 HP' lik Animayı çağırıp bütün partimi dağıtıyordu.
    Yine aynı oyunda Yunalesca deli gibi zorlamıştı.
    Ninja Gaiden' lar hiç bi zaman o kadar zorlamadı beni, özellikle 2. oyun gayet kolaydı bile Health Regenaration ve orb farming sayesinde...

Hocam Health Regeneration nedir? Yani oyunda regeneration vardi ise bosuna ugrasiyoruz kac zamandir.
  • Yaşam barın üst üste 2 çizgi, kırmızıya kadar bölümü bir süre bekledikten sonra tekrar doluyor.
    Sağlık yenileme yani.
    İlk oyuna göre çok fazla kolaylaştırılmış. Talisman, orb vs. kullanmanda sayı sınırı yok, enerji barını büyüten orblar aynı zamanda sağlık da veriyor vs...
    Direk 2. oyuna dalana zor yine, ama ilk oyunu bitirmiş olanlara NG 2 daha kolay gelecektir.
  • ninja gaiden 2 deki son bosslar beni acayip zorladı kafayı yiyodum ama niyese daha geçemedim :D bırakdım öyle yoksa makinayı kıracakdım
  • Anladim. Dogru regeneration var ama kirmiziya kadar. Ben tamamen anlamistim.
  • ng black
  • en zorlandığım oyun legandery kontrollerden dolayı çok zordu
    en kolay ve basit gelen ise ninja gaiden serileri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 24 Mart 2009; 11:28:04 >
  • ng2

ninja blade demek öyleyse hiç bulaşmamak lazım.eğlenelim derken asabi olmakta var.
  • NG 2 nin beni tek gıcık eden yanı kamera açılarıydı.. Oyun iyi hoştu da kamera açıları rezaletti.. Ancak çok kısa olması 2 günde bitmesine engel olamadı..
  • NG 2 de 5.Boss a geldim zorlayan birşey olmadı. Aynı oyundanmı bahsediyoruz
  • çoğu kişi ninja gaiden 2 demiş daha dün ninja blade yüzünden kafayı yiycektim :D
    nedir lan bu ninjaların olayı hiç başlamam ozaman ninja gaiden a falan piskoloji gidio ya :D
  • Yok be Ninja Blade manyak keyifli bir oyun.. Ancak oynadığım en kısa oyunlardan.. Şöyle birkaç bölüm daha olsa tadından yenmezmiş.. Bak yine bitiresim geldi.. Almadığım 2 tane shanobi moji kaldı onları da halledeyim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

Yok be Ninja Blade manyak keyifli bir oyun.. Ancak oynadığım en kısa oyunlardan.. Şöyle birkaç bölüm daha olsa tadından yenmezmiş.. Bak yine bitiresim geldi.. Almadığım 2 tane shanobi moji kaldı onları da halledeyim..

hacıııı yeni yeni kendime geliom yapma bunu bana kısa mısa derken oyun :D bitmiodu uyuz bölümler ya hele son bölümde hep tam biti dediğimde devam etti oyun.ilk devi yıktım aha bitti dedim manyak seni biryere fırlattı can falan hiç bişi yok okadar yolu gidecem yol üstünde bile boss koymuş adi adamlar neyse 2.rounda başladık devle bu sefer kesin ölcek ve oyun bitcek dedim okadar ümitliyim ki joystiği falan bırakmışım artık.bide nolsun manyak ninja adamın ağzına girdi :D adamın içinden kendisi çıktı varmı böyle bişi yaaa it gibi dövüşüodu bide ağlayacaktım nezaman bitcek bu bölüm artık die :D neyse güç bela 21324255. kez oynamamda geçtim hepsini :D hala nasıl geçtiğimi bilmem.o deil ondan sonra bende alışkanlık yaptı adamı öldürdüm içeride bu sefer ben diyorum artık yok devam eder heyecanlanma die biyerden çıkar bu baba şimdi die bekliodum ki neyse credit geçti şöyle bir OHHHHHHHHH geçirdim içimden yapmayın böyle oyunlar abi ya. millet anasını babasını böyle oyunlar yüzündenmi kesio çok merak ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O.o.spawn.o.O -- 24 Mart 2009; 15:13:43 >

• Yok yahu.. Sen biraz acele etttiysen bölümü bitirmek için ondan olmuş olabilir.. Çünkü 8. bölümde ve 9. bölümde 4 tane first aid sprey, 4 tane da adrenaline boost topluyorsun.. Bunları ben hiç kullanmadım çünkü son boss u fullediğim twin bladelerle bitirdim arada da bloodshot vuruşu yaptım kolaylıkla bitti.. En son kapışmada ana kılıçla dönüp sağlam bir vuruş yapıyor adamımız (combo liste den bakabilirsin) onunla rahatlıkla geçebiliyorsunuz..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.