Şimdi Ara

En Zor Oynanan ADC Hangisi ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
2
Favori
4.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GuardsmanBob

en zor vayne
    en kolay ezreal

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M 9 kullanıcısına yanıt
    Minyona son vuruş yapınca, yere düşen altınların sesiyle birleşen balta sesini bunlar bilmez kardeşim boşver :) Hele ki, son vuruş yaptığın rakip şampiyondan gelen o ses....
  • quote:

Orijinalden alıntı: higuain75

ben ezreal diyorum.

en basitte vayne q-e oto

En kolay ezreal en zor vayne'dir iyi oynamaktan bahsediyorsak eger.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vayne kolay mı ? :(
  • En zor draven benim icin. Ping fazla fps az baltalati yakalamak eziyet oluyor.

• Draven
  • en kolay vayne mi
  • Bana göre en zorları ;

Draven > Vayne > Kog'Maw
  • En kolay adc : Ashe
    En zor adc : Draven Vayne
  • en kolay :tristana ezreal (kaçması çok kolay)
    en zor:mf kogmaw (mobility 0)
  • Draven ve vayne en zorlari. Draven'da hem baltalari tutup hem karsidan gelebilcek skillahotlari takip edip hem minion canlarına bakmak gerekiyo yano tam konsantre isteyen bi champ. Baltanin nereye dusecegini tahmim etmek, tf'de pozisyonunu ona göre ayarlamak da zorluk katiyor. Vayne ise menzilinin az olmasi, ne olursa olsum kite yapmak zorunda oldugun tecrübe isteyen bi chp olduğu için bayaa zor.

• Zorluk kişiden kişiye değişir genelleme yapmak yanlış

• Draven

• quote:

Orijinalden alıntı: _otay_

quote:

Orijinalden alıntı: L.J

quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

Yerde at gibi işaret çıkıyor kosamiyonuz mu ona?

En zor : Quinn,Kog
    En kolay : Caitlyn,Jinx

Benim baltayı tutmakla değil, baltayı tutarken pozisyon almakla sıkıntım var ondan kullanamıyorum Draven.
    Nami, Thresh vs skillshot cc olan bir sup direk baltayı tutacağım yere sallıyor Q'sunu işim bitiyor. Tf de baltayı tutacam diye milletin arasına daldığım oluyor. Sorun baltayı tutmak değil doğru yere sekmesini sağlamak sanırım. O da ustalık istiyor. Kullanabilene nimet bence Draven, ağır güçlü, öyle gavura vurur gibi vuran adc yok görmedim

benim bildiğim baltanın düşeceği yeri sen ayarlayamıyosun. Ama adam kovalarken önüne düşüyo kaçarkende arkana. Draven kolay diyenler bence hangi açıdan kolay diyorlar merak ediyorum tfde balta tutma gibi bi şansın çok az ama lane de 2 balta ile minyon kesmek kolay. Bence early de vayne zor late de ise draven. DRAVEN

AA yaptığı sırada balta rakibe değdiği an yüzün nereye bakıyorsa ve nereye doru hareket ediyorsan balta oraya düşer.

Size Draven'ın sırrını verdim hadi iyisiniz yine

• quote:

quote:

quote:

quote:

Benim baltayı tutmakla değil, baltayı tutarken pozisyon almakla sıkıntım var ondan kullanamıyorum Draven.
    Nami, Thresh vs skillshot cc olan bir sup direk baltayı tutacağım yere sallıyor Q'sunu işim bitiyor. Tf de baltayı tutacam diye milletin arasına daldığım oluyor. Sorun baltayı tutmak değil doğru yere sekmesini sağlamak sanırım. O da ustalık istiyor. Kullanabilene nimet bence Draven, ağır güçlü, öyle gavura vurur gibi vuran adc yok görmedim

benim bildiğim baltanın düşeceği yeri sen ayarlayamıyosun. Ama adam kovalarken önüne düşüyo kaçarkende arkana. Draven kolay diyenler bence hangi açıdan kolay diyorlar merak ediyorum tfde balta tutma gibi bi şansın çok az ama lane de 2 balta ile minyon kesmek kolay. Bence early de vayne zor late de ise draven. DRAVEN

AA yaptığı sırada balta rakibe değdiği an yüzün nereye bakıyorsa ve nereye doru hareket ediyorsan balta oraya düşer.

zaten onu biliyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

zaten onu biliyorum

E tamam başka şeyde yok zati.

• early jinx heroda ms yok adım atıyo yürümüyo çok zorluyo xs
  • Varus
  • draven ve vayne diyorum bende. dravende balta işi çok sıkıntı. vaynede pozisyon almak farm yapmak sıkıntı çok dürtülüyor. bilmeyen vayne oynayınca oyun gg
  • Vayneye kolay diyen beynini en zoru kogmaw bu arada

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.