Şimdi Ara

En yakın arkadaşınızın Gay/lezbiyen olduğunu öğrenseniz?? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
3.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kafayı yediğini söylerim ve smileyin bilgisayara yaptığını yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hassin -- 21 Temmuz 2006; 12:37:41 >
  • çıkma teklif ettiğim kız lez çıkmıştı bi kere
  • quote:

Orjinalden alıntı: hopetoseeyou

benim başıma geldi.İnce biri değildi.Öğrenince şaşırdım açıkçası.Biz arkadaşız herşeyi paylaşmalıyızdan girerek konuya girdi.Ben de dostlar birbirini s....mez diyerekten bağları kopardım.Sonra çok pişmanım bunu söylediğim için dedi.Bende biraz daha mantıklı konuşmaya çalışarak,heteroseksüel ilişkiye başlamak isteyen insanlar,birbirini kabul etmeyince nasıl arkadaş kalamıyorsa bizde arkadaş kalamayız artık dedim.Ama kızmadım,tercihine göre birini bulursun umarım dedim.Sonra da bağları kopardım.

Bu hikaye çok manyak ya.
  • Gay olursa pek iyi şeyler olmaz iyi bir tepki görmez benden haydar dan görür ancak sevgiyi

Ama lezbiyen olsun yaw nede olsa bende lezbiyenim (Temel fıkrasından alıntıdır)
  • içinde insanlık varsa ve bana bi zararı dokunmuyosa sorun değil.ama gay olanlar çok tuhafıma gidiyo.iğreniyorum.bu duyguyla öyle biriyle arkadaşlık kuramam.diğer tercihte bir estetik söz konusu ve iğrenti vermiyo insana.
  • gayse kötüde lezbiyense iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GregoR_MendeL -- 21 Temmuz 2006; 16:03:39 >
  • Hönkkkkkkkkkk.gif.jpg
  • quote:

Orjinalden alıntı: Robinson_Crusoe
    Ama lezbiyen olsun yaw nede olsa bende lezbiyenim (Temel fıkrasından alıntıdır)

• benim arkadaşımın arkadaşının arkadaşı biraz şeymiş.son zamanlarda arkadaşımın arkadışında da değişimler oldu sanki .Bir an önce uzaklaşayım bunlardan.
  • Temel Lezbiyen

Temel bara gitmiş. Yanındaki kadınla sohbet ederken kadın:
    - Ben lezbiyenim, demiş. Temel lezbiyenin ne olduğunu sorunca, kadın:
    - Ben sadece kadınlarla beraber olurum, demiş. Temel'in hoşuna gitmiş.
    - Pen te sizun cibu lezbiyenum, demiş.

• quote:

Orjinalden alıntı: YasiN®

Lez olursa ben onu tedavi ederim

• bnm çok yakın bir arkadaşım gay.. yaklaşık 1,5 yıldır tanıyorum onu ve gerçekten çevremdeki çoğu kişiden daha dürüst daha eğlenceli... cinsel eğilimleri beni ilgilendirmiyor, dostluğumuza müdahale etmediği sürece...
  • quote:

Orjinalden alıntı: YasiN®

Lez olursa ben onu tedavi ederim

• Arkadaşınızın böyle bir seçimi olduğunu öğrenmeniz büyük olasılıkla onun söylemesi sonucu olur.
    Onun söyleme nedeni de bellidir zaten........... İstersen kesme arkadaşlığını
  • quote:

Orjinalden alıntı: .UstaD.

lez olursa bi şii olmaz da , i.neyi napalım yaw .

süper..
  • arkama bakmadan kaçarım
  • Suratına kusarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: corpse__

Arkadaşlığıma devam ederm.. Bna asılmadıı sürece cinsel tercihi bni ilgilendirmes..

katılıyorum...
  • benim calıstığım yerde vardı.kırmızı küpersi vardı.bi arkadasıma asılıyodu.bi keresinde yine o arkadasıma asılırken arkadasım:
    -ya bi git s... belanı dedi.
    gay olanda
    -ne zaman simdi mi? dedi.

hatırladıkca gülüyorum.banada asılıyodu ama ben yüz vermiyodum.
    arkadas arkadası yaparmı?aa ne kadar ayıp
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.