Şimdi Ara

En Uygun Tarife Teklifleri Ve Operatör Sohbetleri [3 Ana Operatör ve Sanal Operatörler Dahil 2024 ] (429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: KoşanBalık Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.683
Cevap
586
Favori
787.623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mevcut operatördeysek taahhüt yenilemede uygulayamazlar mı yani

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • En Uygun Tarife Teklifleri Ve Operatör Sohbetleri [3 Ana Operatör ve Sanal Operatörler Dahil 2024 ]

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-tarife-ve-paketleri/faturasiz-paketler/konyasporcell-efsane-taraftar-paketi-20-gb

• Arkadaşlar faturalı taahhüt bitimi sonrası aynı operatörde faturasiza geçme talebi için özel bir işlem veya gecememekle ilgili bir kısıt var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    ben 6 aydır taahütsüz kullanıyorum bana güzel teklif gelmesi imkansıza yakın o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • unununium U kullanıcısına yanıt

Hiç belli olmuyor birden geliyor .

taahhütsüz kullananlarda 3 ay içinde teklif gelenlere denk gelmiştim .

Sizin daha uzun süre gelmemiş .Ucuz ise yetiyorsa sesinizi çıkarmadan kullanın güncele arada bakmayı ihmal etmeyin .

zam gelince bi çaresine bakarsınız.

• Ordinaryus1 O kullanıcısına yanıt

Ben de Redli Fırsat 25 Gb Ultra Paketini 132 TL'ye kullanıyorum. Temmuzun sonunda bitecek. İkinci dönem bu tarife ne kadar olur ki? Temmuz gelmeden bilemeyecek miyiz?

• Photoshopar60 kullanıcısına yanıt

Mevcut müşteri geçiş yapamıyor. Başka operatöre geçip dönebilirsiniz

• Taahhüt bitimi son kesilen fatura pdfte yazabilir

• ozandedebek kullanıcısına yanıt

kriteri öğrenebildiniz mi ?

• Selamlar,

Turkcell kullanıyorum. Maksi 20GB kullanıyorum. 1 ay sonra paketim bitiyor. 200 ₺ civarında 20GB+ 1000 DK ve SMS olması yeter.

Turkcell 2000 DK olan paket için 337 ₺ teklif önerisinde bulundu.

Turk Telekom olabilir. Vodafone sanırım hala çekme sorunu var. Teşekkürler.

• mtrkmn61 kullanıcısına yanıt

Olabilir. Başka var mı hocam

Ücretli geçiş yapıyorlar size uymaz 30 gün beklemeniz lazım En Uygun Tarife Teklifleri Ve Operatör Sohbetleri [3 Ana Operatör ve Sanal Operatörler Dahil 2024 ] 

• Bu tarife uygun gibi...

Ama telsiz dahil değil.

165 TL diyebiliriz Kabaca...

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/yeni-musteri-tarife-ve-paketleri/faturali-tarifeler/guclu-10gb-tarifesi

Tarifenin aylık ücretine telsiz kullanım ücreti ile yeni hat tesisinde yansıtılan telsiz ruhsatname ücreti ve özel iletişim vergisi dahil değildir. İlgili ücretler her yıl güncellenmekte olup, aylık olarak taksitlendirilerek faturaya yansıtılmaktadır. Ücret bilgileri için tıklayınız

Bekleyeceğim hocam. Ancak aradıklarında elimde koz olsun istiyorum. Yani, bakın bana şu paket veriyorlar, siz verin sizde kalayım vs vs gibi. :)

Denk gelirse uygun tarife verirler artık zor

• Redli müşteri özel 15 sosyal fatura suretine baktım. 31.05.2024 itibariyle yeni fiyat 627₺ not düşmüşler 😀 zammı gördün mü maşallah @Yokizm58 bizim 2.donem fiyatı ne olacak acaba 85₺ ödüyoruz

• bimcelden 3 gb 750 dakika kullanıyordum 160 tl telekom 10 gb 1000 dakika tarifesi yapmış ama ya turcell yada vodofondan faturalı olması gerekiyormuş bende gittim turkcell faturalıya geçtim yarın kullanmadan turk telekom gececeğim

• Ayaz77 kullanıcısına yanıt
    ben zaten onu soruyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Herhangi bir hat kısıtı yoksa hocam MH aracılığı ile geçebiliyorsunuz. Öyle bir kısıt yok diye biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.