Şimdi Ara

En Uygun Tarife Teklifleri Ve Operatör Sohbetleri [3 Ana Operatör ve Sanal Operatörler Dahil 2024 ] (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
8.420
Cevap
527
Favori
664.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Size uyarsa birde netgsm bakabilirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • phasan P kullanıcısına yanıt

hocam bankalar ıle ılgılı sıkıntılarını duymuştum.

• barikat2005 kullanıcısına yanıt
    hangi banka kullaniyorsunuz cogu bankada sikinti olmadigini yazmislar finans da bende enpara fibanans deniz ziraat sikinti yok

• d.yigit D kullanıcısına yanıt

sesli güldüm..

"ortada kartel var artık" demşsiniz biz de size koca bir günaydın diyelim.

hem turk telekom hem turkcell tvf tarafından işletildiğini duymayan kaldı mı?

turkcell - vodafpne - turk telekom şeklinde ilerliyor tarife fiyatları..

ve yine kolay kolay hazmedemeyeceksiniz ama kamu hariç uygun tarife bulamazsınız.

• ylgzn kullanıcısına yanıt

Aslında çok şey yazılır ancak değmez. Sadece terbiye sizin üslubun yanında geçmemiş diyeyim.Bu ne hadsizliktir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lexco kullanıcısına yanıt

nihayet gündem olmuş ama üstüne gidilmedikçe yine yağdıracaklar zamları. yıl oldu 2024 ama gsm operatörleri ısrarla vatandaşa hala sınırsız interneti sunmayarak kotalı üç beş gb paketleri fahiş fiyatlarla satıp vatandaşın cebini emmeye devam ediyorlar.

• Vodafone 8 GB'lık tarifeyi 200 liradan teklif ediyor bana. Bu nasıl abartılı bir fiyat böyle? Bari her yerde dört dörtlük çekse o da yok bir de utanmadan böyle bir fiyat çekiyor utanmazlar. Belirli bir operatörde uzun süre kalmayın derim hangisi daha uygun fiyatlı tarife sunuyorsa ona geçin diğer türlü fiyatlar arşa çıkar. Böyle yapınca bir nebze daha uygun fiyatlı tarifeleri kullanmış olacaksınız. Ama yeni gelenlere sunulan tarifelerin bile bu denli pahalı olması tam bir trajedi.

• https://www.vodafone.com.tr/v-yasam
    12 ay taahhüt ile 60,90₺ üstelik kdv öiv bu ücrete dahil.
    daha ucuzu şuan netgsm

En Uygun Tarife Teklifleri Ve Operatör Sohbetleri [3 Ana Operatör ve Sanal Operatörler Dahil 2024 ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiagraM -- 31 Mart 2024; 10:56:15 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• phoenix3434 kullanıcısına yanıt
    4 senedir telekomluyum fiyat olarak sıkıntı yaşamadım 247 tl 60 gb 2000 dk kullanıyorum annem fenercelli tkü ile 67 tl kullanıyor

• DiagraM kullanıcısına yanıt

ben geçen hafta Vodofone Kadıköy nautulus avm giriş katındaki resmi bayisine gittim. banko da oturan hanımefendi, bu 3 ay için bu fiyat sonra çok yüksek bir rakam oluyor dedi. ısrarla sordum yanlışınız olmasın diye. ben 12 ay sabit aylık ile sözleşme yapınca neden değişsin dedim. Hayır kesin biliyorum dedi. bende başka vodofone bayisine vakitsizlikten gidip soramadım. ya değişmiş nette yazanlar gibi değil. ya başka bir katakulli var çözemedim.

• GoGoBaBa kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bu tarifeye geçene kadar birçok bayi dolaştım ama ne hikmetse hiçbiri geçiş sağlamak istemiyor.
    Gözümün içine baka baka, abi onun sim kartı farklı diyen, o tarife geçişe kapalı diyen, o kampanyaydı ama bitti diyen vs nelerle karşılaştım. Küçük beyinleriyle yalan söylemeyide beceremiyorlar.
    Sonunda kavacık dörtyol bayisinde bütün hatlarımı taşıdım.

Böyle durumlarda müşteri hizmetlerini arayın bayiniz geçişimi engelliyor şikayet etmek istiyorum diyin geçişiniz hızlansın.

• Merhabalar yeni avantajlı teklif 3 operatörde de yok hala. Hepsi aynı anda sustu. Yok mu arada derede kalmış tarifeler. Aktif tt faturasız kullanıyorum şu an.

• circassianman kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla yok. TT'de 30 günü doldurunca size uygun fiyatlı faturalı tarife teklif edebilirler. Bana 5 GB 91 TL'lik bir tarife teklif ediyordu TT kısa bir süre önce. Size de buna benzer bir tarife teklif edebilirler. Bence bekleyin TT'de 30 günü doldurduktan sonra uygun fiyatlı tarife teklif etmezlerse o zaman operatör değişirsiniz. Hem o zamana kadar geçeceğiniz operatör de güzel bir kampanya yapar belki.

• d.yigit D kullanıcısına yanıt
    ne demişki, günaydın demiş sadece, neye alındın ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yellow canary01 kullanıcısına yanıt
    numarani nereye taşıyacan, turkceldeki telekoma geçcek, telekom'daki turkcell'e geçcek, sonuç > sayı aynı kalacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • phoenix3434 kullanıcısına yanıt

Bekleyelim bakalım pek de memnun değilim çekim gücü zayıf biraz tt. Yine de gerçekten avantajlı bir şey verirse kalacağız mecbur.

Bu çocuk tarifesi mi?

• Chanser kullanıcısına yanıt
    Akıllı çocuk saati tarifesi olarak geçiyor ama yaş sınırı yok hocam

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.