Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (808. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
31.305
Cevap
907
Favori
3.048.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ziraat 1.03
    Halk 0.99
    İş 1.05
    130 bin için aldım oranları. Oranlar fazla geldiğinden detaylar hakkında bilgi almadım sadece oranları sordum çıktım. Bir bankacı oranlar eylül ayında artar derken başkası eylül ayında oranlar düşebilir dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cauchy33

Geçen hafta aldığım oranlar
    Ziraat 1.03
    Halk 0.99
    İş 1.05
    130 bin için aldım oranları. Oranlar fazla geldiğinden detaylar hakkında bilgi almadım sadece oranları sordum çıktım. Bir bankacı oranlar eylül ayında artar derken başkası eylül ayında oranlar düşebilir dedi.

10yıl mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben 8 yıl olarak konuştum ama 8 ya da 10 yıl fark etmiyor diye söylenmişti.
  • quote:

Geçen hafta aldığım oranlar
    Ziraat 1.03
    Halk 0.99
    İş 1.05

bende 135bin tl için aldım dediğin oranları icbc bankası 0,96 dedi 8 yıl için en uygun 7yıl için 0,95 miş oda bu aralar artabilir dedi evin 1 aylık süresi daha var kredi için o zamana kadar inşallah düşer diye bekliyoruz daha uygun bir oran bulursanız haber verin sizde
  • ne anladım bu işten devlet bankalarındada yüksek kredi faiz oranları.
  • madenci28 M kullanıcısına yanıt
    Cayma hakkınızdan dolayı başvurunuz olumlu sonuçlanmıştır yazıyor benimkinde de. Resim ekleyemiyorum nedense

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam hocam bilgi veririm. Bu arada biliyorsunuzdur ben yinede hatırlatayım tapu harçlarında %1 lik indirim 30 eylülde bitiyor.
  • cauchy33 C kullanıcısına yanıt
    Tapu harcını biliyorum ama faizler çok daha fazla fark ediyor büyük ihtimalle Eylül ayı içerisinde krediyi çekicez inşallah o zaman düşüş olur

• İcbc Bankası da 0.98 yapmış oranları bizim bu gidişle daha çok faiz yükselir

• quote:

Orijinalden alıntı: werarce

İcbc Bankası da 0.98 yapmış oranları bizim bu gidişle daha çok faiz yükselir

0.95'di bir ay önce

devlet el atmalı bu işe
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenup

quote:

Orijinalden alıntı: werarce

İcbc Bankası da 0.98 yapmış oranları bizim bu gidişle daha çok faiz yükselir

0.95'di bir ay önce

devlet el atmalı bu işe

%14 ile mevduat topluyor banka.

• Arkadaşlar 120.000 liraya alacağımız ev için halkbanka başvuru yaptık ancak eksper 100.000 belirlemiş evin değerini haliyle istediğimiz tutarda kredi çıkmıyor. Bankayla müdürüyle falan görüşsek bu tutarı artırabilir miyiz bilgisii olan var mı ?

• 3yuq kullanıcısına yanıt
    Ekspere itiraz edin muhtemelen %10 arttırım yapar.
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    Banka mı yapıyor artırımı eksper mi hocam ?

• 3yuq kullanıcısına yanıt
    eksper yapiyr

• quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

Arkadaşlar 120.000 liraya alacağımız ev için halkbanka başvuru yaptık ancak eksper 100.000 belirlemiş evin değerini haliyle istediğimiz tutarda kredi çıkmıyor. Bankayla müdürüyle falan görüşsek bu tutarı artırabilir miyiz bilgisii olan var mı ?

İstanbulda 20bin TLnin lafı olmuyor ama alacaginiz ev 120bin TL ise demekki Anadoluda bir ev aliyorsunuz.

Banka o riski almaz kucuk sehirlerde.

Cünkü eksper degerinin üzerinde kredi vermek, ileride krediyi onaylayan müdürü ve musteri temsilcisini yakar.

• Hocam Eylül ayında konut kredi faizlerinin düşeceği ile ilgili bir öngörünüz mü var yoksa bitr yerden duyum mu aldınız. Bende tam kredi çekmek üzereyim. Bayramdan önce mi sonra mı halletsem diye tereddüt' e düştüm.

Şu anda en uygun mantıklı konut kredisini hangi banka veriyor.
  • soulforever kullanıcısına yanıt
    100000 TL ye kadar halkbank 0.89 faiz veriyo 100001 üstü ise halkbank qnbfinansbank yapıkredi ve vakıfkatılım 0.99 şuanda en uygun bankalar bayramdan sonra indirim temenni ediyorum çünkü anca o zaman hazır olacak benim ev

bir beklentim yok düşüş için yanlış yönlendirme yapmayayım

• quote:

Tamam hocam bilgi veririm. Bu arada biliyorsunuzdur ben yinede hatırlatayım tapu harçlarında %1 lik indirim 30 eylülde bitiyor.

100.000 tl icin tapu harci toplam ne kadar olur?bilginiz var mi

• mylife84 M kullanıcısına yanıt
    tapuda satis bedeline ne yazdirisaniz %3u.100binse 3bin cikar.

• 
Sayfa: önceki 806807808809810
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.