Şimdi Ara

En Uygun Konut Kredisi (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Realsatoshi Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 12 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
31.302
Cevap
907
Favori
3.048.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: peugeot-406

quote:

Orijinalden alıntı: ghostrider815

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aliass

120 AY Vade için yüzde 1.00 i geçmeyen faiz oranı olan banka varmı?Bide masrafsız olursa tadından yenmez.

Arkadaşlar inşallah kurban bayramından önce konya dan ev almayı düşünüyorum şu aralar ev kredileri ve faiz oranları nasıl? en uygun kredyi hangi banka veriyor güncel??

120 ay için Yapı Kredi % 0.93,

Masraf 2000 Tl civarı

peki 60 ay için faiz oranı değişiyor mu?

up

up

up

arkadaşlar

60 ay vadeli uygun bir kredi aranıyor..

• quote:

quote:

quote:

120 AY Vade için yüzde 1.00 i geçmeyen faiz oranı olan banka varmı?Bide masrafsız olursa tadından yenmez.

Arkadaşlar inşallah kurban bayramından önce konya dan ev almayı düşünüyorum şu aralar ev kredileri ve faiz oranları nasıl? en uygun kredyi hangi banka veriyor güncel??

Masraf 2000 Tl civarı

Böyle bir oran yok

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

quote:

quote:

quote:

Masraf 2000 Tl civarı

Böyle bir oran yok

neden yok dediniz ki, çok mu uygun çok mu fazla?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Masraf 2000 Tl civarı

Böyle bir oran yok

%1 in altında 1000-1500 tl masraflı kredi şuan çok zor, yani yok gibi. Ancak komisyonlu olanlar var, onlarada kanmayın.

• 120 ay %1.03 faiz expertiz+dask(800-1000tl)masraf uygun mu ? Ne dersiniz ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Masraf 2000 Tl civarı

Böyle bir oran yok

%1 in altında 1000-1500 tl masraflı kredi şuan çok zor, yani yok gibi. Ancak komisyonlu olanlar var, onlarada kanmayın.

komisyonlu olanlara kanmayın derken neyi kastediyorsunuz, bu tür konularda pek bilgim yok

• quote:

Aşağıdaki linki güncel oranları takip etmeniz için tavsiye edebilirim. Komisyon ödeyerek faizi düşük görünen paketlerden kesinlikle uzak durmanızı öneririm, sonrasında faizler düşünce refinansman imkanınızı yok edersiniz.

Link Burada

10 mesaj önce yazmıştım, komisyonluların ne demek olduğunu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Masraf 2000 Tl civarı

Böyle bir oran yok

Sn. Osman Bey,

Istanbul Metocity karşısındaki Yapı Kredi' den beni aradılar ve 2000 Tl masrafla, %0.93 verdiler. Ben de geçen Cuma başvurdum.

Bana verilen böyle bir oran ve masraf var. Bu oran 120 ay için verildi. 60 ayı bilmem.

Buraya insanları kandırmak için yazı yazmıyorum. Sözlerinize dikkat edin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostrider815 -- 26 Eylül 2011; 8:38:34 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Masraf 2000 Tl civarı

Böyle bir oran yok

Sn. Osman Bey,

Istanbul Metocity karşısındaki Yapı Kredi' den beni aradılar ve 2000 Tl masrafla, %0.93 verdiler. Ben de geçen Cuma başvurdum.

Bana verilen böyle bir oran ve masraf var. Bu oran 120 ay için verildi. 60 ayı bilmem.

Buraya insanları kandırmak için yazı yazmıyorum. Sözlerinize dikkat edin.

Oran piyasanın altında, eğer dediğiniz gibi 2000tl masraf olacaksa faydalanmak isteyenler dediğiniz şubeyi arasınlar. Büyük ihtimalle kişiye özel dir diye tahmin ediyorum. Yoksa ekstra masraf isteyebilirler, dikkatli olmakta fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanyasar -- 26 Eylül 2011; 13:20:48 >

• Forumdaşlar bir tane ev almaya niyetlendim ama şu an salı gününe acil kredi çekmem gerekiyor. Bankaları dolaşacağım ama nelere dikkat etmem gerekir. Şu an faziler kaç civarında?
  • denizli deki arkdaslara ev kredisi konusunda yardımcı olabilirim vakıfbankta calısıorum sizden istediğim sadece bana en uygun faiz ve masraf oranını getirip gelmeniz altına dusmeye calısırız suan 0,93 0,95 gibi oranlar yok piyasada söleyen banka yada kurum baska yerlerden o faiz kaybını muhakkak cıkarırlar bana özelden yada direk bankaya gelerek ulasabilirler

denizliyi bilen arkadaslar cınar meydan daki camii nin arkasındaki çınar şubesindeyim 2. katta ismim murat
  • Arkadaşlar 40.000 liraya 120 ay 1.03 faizli vakıfbanktan kredi çektim.1350 tl masraf vardı.Aylık ödeme 582 tl.Ben ödemeleri arada fazladan yapabilirim arada 582 yerine ayda elime geçtikçe 2000 tl yatırmak mı iyi yoksa yıl bazında elime mesela 10000 lira geçti onu ödemekmi daha iyi olur cevaplarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: h!j@cker

denizli deki arkdaslara ev kredisi konusunda yardımcı olabilirim vakıfbankta calısıorum sizden istediğim sadece bana en uygun faiz ve masraf oranını getirip gelmeniz altına dusmeye calısırız suan 0,93 0,95 gibi oranlar yok piyasada söleyen banka yada kurum baska yerlerden o faiz kaybını muhakkak cıkarırlar bana özelden yada direk bankaya gelerek ulasabilirler

denizliyi bilen arkadaslar cınar meydan daki camii nin arkasındaki çınar şubesindeyim 2. katta ismim murat

Faiz kaybını nereden çıkartabileceklerini söylerseniz bende ona göre tedbir almış olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: opportunity

Arkadaşlar 40.000 liraya 120 ay 1.03 faizli vakıfbanktan kredi çektim.1350 tl masraf vardı.Aylık ödeme 582 tl.Ben ödemeleri arada fazladan yapabilirim arada 582 yerine ayda elime geçtikçe 2000 tl yatırmak mı iyi yoksa yıl bazında elime mesela 10000 lira geçti onu ödemekmi daha iyi olur cevaplarsanız sevinirim.

%2 ceza mevcut. Bankacıların dedikleri az az değil biraz biriktirerek gelin ara ödeme yapın diyorlar. Elinize geçen parayı an ve an da yatırabilirsiniz veya 1 sene boyunca biriktirirken altın veya döviz alarak biriken paranıza değer katarak sene sonu da yatırabilirsiniz. Burada önemli olan, altın, döviz gibi enstümanları nasıl takip edebiliyorsunuz.

Ben de yeni kredi çektim. Para biriktirme imkanım olursa sene de 1 yatırmayı düşünüyorum. Bu esnada biriken parayı, sıcak takiple altın,döviz gibi kaynaklarda değerlendirmeye çalışacağım.

• cevap için teşekkürler.
  • kredi konusunda bazı projelerin ozel oranları var,

benim sormak istedigim 300.000 civari bir ev alacagim,fakat bana bunun 15.000 tl kadar abonman,harc pul kdv vb si olacaginda bahsettiler,
    abonmani anliyorum dogalgaz,su,elektrik filan ama bunlar 1-2 bin tl tutar,gerisi nedir,bu kadar ne tutuyor bilgi verebilecek varmıdır

duzenleme: binde 16,5 da alici ve saticidan tapu masrafi varmis

baska masraf varmıdır

Tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goofyitu -- 10 Ekim 2011; 14:18:56 >
  • Arkadaşlar yeniden yapılandırma ücretinin iptaline ilişkin mahkeme kararının olduğu bir konu vardı.O konunun nerede olduğunu bilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orada Olmayan Adam

Arkadaşlar yeniden yapılandırma ücretinin iptaline ilişkin mahkeme kararının olduğu bir konu vardı.O konunun nerede olduğunu bilen var mı acaba?

fek ücreti ile ilgili bir başlıkta son sayfalarda yazılmıştı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: h!j@cker

denizli deki arkdaslara ev kredisi konusunda yardımcı olabilirim vakıfbankta calısıorum sizden istediğim sadece bana en uygun faiz ve masraf oranını getirip gelmeniz altına dusmeye calısırız suan 0,93 0,95 gibi oranlar yok piyasada söleyen banka yada kurum baska yerlerden o faiz kaybını muhakkak cıkarırlar bana özelden yada direk bankaya gelerek ulasabilirler

Faiz kaybını nereden çıkartabileceklerini söylerseniz bende ona göre tedbir almış olurum.

ek masraf ve giderler ile buna hesap işletim ucretinden baska kesintilere kadar hepsinden soz edilebilir suan ki mevcut durumda bunlar cok sık olan hadiseler

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.