Şimdi Ara

En Utandığınız Anlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.845
Cevap
374
Favori
183.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ufaktım baya arkadaşlarla bayramda şeker topluyoruz bizim apartmanda..askeri bölgeye yakın olduğundan baya yabancı vardı o civarda..uçak teknisyenleri falan..neyse gittik kapıyı çaldık adam çıktı merhaba falan diyor bozuk türkçeyle..bayramını kutladık..onlar da biliyor tabi adeti şeker para falan verdiler..sonra adam mısır mısır dedi..ben de getir getir yeriz dedim...meğer adam mısırlıymış....arkadaşı tercüme edince baya rezil olduk adama..sağlık olsun
  • Ortaokulda bir kıza teklif etmek için 1 ay boyunca cesaretimi toplayıp yanına gidip teklif ettim, kızda kabul etti.E ben ne yaptım sonra kızdan utanıp bir daha yanına gidemedim..Çok zalakmışım yaw bende...1 ay peşinde dolaşıyorum , kabul ediyor ve bir daha da yanına gidemedim.Ah bir daha karşıma çıksada Hakkını helal et deseydim...

Ha bide şunu söyleyim..Önceden teklif kabul edildikten sonra çiftler birbirine hediye alırlardı.Kızda bana almıştı bana vermeye çalıştı ben kabul etmemiştim. Ya ne kötü olay...
  • HEpsi bomba bunalrın yaw sınav öncesi iyi oldu bea..Koptuk bu akşam..Özellikle tunama senin anlarına bayıldım.

• Bir keresinde dışarıda rastgele taş atıyordum,ne kadar uzağa gider diye, elime bir tane taş aldım,sokağımız baya uzundu.Sokak boyunca gider mi diye büyük bir taş alıp bütün gücümle fırlatmıştım.Şansıma o anda bir çocuk çıktı,önce taşı kafadan küütt diye bir sesle yedi,sonra filmlerdeki gibi sırt üstü yere bir şap sesiyle yapıştıÇok utanmıştım ya ama iyi ki çocuk bayılmıştı (sanırım) yoksa kesin beni görüp şikayet ederdi ailesine
    Benzer bir olayı yine o gün yaşamıştım.Yine elime bir taş alıp atıyordum,o sıralarda bizim binanın karşısında inşaat vardı,sahibi de arabasını park etmiş bakıyordu adamlara.Neyse ben taşı attım,adamın arabasına tok bir sesle çarptı.Adam da biraz panik atak gibi birşeydi,biraz da askerlik durumu vardı galiba,sesi duyduğu anda Allaaah tutmayın benii! diye haykırıp üstüme koşmaya başladı.Ben de kaçtım hemen karşı mahalleye neyse ki adamla aramızda çok mesafe vardı.Sonra bir yarım saat sonra geldim adamdan özür diledim,sakinleştirmeyi başardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Millennium -- 17 Haziran 2006; 22:47:41 >

• quote:

Orjinalden alıntı: MuSTy!!!

quote:

Orjinalden alıntı: crematoria

ya bak aklıma geldi şimdi. bigün halk otobüsüne binmiştim sabah. anlayacağınız tıklım tıklım. trafikte var öldüm sıkıntıdan şööle bi elimi cebime atıyım dedim tuzlu fıstık çıktı, bende akşamdan falan kalmıştır dedim bi güzel yedim tabi otobüste. sonra indim tekrar elimi cebime attım yok fıstık mıstık daha da vardı sanıyodum. sonra aklıma geldi sanırım o sıkışıklıkta elimi yanımdaki adamın cebine sokmuşum. ulan adamda habire bana bakıyodum. allahtan yakalanmadım walla. hatırlıyorumda ne gülmüştüm.

lan alem adamsın ya

Yaw gülmekten öldüm ya..

• 7-8 yaşındaydım.sünnet olurken ufaklık uyanmıştı...... sanki başka zaman yokmuş gibi,

babam,abim,amcam,eniştem,komşumuz recep amca,kankam emrah,ve daha hatırlayamadıım birçok hemcinsim(durum gereği bayan yok ortamda) bastı kahkahayı....

''erkek adamız,heralde olacak'' diyerek işi geyiğe vurdum.

ana bi baktım,yaşıtım ve de kız olan kuzenim kapıdan bakıp sırıtıyo benim halime

12-13 sene oldu hala bundan daha fazla utandıım bi olay olmadı

saygılar
  • kuzenim bir gün yokuştan inerken yerde 1 lira görmüş eğilip onu almaya çalışmış ama parayı bi türlü yerden alamamış sonra bi bakmış etraftan gülme sesleri parayı yere yapıştırmışlar bizim safta hemen atlamış
    sazann

• quote:

Orjinalden alıntı: cellat206

kuzenim bir gün yokuştan inerken yerde 1 lira görmüş eğilip onu almaya çalışmış ama parayı bi türlü yerden alamamış sonra bi bakmış etraftan gülme sesleri parayı yere yapıştırmışlar bizim safta hemen atlamış
    sazann

• Lisede basketbol maçına gidiyorduk karlı ve rüzgarlı bir hava 3-4 arkadaş kafamız yere bakarak gidiyoruz, yol üzerinde bir büfe vardı kardan korunmak için camın önüne tabela gibi birşey koymuş ben önüme bakmadığımdan direk daldım arkadaşlar felan gülüyor neyse maça gittik bitti dönüyoruz aynı yerden geçerken bir daha vurdum kafayı.

Utandım mı ? Hayır büfeci utansın.
  • bizim bir tanıdık bilgisayardan pek anlamazdı bir gün eliyle kasaya şaplatarak -harddisk bu mu? demişti
  • liseden sınıfın güzel kızlarında birinden defterinindeki notları fotokobi çektirmek için emanet almıştım, öbür gün aykkabımı baglarken apartmanda kimsenin olmadıgını düşünerek bi ossurdum aprtmanda yankı yaptı arkamı döndüm ki ne göreyim kız defterini almaya gelmiş bana bakıyo, o nasıl kokudur ne kız yorum yaptı ne de ben ama ikimizde rezilliğin farkındayız
  • quote:

Orjinalden alıntı: animas

liseden sınıfın güzel kızlarında birinden defterinindeki notları fotokobi çektirmek için emanet almıştım, öbür gün aykkabımı baglarken apartmanda kimsenin olmadıgını düşünerek bi ossurdum aprtmanda yankı yaptı arkamı döndüm ki ne göreyim kız defterini almaya gelmiş bana bakıyo, o nasıl kokudur ne kız yorum yaptı ne de ben ama ikimizde rezilliğin farkındayız

kırıldım,yarıldım,patlıyorum allah senide güldürsün :D

• şu an koptum we ewdekiler salak olduğumu düşünüo sanırım
  • şu an aklıma geliyo lise biteli 2 sene oldu hala utanıyorum yaff
  • Biz aRkadasLaRLa paRkta oturuoRduk bizim bi aRkadas vaRdi Cankiri'li bu heRkesin seyini acip ustune tukuRuoRdu nese biz heR gun bole aRkadasLaRinkini acioRduk en son benimkiyLe CankiRi'ninkini kimse acmamisti.Nese yine biR gun oturuoduk paRkta coluk cocuk heRkes paRkta bizim pi. Cankiri'li Tuttu kolumdan 5-6 kisi yuklendi ustume benimkinide acti ibn. kaRdesimde o an yanimizdaydi heRkese rezil olmustum sonRada gidip dovmustum bi GuzeL aRkadaslaRi.
    O gunu asla unutamam
  • süper yaa
  • Hepiniz kırıksınız yaa.ne bunlar hepsi birbirinden komik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.recelar

3 kez aynı yerde aynı taşa takılıp düşmüştüm hatta istanbula ilk kez gittiğim gün ordaki esnafın alay konusu olmuştummarkete gidiyordum marketin girişinin orda taş var takılıp düştüm çıkarken tekrar düştüm.sonra alıncak bişey daha varmış geridöndüm tekrar düştüm şaka gibi yaa çok utanmıştım artık

yani 3.de olayı kavramışsın ve son gidişin dönüşünde 4. kere düşmemişsin..tebrik ediyorum

• hehe ben hayatta dolanan tip değilim dışarlarda bir gün dolanalım dedik paltalonun arka kısmı yırtık nerden bileyim 1 gün boyunca öle dolandım bende diyom biryerlenden hava geliyor ama artık görenler ne oldu bilmem ama unututk gitti aslında 2 hafta önce oldu bu olay ama sağlık ocağına gittim bide rapor almaya kızlar falan full ne oldu ben bilmem söleyende olmadı alan memnun satan memnun :D
  • bende havuzda yeni tanıştıgımız kızlarlan kaydıraktan kayıyoruz devamlı devamlı ilk ben kayıyom kızlarda "oooo süpersin" kahkaha mahkaha atıolar bende duydukça gaza geliom ters dönerek felan kayıyom meğer arkadan şort yırtılmış kocaman delik meğer bu delige gülüyolarmış bende ne salakmışım güldükçe gaza gelip kaç defa kayıyordum.. yeni tanışmamızla ayrılmamız bir olmuştu kızlarla çok utanmıştım yaw arkadaş uyardıktan sonra

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.