F

Yüzbaşı
13 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler bu olayın süresi neydi acaba? Geçen sezon oynamadım diye 1600 den 1400'e düşmüştüm şimdi yine ranked oynamaya başladım ama hafta içi yurtta internet çok kötü oynayamıyorum. 2 haftadan azsa boşa kasmıyım hiç ranked. Bilenler cevaplarsa sevinirim.
Merhaba arkadaşlar. Uzun zamandır Lee Sin oynamaktayım ama şu late game olayını bir türlü çözemedim. Bana mı öyle geliyor yoksa late game de belirgin bir şekilde oyundan düşüyor mu Lee Sin? Earlyde terör estirip oyunu erken bitirdiğimde sorun yok ama aptal bir takımda olunca bu pek mümkün olmuyor. Oyunu taşıyamıyorum bir yerden sonra. Bu sorunu aşabilen arkadaşların item buildleri taktikleri neler paylaşırsanız sevinirim.
Merhaba arkadaşlar, sistemimde ASUS HD3870 kullanıyordum ancak bozuldu ve değiştirmek zorundayım. Onun yerinde Powercolor 4850 almayı planlıyorum. Acaba sisteme uyum sağlarmı?
Merhaba arkadaşlar, bundan önceki yaz bilgisayarım oyun oynadığım sırada arıza yaparak bozuldu. Oyunda renkler birbirine karışmaya başlamıştı. Yazılımsal olarak herşeyi denedim ancak düzelme olmadı. Bir yerden sonra bilgisayarım normal olarak açılmamaya başladı. Sadece VGA modu ve güvenli modda açabiliyordum. Acaba sorun ekran kartından mı?
Selam arkadaşlar, size hemen problemimden bahsedeceğim yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Bundan bir buçuk yıl önce aldığım sistemimdeki ekran kartımı kullanmaktayım. ATI 3870. Bugüne kadar sorunsuz kullanıyordum. Hatta dün gece sorunsuzken bu sabah sorun yaratmaya başladı. Sürekli olarak oynadığım Mount&Blade Warband oyununa girdim bu sabah. Ekrandaki renkler ve görüntüler birbirine karışmaya başladı ve siyah ekran aldım. Restart atıp tekrar denediğimde aynı sorunla karşılaştım. İlk çözüm olarak driver güncellemek geldi aklıma ve onu yaptım. Sonuç alamadım. Acaba dedim ekran kartı yandımı, açtım baktım fanı hala dönüyordu bunu elektrik gittiği olarak algıladım ve yanmadığı sonucuna vardım. Son olarak format attım ve aynı sorun devam ediyor.

Çalıştırdan dxdiag penceresini açıp baktığımda yaklaşık topl. bellek'i yok olarak gösterdiğini gördüm. Ancak res atıp oyuna girmediğimde orada normal değeri olan 1024 yazıyordu. Oyuna girdikten sonra, siyah ekran alıp çıktığımda tekrar YOK oluyordu.

Acaba bu sorun donanımsalmı yoksa yazılımsalmı? Eğer yazılımdansa nasıl bir çözüm uygulayabilirim? Eğer donanımdansa yeni bir ekran kartı almayı önümdeki öss'den sonra almayı planlıyorum.

Şimdiden teşekkürler.
Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar. Bir kaç soru var aklımda en iyisi dhye sorayım onlar bilir diye düşündüm. Hemen sorup gidiyorum

Bir anadolu lisesinde 2. sınıfı okuyorum. Sayısal bölüm öğrencisiyim. Garanti olarak gelecek 2 tane zayıfım var. Fizik ve kimya. Ama notlarımın ortalaması 3'ü geçiyor. Eğer geçerse tam olarak ne olacak? Bazıları ortalama yükseltme filan diyor tam bilemiyorum.

Çok ufak bir ihtimalde ortalamamın yetmeme durumu var. Yani direk kalma durumu. Yazın gelme olayı tam olarak nedir?

Şimdilik bu kadar. Şimdiden teşekkürler.

Geyiğe sarmazsanız sevinirim.
4 Portlu US Robotics modemi ile evde babamla birlikte interneti kullanıyorduk. Fakat babamın ki girmemeye başladı. Tüm bağlantılar yerinde driverlar yüklü fakat bir türlü beceremedim. Format attım yinede aynı. Sizce sorun ne olabilir? Bağlantı Ethernet.
Arkadaşlar elimde "ilaçlı" bir GTA:SA var oyunu oynarken herhangi bir yerde oyundan atıyor. Herhangi birinin başına geldimi bu acaba? Yardımınız için saolun.
Arkadaşlar dün yeni bir sistem aldım Şöyle
-Intel Core 2 Duo E6750 2,66 Ghz 64 bit işlemci
-ASUS P5K SE anakart
-OCZ Reaper 2x1 Ram
-Tagan 2 Force 430W Güç kaynağ
-ASUS EAH3870 512mb ekran kartı.

Arkadaşlar bu sistemde Call of Duty 4 ve Crysis oynarken belli bir süreden sonra bilgisayar kendini yeniden başlatıyor.Bunun sebebi ne olabilir bi çözümü varsa yazarsanız çok sevinirim.
Arkadaşlar Sparta serverinda 24 lvl xbow satan bi adam var 1.5m'e veririm diyor.Daha silahı görmedim.+ sı yokmuş.Criti 7 yada 9 diyor.Sizce alıyımmı?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
LOL
Lee Sin
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.151
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 115.599 (Bu ay: 458)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.