Şimdi Ara

En Ucuz Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
764
Cevap
46
Favori
168.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, sormak istediğim bişey var.

Bu konuda hep uzaktan eğitim y.lisans arandığını gördüm. Ben mesela yine ucuz bi ünide. 2. öğretim bi bölüme kayıt yapsam askerliğimi tecil ettirsem ve derslere de haliyle katılmasam bu bi sorun oluşturur mu? Yani derslere katılmadım diye okuldan atılıp tecil iptal edilme gibi bi durum var mıdır?
  • Baz<ıları devamsızlık yüzünden bırakıyor ve okuldanm da atabiliyor. altınbaş öyle demişti bana. her sene 5 10 ders geçmen gerekuyor.

çoğu üniversite ağustos başlıyor kayıtları . belki devlet üniversitelerinde bulluruz tezsiz
  • Temmuz gibi netleşir her okul bekliyoruz
  • bedelli 1 ekimden sonra kaldı haydaaaa

neyse beyler bi dönemlik kayıt olacağız mecburen şimdi ekimden sonra diyorlar da yerel seçimlere falan sarkar çıkar ama yıl sonu gibi kasımda gidecek varsa beklesin en azından bir dönem daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

bedelli 1 ekimden sonra kaldı haydaaaa

neyse beyler bi dönemlik kayıt olacağız mecburen şimdi ekimden sonra diyorlar da yerel seçimlere falan sarkar çıkar ama yıl sonu gibi kasımda gidecek varsa beklesin en azından bir dönem daha
    Benim 25 ağustosta bitiyor. Kasıma sarkıyor sanırım. Beklenir mi?

YÜksek lisans olarak devlet üniversitelerinin uzaktan olanları var. tek tek aramak gerkeiyor. onlar ucuz oluyor. özelde en ucuz 7000 bulduğum
  • Herhangi bir mühendislik ya da fen bilimlerinden lisans mezunu biri, alan dışı olarak makine mühendisliği yüksek lisans programı kazandı diyelim. Bu adam okurken ya da mezun olduğunda makine mühendisi unvanı, akademisyenliği, memuru olabiliyor mu?

Teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

Benim 25 ağustosta bitiyor. Kasıma sarkıyor sanırım. Beklenir mi?

YÜksek lisans olarak devlet üniversitelerinin uzaktan olanları var. tek tek aramak gerkeiyor. onlar ucuz oluyor. özelde en ucuz 7000 bulduğum

Alıntıları Göster
    edevletten değil de şubeden aldığınız belge varsa orada celp dönemi yazar 25 ağustos ise muhtemelen kasımdır sizin celp dönemi de bedelli çıkacak bence o kadar söz verdiler caymazlar çıkartırlar aralık gibi çıkar,kasım celbinde gideceklerin son yoklaması 31 eylül bu tarihten sonra bakaya oluyorsunuz.Bir celp dönemi ileri atmak için yani şubata kalmak için yoklama tarihinizi geçirip ekim başında giderseniz işlemleri yaptırmaya ufak bi para cezası öder şubat celbine atarlar

• quote:

edevletten değil de şubeden aldığınız belge varsa orada celp dönemi yazar 25 ağustos ise muhtemelen kasımdır sizin celp dönemi de bedelli çıkacak bence o kadar söz verdiler caymazlar çıkartırlar aralık gibi çıkar,kasım celbinde gideceklerin son yoklaması 31 eylül bu tarihten sonra bakaya oluyorsunuz.Bir celp dönemi ileri atmak için yani şubata kalmak için yoklama tarihinizi geçirip ekim başında giderseniz işlemleri yaptırmaya ufak bi para cezası öder şubat celbine atarlar

Alıntıları Göster
    Sgkli işte çalışıyorum. Onlara yazı gitmeyecek mi? kovarlar sanırım.

• quote:

Sgkli işte çalışıyorum. Onlara yazı gitmeyecek mi? kovarlar sanırım.

Alıntıları Göster
    hemen olmuyor hocam o iş zaten sana 1 ay yoklama kaçağı ol demiyorum,31 eylül son yoklaman ekimin ilk haftası git rapor alabiliyorsan rapor al eylül son haftasına alamıyorsan da şubede bi tutanak yazdırıyorlar işte bi bahane yazarsın imzanı atarsın 200-300 lira cezasını öder şubat celbine atarlar onun son yoklaması da 30 kasım

rapor alırsan ceza ödemezsin
  • quote:

hemen olmuyor hocam o iş zaten sana 1 ay yoklama kaçağı ol demiyorum,31 eylül son yoklaman ekimin ilk haftası git rapor alabiliyorsan rapor al eylül son haftasına alamıyorsan da şubede bi tutanak yazdırıyorlar işte bi bahane yazarsın imzanı atarsın 200-300 lira cezasını öder şubat celbine atarlar onun son yoklaması da 30 kasım

rapor alırsan ceza ödemezsin

Alıntıları Göster
    Çok teşkekürler. daha çok vakit var. Şu an düşünmeyeyim :)

Bu arada geçen sene 1900TLmiş dönemlik trakya uzaktan

• quote:

Çok teşkekürler. daha çok vakit var. Şu an düşünmeyeyim :)

Bu arada geçen sene 1900TLmiş dönemlik trakya uzaktan

Alıntıları Göster
    evet ama trakya da kontenjan var gerçi 3-4 bölüm açıyorlar hepsine başvursan birine girersin ortalama kaç bilmiyorum ama 2.90 ve üzeri ise gelir sanırım zaten kayıt yaptırmayanlar falan olacak,ben bedelliyi bekliycem kesin çıkaracaklar 2000 lira cepte kalsın
  • arkdaşlar benim e devlette güzüken tecilim 19 temmuzda bitiyor. yaşım 25(1993 doğumluyum) muhtemelen bedelli çıkmaz bana. mesleğim mimarlık. sizce uzaktan eğitim olacak şekilde hangi üniversiteye başvurayım. tabi ki ucuz olanı bahsediyorum? birde benim celp dönemim ne zaman? ağustosta askere gitme durumum olmaz değil mi? ve bunu şubata ertelemenin bi yolu var mı?
  • Beyler gelişme var mı Istanbul'da ucuz yüksek lisans buldunuz mu nereye kaydoldunuz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ;

Mersin üniversitesi tezsiz yüksek lisansa başvurmayı dusunuyordum. Kahramanmaraş , Zonguldak , bartın bunlarda aklımda var bilgisi olan varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anadolu üniversitesi başlamış uzakten eğitim tezsiz yüksek lisans başka uygun fiyatlı hangileri olabilir uzaktan eğitim yüksek lisans?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Anadolu üniversitesi başlamış uzakten eğitim tezsiz yüksek lisans başka uygun fiyatlı hangileri olabilir uzaktan eğitim yüksek lisans?
    Ücret ve kayıt tarihleri hakkında bilginiz var mı?
  • mertozden M kullanıcısına yanıt
    4k yakındı fiyatı bu ay sona eriyordu heralde. Facebookdan görmüştüm bende başvurdum ama gelme ihtimali düşük çok kişi başvuru yapıyor

• Nişantaşı Üni. kamu çalışanları ve 1. derece yakınlarına % 75 burs veriyor. Ben düşünüyorum bakalım.
  • Karabük Üniversitesi başvuru sonuçları açıklanmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

4k yakındı fiyatı bu ay sona eriyordu heralde. Facebookdan görmüştüm bende başvurdum ama gelme ihtimali düşük çok kişi başvuru yapıyor
    Hocam link var mı? Anadolu Uni SBE sayfasında başvuruyla alakalı bir şey göremedim.

Bir de İzmir civarında okul tavsitesi olan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.