Şimdi Ara

En Ucuz Uzaktan Eğitim Yüksek Lisans Programları (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
765
Cevap
46
Favori
168.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen öyle ücret yatırılmazsa sıkıntı oluyor sadece.
  • Şuan için Kastamonu'yu bekleyelim nasıl olsa açacak. Beklerken uygun üniversite çıkarsa oraya kayıt oluruz.
  • Modu Chanyu kullanıcısına yanıt
    o kadar kalan nasıl oluyor ki hocam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alesim 84 ingilizcem yds 78.75 ortalamam 4üzerinden 3.2.arkadaşlar tezli yüksek lisans ile mi uğraşayım yoksa bu ortalamaya uygun tezsiz yüksek lisanslara girebilir miyim? aslında şuan tezli yüksek lisansım var ama alandışı olduğım için bilimsel hazırlık var 1 sene.1sene içinde tamamlayamazsan kayıt siliniyor bu yaz silenecek.en az bir dönem uzatmam lazım ama farklı planlarım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Durotan35

Buyrun inceleyebilirsiniz.
    http://isgenstitu.com/isletme-tezsiz-yuksek-lisans.php

Bu linkte olan hızlandırılmış program olduğu için 1 sene tecil olur dedi. Temmuz ayında tekrar kayıtlar olacak onu bekleyin dediler. Ben o zaman askeriyeden tecil yaptırdığımda aldığım kağıdı kaile alıyorum.
    Esenyurt Üniversitesi'nin kendi sitehttp://www.esenyurt.edu.tr iken bu adres neden farklı? Bileniz var mı?

• ylmz17 Y kullanıcısına yanıt
    İşte ben de onu anlamadım.
  • Bugun Okan Unıversıtesıne kayıt yaptırdım. Uzaktan Eğitim İşletme 3 dönem toplam 7410 TL . Kontenjan sınırı yok demıslerdı. Fakat gene de guven olmaz. Basvuracaklar bence elını cabuk tutsun. 25 Hazırana kadar alım yapıyorlar.

Yanlız sözleşmede ders tekrarlarından dersın bedeli kadar ücret alınıyor gibi birşey vardı. Kafa mı kurcalamadı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: sangreal_1905

Bugun Okan Unıversıtesıne kayıt yaptırdım. Uzaktan Eğitim İşletme 3 dönem toplam 7410 TL . Kontenjan sınırı yok demıslerdı. Fakat gene de guven olmaz. Basvuracaklar bence elını cabuk tutsun. 25 Hazırana kadar alım yapıyorlar.

Yanlız sözleşmede ders tekrarlarından dersın bedeli kadar ücret alınıyor gibi birşey vardı. Kafa mı kurcalamadı değil
    Bekleseydiniz keşke. 7500 çok fazla gerçekten.
  • Bekle bekle nereye kadar. Fazla dediginiz 6000 den asagi suan zaten yok. Altinbas vardi 7000 oda kontenjan dolmus. İsi son ana birakmayi sevmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altınbaş'ı aradım, sistemsel bir problemden dolayı kayıt alamıyorlarmış. Pazartesi tekrar arayıp bilgi alabilirsiniz dedi. Kontenjan hala olabilirmiş.

• Merhaba 2016 ağustos kayıt yaptırdığım TEZLİ YÜKSEK Lisans programım 2 yıl dolduğu için bu ay sonu okulla ilişiğimi kesecekler

Aynı zamanda bu sene şubat ayında başka üniversiteye TEZSİZ YÜKSEK kaydı yaptırdım.

1.soru TEZLİ YÜKSEK LİSANS yaptığım okuldan kendi isteğimle kayıt silmemle onların silmesi arasında askerlik yönünden bir fark var mı??

2.soru TEZLİ YÜKSEK LİSANS yaptıpım üniversite ilişiğimi kesip tecilimi iptal ettikten ne kadar zaman sonra TEZSİZ YÜKSEK yaptığım üniversiteye benim tecilimi şubat ayından beri öğrencimizdir diye yaptırmam lazım ???

Bu soruyu cevaplayabilirsek sistemi çözmüz olacağız teşekkürler arkadaşlar:)

• quote:

Orijinalden alıntı: sangreal_1905

Bugun Okan Unıversıtesıne kayıt yaptırdım. Uzaktan Eğitim İşletme 3 dönem toplam 7410 TL . Kontenjan sınırı yok demıslerdı. Fakat gene de guven olmaz. Basvuracaklar bence elını cabuk tutsun. 25 Hazırana kadar alım yapıyorlar.

Merhaba

Kayıdınızı online olarak mı yaptınız? Yoksa kampüsemi gittiniz? Askerlik tecilini hemen yapıyorlarmı? Bu konu hakkında bir bilgi verdilermi?
  • Androgate A kullanıcısına yanıt
    Tuzla kampusunde yaptım. EFT ile ücreti gönderdim. ASkerlik 1.5 dönem tecilli oluyor. Fakat hemen tecıl edıyorlar mı bılmıyorum. Askerlik sorunun varmı diye sormuslardı. Benim Agustos 29 idi. Tecil işlemi Akademık Takvım dahılınde olabilir belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modu Chanyu

Bu mesaj silindi.
    hocam kastamonu ne zaman açılıyor bir bilgin var mı? bir de ücreti ne kadardı?
    teşekkürler şimdiden.
  • Modu Chanyu kullanıcısına yanıt
    hocam tezliye geçmeyi düşünme sebebin nedir? tecil açısından tezli ile tezsiz arasındaki süre farkı mı?

ve senin durumdayken kaydı sildirip yeni bir tezsize kaydolunca sıkıntı olmaz dimi? yeniden 1,5 yıllık süreyi başlatma açısından.
  • süleyman demirel uzaktan tezsizde olan var mı?

hiçbir derse, hiçbir sınava girmeyen birinin kaydının silinmesi gibi bir durum olmaz diye düşünüyorum. bilgisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modu Chanyu

Bu mesaj silindi.
    hocam tezliye geçmeyi düşünme sebebin nedir? tecil açısından tezli ile tezsiz arasındaki süre farkı mı?

ve senin durumdayken kaydı sildirip yeni bir tezsize kaydolunca sıkıntı olmaz dimi? yeniden 1,5 yıllık süreyi başlatma açısından.
  • istanbulda şuan en ucuz neresi arkadaşlar bilen var mı? şuan kayıt alan.
  • devlet ucuz olur dedim istanbul üniversitesi uzaktan eğitim 4200 x 3 dönem istiyor. Ders başına 1050 tl istiyorlar
  • kamaka kullanıcısına yanıt
    hocam bana da lazım bu bilgi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.