Şimdi Ara

En ucuz online Supermarket Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
16.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

En ucuz online Supermarket Hangisi?

(En Son Oy Tarihi: 15.2.2022)
Giriş
  • Haftada 1-2 kere supermarkete gidip reyonlar arasi kaybolup saatler harcamaktansa artik Web den alisveris yapmayi dusunuyorum.

Online satis yapan en ucuz Supermarket hangisi?

Migros bildigim kadariyla gonderdim ucreti aliyor buna karsilik olarak carrefour 35TL nin uzeri harcamalarda kargoyu ucretsiz gonderiyor.

Bu konuda tecrrubesi olanlar yorum yaparsa sevinirim. Yada 3. bir online supermarket varsa belirtirseniz sevinirim.

• Mİgros biraz daha zengin işi carrefour'da biraz daha halk işi
  • bende çok merak ediyorum online degilde zaten görmeden ürün almayı sevmem birçok market var carrefour,real,migros tanşaş şok,bim,metro, vs vs bunların arasında en uygunu hangisi acaba iyice bi araştırmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: tege

bende çok merak ediyorum online degilde zaten görmeden ürün almayı sevmem birçok market var carrefour,real,migros tanşaş şok,bim,metro, vs vs bunların arasında en uygunu hangisi acaba iyice bi araştırmak lazım

Araya BİM girdimi o oylama düşer
  • bimi biliyorum çoğu ürünü kendi imal ediyor fiyatları daha aşşada ama tabi ben bimin ayarında market arıyorum bimden almak istemiyorum
  • Şirkette Migros'tan alışveriş yapıyoruz, herhangi bir kargo yada taşıma ücreti talep edilmiyor..
    Carrefour sanal marketine hiç bakmadığım için fiyat karşılaştıramayacağım ancak merak ettim, inceleyeceğim..
  • quote:

bimi biliyorum çoğu ürünü kendi imal ediyor fiyatları daha aşşada ama tabi ben bimin ayarında market arıyorum bimden almak istemiyorum

BİM çoğu ürününü kendi imal etmiyor ettiriyor.
    Yapılan ürünler piyasada önde gelen ürünler ile aynı fabrika çıkışlı, kalite olarak aynı ama içerik olarak farklılıklar olduğu muhakkak. Ki öylede olur genelde. Aksi takdirde fiyatlarda gözle görülür bi oynama olmuyor.
    Bi kaç tanesinden bahsedersem ;

Lé Cola : Della Gıda'nın ürünü yani Ülker. Bi başka deyişle piyasada satılan Cola Turka ile aynı fabrika çıkışlı. Tat olarakda bi fark göremedim. (Coca Cola ile kıyaslamıyorum olay çıkar )

Yuva Pizza : Kerevitaş çıkışlı bi ürün. Kerevitaş aynı zamanda piyasadaki Super Fresh olarak tanınan markanın ta kendisidir

Derya Konserve Ton Balığı : Yine kerevitaş çıkışlı ürün. Yine Super Fresh ile aynı kalitede bi ürün.

Dost Süt Ürünleri (Yoğurt, Ayran, Süt) : Ak Gıda ürünü. Ak Gıda aynı zamanda Türkiye'nin önde gelen markalarının distribütörü (Danone, Nestle, Bahçıvan vs.) Kaynak :http://www.akgida.net

Buono Çikolata : Şölen firmasının ürünüdür. Markayı anlatmaya gerek yok piyasadaki ürünleride kendi markası altında çıkıyor.

Bunlar sadece bir kaçı ve aklıma gelenleri. BİM'i övmeye, yüceltmeye çalışmıyorum. Sadece bilinçli tüketiciyim, hangisi uygunsa onu alırım tadı ve fiyatı beklentilerimi karşılıyorsa
    Tekerlekten sonraki en iyi icad BİM

• BİM sanal market uygulaması açsa hepsinden çok satar.

ayrıca migros zengin işi biraz daha. carrefour halk işi. üstteki arkadaşında dediği gibi
  • www.marketkeyfi.com diye bir internet sitesi var. Bu sitede çeşitli marketlerden sipariş edebilme fırsatın oluyor ve sitedeki süpermarketlerin fiyatları diğer sitelere göre %10 ucuz.
  • Bu kadarda asosyallik olmaz
  • bence en ucuzuwww.hepucuzgida.com walla giriyorum alışverişimi ucuz ucuz yapıyorum üstünede kargo bedava.millet bize çalışıyo valla:P

• boşuna migrosa paralar vermeyin istersen karşılaştırın hepucuzgida.com hepsinden ucuz dahası kargoda bedava
  • quote:

bende çok merak ediyorum online degilde zaten görmeden ürün almayı sevmem birçok market var carrefour,real,migros tanşaş şok,bim,metro, vs vs bunların arasında en uygunu hangisi acaba iyice bi araştırmak lazım

Metro her zaman en uygundur ve her sey bulunur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şok market, bim ve diasa lara sinir olduğumdan onlardan almıyorum..
  • UYARI: Ben www.super-marketim.com da çalışıyorum.

Merhaba arkadaşlar,

Eski bir topic ancak yine de ilgilenenler olabilir diye cevap yazmak istedim.
    Aslında, en ucuz super market diye birşey yok.
    Super marketler (o anda, o bölgedeki stok durumları, rakiplerinin fiyatları, satın alma maliyetleri, vb.) pek çok değişkene bağlı olarak fiyatlarını (genellikle günlük olarak) belirliyorlar.
    Dolayısıyla, şu anda, bir ürün, A bölgesinde, X super marketinde daha uygun fiyatlı iken yarın Y super marketinde çok daha uygun bir fiyata satılır duruma gelebiliyor.
    Elbette, super marketlerin fiyatını belirleyen etkenler tüketiciler olarak bizleri hiç ilgilendirmiyor. Bizim için tek önemli olan şey bir ürünü, daha doğrusu alıiveriş sepetimizi en uygun fiyata nasıl alabileceğimiz.
    Bu nedenle, www.super-marketim.com adında bir uygulama geliştirdik.
    Sisteme üye olup mahallenizi belirliyorsunuz. Ve istediğiniz zaman o anda mahallenizdeki en büyük indirime sahip ürünleri (Süper Fırsatlar) görebiliyor, ve dilerseniz sepetinizi oluşturup anında sipariş edebiliyorsunuz.
    Hedefimiz, düzenli kullanım durumunda, market harcamalarınızda %25'lik bir kazanç elde etmenizi sağlamak. Bu oldukça önemli bir rakam. Yani ayda, örneğin, market harcamalarınıza 1000 TL ayırıyorsanız, 250TL tasarruf edebilirsiniz. Yıllık bazda baktığınızda tatilinizi bedavaya getirmeniz mümkün olabilir
    Uygulamayı daha yeni açtık, kullanımda herhangi bir sorun yaşar veya önerilerinizi iletmek isterseniz bana direk mesaj atabilir, veya www.super-marketim.com üzerindeki "Yardım" bölümünü kullanabilirsiniz.

İlgilenenlere faydalı olması dileğiyle,

• ben uzun süredir üçlermarketi kullanıyorum gayette memnunum. istanbul içinde yaşayanlara tavsiye ederim.

üçler market: hesaplı online market alışverişi
    Üçler Market: Hesaplı Online Market Alışverişi
    https://www.uclermarket.com.tr
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.