Şimdi Ara

EN UCUZ NERDEN BULABİLİR İNSANLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben pc parçası almak istiyorum. Ama internetten satış yapan
    firmaların sitelerine baktığımda forumda yardımcı olmaya çalışan arkadaşların verdiği fiyatların
    hemen hemen iki katı fiyatlar la karşılaşıyorum.
    Lütfen her kes her ile ayrı ayrı en ucuz nereden pc parçaları temin edebilir yazabilirmi ve yanlarına da
    o günün tarihini de eklemeleri çok daha iyi olur teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanteke -- 25 Ekim 2006; 16:46:18 >

• ben zaten bütün bir pc arıyorum yani toplamak istiyorum. o yüzden de her parçanın fiyatına ihtiyacım var. İzmirde en ucuz hangi parçalar nerelerde satılıyor yazabilirse arkadaşlar sevinirim. Ve de bunu arkadaşlar parçayı aldıkları an buraya yazarlarsa tamam olur
  • ne arıyorsan söyle yardımcı olalım
  • ARKADAŞLAR ANLATAMIYORUM GALİBA. BU ÇOK GÜZEL BİR BAŞLIK OLDU VE HER NE PARÇA NEREDEN ALINIRSA O İLDE OLAN ARKADAŞLAR BU BÖLÜME MODELİNİ VE KAÇ PARAYA ALDIKLARINI YAZSINLAR LÜTFENNNN
  • Toplamak istediğin sistemi yaz bi yere, Sonra çankayaya git, Bilgisayarcılardan her bir parça için tek tek fiyat al, En uygunlarını seçip alırsın, Egesise de bir bak orada da uygun fiyatlı parçalar var. Kolay gelsin
  • TEKRAR SÖYLÜYORUM BEYLER HER İLDE EN UCUZ PARÇAYI KİM ALIRSA BURAYA EKLEYİ VERSİN EN AZINDAN O İLLERDE OTURAN ARKADAŞLAR RAHATÇA NE KADARA VE NEREDE BULABİLECEĞİNİ ANLAR EN AZINDAN
  • ZATEN İZMİR İLİNDE 3 - 4 TANE BÜYÜK PC PARÇASI SATAN YER VAR. BUNLARIN ÇOĞU DA ÇANKAYADA BEN DE HEP TEKMARLA ÇALIŞIYORUM. AMA SİTEDE ARKADAŞLAR BİR PARÇAYA FİYAT VERİYORLAR. VE BEN SİTELERİ KONTROL ETTİĞİMDE 150$ YAZILAN PİR PARÇAYI 250$'a BULUYORUM NASIL OLUYOR BUUUU
  • cardfinansla vatan

daha ucuzu yok şuanda bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

cardfinansla vatan

daha ucuzu yok şuanda bence

PEKİ HANGİ İLDE BU SATIŞ YERİ BUNU DA YAZIN YAAVVV YA DA EN İYİSİMİ PARÇA ALDINIZ YAA ONU YAZIN ŞU PARÇAYI ŞU TARİHTE BURDAN BU KADARA ALDIM DİYE YAZI VERİN NE OLUR. YA DA SORMUŞSUNUZDUR SİZE BİR FİYAT VERİLMİŞTİR ONU YAZIN
  • YAAVVV TAMAM PES ETTİMM EKRAN KARTI LAZIM VE XX7900GTX İ EN UCUZ NERDEN BULABİLİRM İZMİRDE
    FİYATINI BİLİYORSANIZ EMİNSENİZ NERDE SATILDIĞINI YAZIN ARKADAŞLAR
  • vatan izmirde varwww.vatanbilgisayar.com

ayrıca internet siteside var

ama xx7900gtx hangi markanın oluyor
  • TEKMARRRRRRRRRRRRR
  • Bizim orada bir TDN Group var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.