Şimdi Ara

En Ucuz klima (MARKA ÖNEMLİ DEĞİL..)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
10.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bütçe kısıtlı 9000 btu luk, marketlerde olanlardan da olabılır 2sene ıdare etsın yeter bana... sızın dıkkatınızı ceken bı urun var mı? ben en uygun kıpa da 390 ytl (12taksıtli),airkool marka 9000 btu luk buldum... yardımcı olan arkadaslara tesekkurler...

• koçtaş da rubenis var, söylediğinden daha iyi bence üstelik aynı fiyata, 460 liraya da 12 liği var rubenis in. fiyatlara montaj da dahil hemde.
  • kipadaki de montaj dahıl, tesekkur ederım bugun bu ısı halletmek ıstıyorum.. koctas a bakacagım bugun ;) tesekkur ederım...
  • rubenis i kendi sınıfından ve fiyatı için övüyorlar, bende düşündüm ama c sınıfı bir klima olduğu için vazgeçtim doğrusu. tecrübelerini paylaşırsan sevinirim. şimdiden hayırlı olsun.
  • yaw gece,sıkayet var.coma baktımbaya bı dertlıler rubeıns ten,, bende ısın ıcınden cıkamadım dogrusu pek bılgım olamdıgından sımdılık askıya aldım sayılır, cok cunaltıcı sıcaklar olursa artık dayanamayıp rastgele alırım ılk magazadan. cok arastırınca ınsanın kafası karısıyor sanırım
  • Kesinlikle haklısın :) Karışıyor. Hemde ne karışıyor.
    Eve ikinci klimayı almayı düşünmeye başladım ve buraya gelip bi araştırayım dedim.
    2-3 hafta oldu Hala araştırıyorum :)
    Buraya bakmasam çoktan gidip almıştım çoktan önceki klimamın markasından bi tane daha.
  • carrefourda cartel vardı 9000lik 300 liraya

bence gayet uygun
  • Kiyanus adlı bir siteden Regal'in Rac 9 9000 btu klimasını 390 ytlye /12 olarak aldım.Üstelik kargo parası da vermediğim gibi fiyata montaj da dahil.İlgilenen arkadaşlara tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahadirari -- 15 Temmuz 2008; 16:26:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bahadirari

Kiyanus adlı bir siteden Regal'in Rac 9 9000 btu klimasını 390 ytlye /12 olarak aldım.Üstelik kargo parası da vermediğim gibi fiyata montaj da dahil.İlgilenen arkadaşlara tavsiye ederim.

bu ürünün Enerji Sınıfı nedir internette baktım bulamadım ayrıca site güvenilirmi almayi düşünüyorumda..
  • Hangi marka klimayı alırsanız alın Enerji sınıfı mutlaka A olsun.Sonra elektirk faturasında ucuza aldıgınız klimanın acısı çıkıyor.ayrıca gönül rahatlıgıylada çalıştıramıyorsunuz acaba fatura çok gelirmi diye.
    Ben geçen yaz C sınıfı elektrik tüketimi olan bi klima aldım demirdökümün farklı isimle ürettiği klima, alırken güzeldi fiyatı iyiydi ama şimdi elektirk faturasıyla pahalı klimalara denk geliyor neredeyse.
    Çok pişmanım aldığıma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: adil07

quote:

Kiyanus adlı bir siteden Regal'in Rac 9 9000 btu klimasını 390 ytlye /12 olarak aldım.Üstelik kargo parası da vermediğim gibi fiyata montaj da dahil.İlgilenen arkadaşlara tavsiye ederim.

bu ürünün Enerji Sınıfı nedir internette baktım bulamadım ayrıca site güvenilirmi almayi düşünüyorumda..

B veya C sınıfı sanırım.Zaten A sınıfı klima almak isterseniz minimum 1200-1300 ytlyi gözden çıkarmanız gerekir.Site güvenilir,klimam Kiyanus tarafından sorunsuz sevk edilip Vestel servisince sorunsuz bir şekilde monte edildi.390 ytlye bundan iyisi Şamda kayısı.

• quote:

quote:

quote:

B veya C sınıfı sanırım.Zaten A sınıfı klima almak isterseniz minimum 1200-1300 ytlyi gözden çıkarmanız gerekir.Site güvenilir,klimam Kiyanus tarafından sorunsuz sevk edilip Vestel servisince sorunsuz bir şekilde monte edildi.390 ytlye bundan iyisi Şamda kayısı.

sitede bir acıklama yok ürün ücretsiz montajlımı satışa sunulmuş

• quote:

quote:

quote:

quote:

sitede bir acıklama yok ürün ücretsiz montajlımı satışa sunulmuş

Sitede montajıyla ilgili bir açıklama olmasa da,Vestel'in müşteri hizmetlerini ararsanız dediğimi doğrulayacaklardır.Yalnız gelecek olan servise elektrik tesisatını da ücretsiz yaptırmayı unutmayın.Çünkü bazı markaların servisleri elektrik tesisatına karışmıyorlar.Bana gelen servis elektrik tesisatı için herhangibir ücret almadı.Bu konuya dikkat edin.

• slm kardeşim ben sana çihaz olarak aırfelin getirdiği daylux öneririm cihaz sessiz üzerinde mitsubıshı kompresör var şuan nerde satılıyo bilmiyorum ama çok taktım arıza olayıda minumum seviyede bi bak derim ama aircool felan düşünme çok sesli çalışan bi klima rahat edemessin...
  • selam arkadaşlar.biz 6 ay sonra taşınacağımız için 45 metrekarelik yere klima alamamıştık fakat sıcağa dayanamadık(ev muğlada)en sonunda taşınma esnasında bozulabileceğini düşünerek ucuz olsun diye kipa da satılan airkool marka 12000btu klima aldık beklediğimden çok iyi çıktı.gürültü desen yazlıkta arçelik vardı ondan daha sessiz.soğutma da ise ev oturulabilecek hale geldik bu arada dışarıdaki sıcaklık 52 dereceyi gördük.ucuz klima arayan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.mondajıda mitsubishi servisi yapıyor.bence harika
  • http://www.gedikgross.com/

Arkadaşlar yukarıda yazdığım linkte kısa bir süre için Cartel 9000btu'luk klima 199 ytl .
    Fakat bu üründen sadece 20 adet var ve internetten bonuz card ile alabiliyorsunuz. Bugün saat 19:10'da başlayacak.
    Bu ürün 9-10 m2 odayı ısıtırmı acaba? Birde bize yüklü elektrik faurası getirirmi..
    Düşüncelerinizi bekliyorum.
    Saygılar..
  • arkadaşlar ucuz klima yazmışsınız ama astarı yüzünden pahalıya gelir ben söyleyeyim. enerji sınfı C olan klimalar A olan klimalara göre 2 kat fazla tüketirler. tamam belki ilk başta az bir ücret ödemiş oluyorsunuz ama sonra gani ganiçıkıyor. özellikle de devamlı çalıştırmayı düşünüyorsanız. tekrar düşünün derim ben, almadan önce.
  • quote:

Orjinalden alıntı: metinT

arkadaşlar ucuz klima yazmışsınız ama astarı yüzünden pahalıya gelir ben söyleyeyim. enerji sınfı C olan klimalar A olan klimalara göre 2 kat fazla tüketirler. tamam belki ilk başta az bir ücret ödemiş oluyorsunuz ama sonra gani ganiçıkıyor. özellikle de devamlı çalıştırmayı düşünüyorsanız. tekrar düşünün derim ben, almadan önce.

2 KAT MI? YOK DAHA NELER.........
  • arkadaslar ben cartelın 9000 btu olan modelını tavsıye edıyorum. cıhazı gelıp 1,5 saatte kurup gıttıler.. odam yaklasık 17 metrekare alana sahıp. suan cıhaz economy modunda (en dusuk ufleme) 24 derecede yaklasık 1 saattır calısıyor ve ben suan gercekten usumus durumdayım. klımaları gercekten arastırıp kımılerını deneme fırsatım oldu. genelde tum bayı ve servısler yuksek guclu klıma satmak ıcın odanın ıhtıyacı olan btu. kapasıtesını arttırıyorlar. oncelıkle klıma takılmadan once odaya 9000 btu nun az gelecegını ve bu nedenle de 12000-15000 btu arası taktırmam gerektıgı soylendı ama dınlemedım. ıyı kı de dınlememısım. cunku gercekten memnunum.

onunde guzel anımasyonlu bır ekranı var. ve gercekten sessız calısıyor.

elektrık harcamasına gelınce. klıma 1 kw/s bıle yakmıyor. 850- 900 watt civarında.
    1kw/s son zamlardan sonra 34 ykr oldu..
    900 wattlık bır klıma saat basına 30 ykr harcar.

gunde 5 saat çalıştırıldığını düşünün

günlük: 1.50 ytl

aylık 45 ytl extra masraf getirir.

• ha bu arada ben mıgroston 249 ytl ye aldım. + 100 ytl montaj ucretı (hatay)
    bence ekonomik!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.