Şimdi Ara

En ucuz 18 lik fp Klima Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok kullanılmayacak günde 3 veya 4 saat sadece soğutma için 18 lik klima lazım en ucuz vestelin bia plas var 1600 tly başka tavsiyesi olan varmı.

• Akyol1 kullanıcısına yanıt
    ürün aldınız mı
  • Hayır almadım araştırmalarım devam ediyor vestelden gözümaü korkuttular samsungun bir modeli var inverter değil 2100 tl ayrıca birde Arçelik 182410 var sadece soğutma özelliği var 2000 tl Birde Airfel var inverter as 942 18000 btu 2400 tl bunlar üzerinde araştırma yapıyorum.Başkada hesaplı bulamadım.
  • uğur düşünüyorum ben de, siz de bir bakın isterseniz
  • arkadaşlar şu an en uygun midea fiarwind ve uğur klima var eli ayağı düzgün kullanabileceğiniz ve sizi üzmeyecek.bulunabilirse midea optimium var.airfele bulaşmayın.yeni serilerini midea üretiyormuş şu an piyasada çok yaygın değil fiyatlarını bilemiyorum ama klima yeni girdi piyasaya.dolayısıyla iyi yada kötü demek için çok erken.gerçi midea üretimi çokta kötü olacağını sanmıyorum.ama airfel önce kurulumda aliminyum la montaş işini bırakması şart.yoksa mideada üretse kim üretirse üretsin böyle iş olmaz.

sakın gree üretimlerine yaklaşmayın başınız ağrır durur sonrasında.
  • Akyol1 kullanıcısına yanıt
    1800lik klima aldınız mı? Bende arıyorum bir F/P ürünü.
  • Hayır almadım airfelin turkuaz ve green modelleri var eski 925 olanlar 2000 tly onlar üzerinde araştırma yapıyorum.
  • Vaillant marka, 18bin on off klima.
    1900-1950 tl.

talebi olan var ise pm.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.