Şimdi Ara

en sorunsuz ve piyasada en çok tututalan araba (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
188
Cevap
2
Favori
105.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dünya çapında yapılan müşteri memnuniyeti diye bir istatistik var 7-8 senedir takip ederim toyota birinci sırada ikinci ise hundai yıllardır.. insanlar verdiği paranın karşılığında aldıklarına bakarlar memnuniyrt olayında.. 91 model mersedes ile 91 model toyota aynı fiyat ise şu an sorun mersedesde olsa gerek.. 91 yılında bi mesedes 3 corolla alıyorsa kaybettiği değer ortada.. ama yinede mersedes bi yana tüm arabalar bi yana
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihansevencan
    ama yinede mersedes bi yana tüm arabalar bi yana

bende kesinlikle senin gibi düşünüyorum
    Mercedes ve diğerleri

ama yukarıda da yazdığım gibi
    bu konu hakkında çinli bir bilgenin sözü örnek alınmalıdır...

En iyi araba,bindiğin arabadır
    En güzel kadın,akşam yanına yattığın kadındır
  • değerli arkadaşlar topik bence biraz eksik olmuş
    çünkü sorunlu araba olmaz imalatı yapılan otomobillerin tüm testleri yapılıp
    satışa sunulurkan biz insanlara birde kullanma kulavuzu ile birlikte verilir
    hatta yardımcı olmak için gitmen gerkenservislerin adreslerini ve ne zaman
    gitmen gerktiğini bile yazılı şekilde anlatıyorlar
    ama biz insanlar ne yapıyoruz genellikle direksiyon şöförleri için konuşuyorum
    daha il bakımda kilometre dolmadan bakıma giderken ikinci bakımda
    araçla ilgisi olmayan dükkanlara gidiyoruz neden çünkü o kişi orjinal
    parça kullanmıyor ve ucuz bunu herkes biliyor ucuz etin yahnisi olmaz
    sonrada sorunsuz araba arıyoruz arkadaşlar sorun biz insanlarda
    eğitim şarttttttttttttttttttttttttttttttttt.
  • Üzerinde digital ve elektronik ortami fazla bulunmayan mekanik sistemlerininde bakimi adam gibi yapilip insan gibi binilien bütün araclar sorunsuz neredeyse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkantasdemir

BeNim favori aracım LAMBORGHİNİ dir.nedenn diye sorarsanızda cevabım şu:::

HENÜZ BİLDİĞİM KADARIYLA DAHA HİÇ BİR MARKA ARACINI F-16 İLE YARIŞTIRMADI

sorunsuzlukla alakasını çözemedim bunun..birde Türkiyede her 3 kişiden 2si lamborginiyi alabilir tabii.. :D
  • ARKADASLAR HYUNDAİ ACCENT ERA ALMAYI DÜSÜNÜYORUM 0. KM . TAVSİYE MİDİR . ARAC HAKKINDA BİLGİSİ OLANLARA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM
  • bu şekilde bişi yazdığına göre senin araban ya o saydıklarından biri yada senin aklını kim yıkadıysa iyi yıkadı
  • Sorun cıkarmasını istemiyorsan JAPON derim. Ama reno ve ww kadar tutulmazlar. satmak için alacaksan reno ve ww , binmek içinse honda ve mitsubisi tercıhın olmalıdır...
  • Topik başlığı uygunsuz.

Türkiyemizde başımızı kaldırıp baktığımızda en sık gördüğümüz araba (yani en çok tutulan) ne yazıkki en sorunsuz değil, en konforlu ve dayanıklı değil.
    Dolayısıyla konu en çok tutulan dersek değişir. En sağlam dersek değişir.
    Türkiyede halkın büyük kesimi geliri yokslluk ve açlık sınırında olduğu için alabileceği arabalar piyasada en çok olacaktır.
    Oysaki forumda herkes fanatikllik yapmış objektif olalım.(Herkes genelde kullandığı arabayı yazmış)
    Elbette parası olan en iyi arabaya biner .Ama en çok tutulan olacağı anlamına gelmez.
    Türkiyede büyük bir kesim arabayı almadn kolay satabileceği bir markayı tercih ediyor.
    Bu da En sorunsuz ve ençok tutulan kriterlerini çiğniyor.
    Yani en çok tutulan araba en sorunsuz değil malesef.
    Saygılarımla..
  • En iyi araba,bindiğin arabadır
    En güzel kadın,akşam yanına
    yattığın kadındır
    En güzel yemek karnını doyuran yemektir

diyorum

herkez elindekinin kıymetini bilsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • araçta sorun çıkması tamamen şans işidir. bende 2006 model 115,000 km logan var bu güne kadar sadece hareret müşürü değişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

En iyi araba,bindiğin arabadır
    En güzel kadın,akşam yanına
    yattığın kadındır
    En güzel yemek karnını doyuran yemektir

diyorum

herkez elindekinin kıymetini bilsin

tebrikler. mesaja bittim.
  • el arabası bence.yakıt sıfır, kaporta sağlam daha ne olsun:)
  • Yıllardır, onmilyonlarca aracın istatistiki arıza bilgisiyle oluşan Alman TÜV "sorunsuzluk" listelerini incelediğinizde Toyota öndedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arabasevdasi

Yıllardır, onmilyonlarca aracın istatistiki arıza bilgisiyle oluşan Alman TÜV "sorunsuzluk" listelerini incelediğinizde Toyota öndedir.

listenin linki falan varmı ?
    yada sen nerden okuduysan bizde bakalım?
  • http://news.bbc.co.uk/2/shared/bsp/hi/pdfs/15_01_10_tuv.pdf

Ilk 10'da 3 toyota, 3 mazda, ilk 20'de 5 toyota 5 mazda. Mazda da cok iyi.

http://shiftdelete.net/tuvun-2011-raporu-belli-oldu-26148.html

Bu da 2011'in raporu. Toyota ilk 10'a 7 adat aracını sokmuş! 7 milyondan fazla aracın istatistiği ile yapılmış bir çalışma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arabasevdasi -- 14 Ocak 2012; 21:33:03 >

• sağolasın
    sağ sıranın çevirisi ortalama Kilometre
    sol sıranın çevirisi Yüzde olarak önemli eksiklikleri
    Google Translate
    senin bildiğin bişi varsa çevirirmisin?
  • Honda 304 bin aracı geri çağırıyor
    Honda, hava yastıklarındaki sorun nedeniyle küresel çapta 304 bin aracını geri çağırıyor.
    TOKYO - Honda açıklamasında, hava yastıklarının çarpışma anında çok fazla basıncın etkisiyle şişebileceğini, böylece fırlayabilecek metal ve plastik parçaların yaralanmalara ya da ölümlere neden olabileceği belirtildi.
    http://www.ntvmsnbc.com/id/25302395/
    ----------------------------------------

Japon otomotiv devi Toyota, küresel çapta 1.7 milyon aracını daha geri çağırdığını açıkladı. Avensis modelinin de aralarında bulunduğu son vakayla, şirketin 2009'dan bu yana geri çağırdığı araç sayısı 16 milyonu buldu.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonet/16855401.asp
    ------------------------------------------------

Sabancı Ailesi'nin armatörü olarak bilinen Yalçın Sabancı, 1997 yılında aldığı Porsche arabasının, 15 gün sonra V kayışının kopması ile başlayan mağduriyetini tam 8 yıl sonra giderebildi. 2001 yılına kadar aracı sürekli aynı arızadan servise giden Yalçın Sabancı, konuyu yargıya taşıdı ve yaklaşık 1.5 yıl önce Yargıtay'ın da onayı ile 'lüks otomobilini' yeniledi.
    http://www.haberturk.com/yasam/haber/53271-sabanci-porschesine-kavustu
    --------------------------------------------------------------------------

Bu ziyadesiyle şans işi. Porsche alırsın elinde patlar, japon alırsın her an ölebilirsin koş geri getir derler. O yüzden paranoyak olmaya gerek yok. Allah herkese sorunsuz bir hayat nasip etsin.

• sorunsuz araç yoktur türkiyede kulaktan dolma bilgi ve koyun pisikolojisi vardır herkes ne alıyor tamam ondan al gitsin yedek parça vs
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.