Şimdi Ara

En son Patch'ten sonra 3005 error hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • D3'ü çıktığından beri oynuyorum ve donanımsal olarakta bir sıkıntı yoktu makinede.Bu en son patch'ten sonra your client has been disconnected from the server 3005 hatasını çok almaya başladım.

D3'e girişten 5 - 10 dk içerinde farm yaparken oyun lag'a giriyor.bütün creepler ortada hareketsiz duruyor sadece benim adam dolaşıyor bi nevi loss yiyorum.Sonra şansım varsa bi anda oyun devam ediyor, yoksa your client has been disconnected from the server hatasını alıyorum.Mesala generalden veya whisper'dan biri yazdımıda 3007 hatasını alıyorum.Ama ağırlıklı olarak 3005 hatası.Sürekli bir takılma var.

Makinayı formatladım;
    modemi fabrika ayarlarına döndürdüm;
    Firewall u kaldırdım;

Sonuç yine aynı.5 dk bi sürekli lag a girme, kopma.Bu sorunla karşılaşıp çözen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.Modemden port açma vs başka değişikliklerle çözüm yolu.

Teşekkürler.

pc cong. imzamda var.Modemde Zyxnel.

• DNS ayarlarını değiştir Farklı bir DNS kullan otomatik kullanma bir dene çözüm yolu olabilir online oyunlarda bu sorunlarda yardımcı olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdidalci02

DNS ayarlarını değiştir Farklı bir DNS kullan otomatik kullanma bir dene çözüm yolu olabilir online oyunlarda bu sorunlarda yardımcı olabiliyor.

hangi dns yi tavsiye edersin Google dns yazmıştım aynı problemle karşılaştım.Dedigin gibi suan otomatik dns de onuyorum.google dns yazınca olmayınca ondanda ümidi kestim çünkü.
  • Beyler bu sorunu cozen warmi? dnsle halloluyormu? hangi dns yle sorun kalkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dnsleri tamamen kaldirin... lag ve network sorunlarina sebeb oluyor.... ben bir oyunu bitiremedim dnsli oyunlarda....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.