Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4902. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 49004901490249034904
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İzleyen var mı ? Nereden bulabiliriz acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_demek -- 12 Eylül 2019; 0:23:55 >
  • Bir Zamanlar Hollywood'da
     En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız
    Filme bugün gidebilme şansı buldum ve izlediğim sinema salonu tek kelimeyle rezaletti. Sahne o kadar karanlıktı ki filmi zar zor görebiliyordum. Bir daha kolay kolay Cinemaximum Pendorya'da film izlemeyeceğim sanırım. Filme gitmeden önce olumsuz yorumların, Tarantino'nun en kötü filmi mi? tarzı youtube başlıklarının etkisiyle beklentiyi biraz düşürmüştüm ama yine de bu bir Tarantino filmi ve bu adam ne çekerse çeksin mutlaka sinemada izlerim düşüncesiyle filme gittim. Sonuçta kaç tane bu şekilde farklı, çektiği filmlere kendi anlatım tarzını yedirebilen yönetmen var ki? Beklentiyi düşürerek gittiğim için filmden memnun kaldım. Bir Django, Hateful Eight veya Inglourious Basterds gibi seyir zevki çok yüksek izleyiciyi koltuğa yapıştıran bir yapım olmasa da üst düzey oyunculuklar, kaliteli diyaloglar ve başarılı atmosfer sebebiyle tekrar izlenebilecek bir yapım olmuş bence. Nasıl ki Christopher Nolan'ın Dunkirk'ini izleyince bir Interstellar, Inception gibi çarpıcı bir film görmediysek bu film de yönetmenin önceki filmlerine kıyasla daha düz bir film olmuş. 7.5/10

• 7/10

Jake Gyllenhaal, Michael Pena, Anna Kendrick'in oynadığı bu polisiye film izleyiciyi kesinlikle filmin içine sokuyor. Polisiye seven arkadaşlara kesinlikle tavsiyedir. Film biraz ağır gidiyor ama oldukça iyi bir film. Beklentiyi fazla yükseltmemek lazım tabi. Belgesel izliyor gibi izlemekte yarar var.
  • Merhaba..

Az önce Elektrik Savaşları adlı filmden geldim. Nicola Tesla, Thomas Edison ve George Westinghouse gibi sanayi devrimine damga vurmuş isimlerin rekabetlerini beyaz perdeye aktarıyor. Filmde Edison büyük fikirlere ve buluşlara sahip bir bilim adamı yönü dışında iyi niyetli kişiliğiyle kendisine ait pek çok fikrin Westinghouse tarafından izinsiz olarak kullanıldığı ve bu yüzden geçirdiği zor günler izleyiciye aktarılmış. Tüm bunların üzerine eşinin de ölmesi eklenince her şey daha kötüye gidiyor. Ayrıca tüm buluşlarına ait deneyleri hayvanlar üzerinde yapan Edison’un, sonuçları insanlar için kötü olabilecek silah ve elektrikli idam sandalyesi projelerinde yer almak istemediği düşüncesi ile geri çevirmesi de oldukça paradoksaldı. Bu arada Westinghouse ise filmde girişimci ruhu ve zekası ile ön plana çıkmış. Filmin tüm özeti Tesla’nın Edison’a söylediği bir cümlede yatıyor ama spoiler olur diye yazmıyorum. İdam cezasına çarptırılan bir mahkumun nasıl ve ne şekilde öleceği Edison ve Westinghouse’ın tüm prestijini ve geleceğini belirliyor (ilginç ama gerçek, aslında insanlığın geleceğini de belirliyor). Filmin sonunda bu 3 bilim adamı hakkında çok güzel ve ilginç bilgiler var. Herkese şimdiden iyi seyirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 14 Eylül 2019; 4:30:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 7/10

Ara ara mantık hataları içerse de çerezlik bir uzay filmi. Gerilim hat safhada bu arada. Oyuncu kadrosu da oldukça sağlam. Uzay atmosferini de başarılı bir şekilde aktarmış izleyiciye. Imdb puanı düşük gözükse de kesinlikle izleyebilirsiniz
  • John Wick 3 Parabellum

Puanım 8.5 devam filmini merakla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutj33 -- 14 Eylül 2019; 20:32:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Anna.. 7/10

Red Sparrow tarzında. Hareketli film. İzlenebilir.
  • Kelebekler (2018) 10 / 7 Alışılmışın dışında olan Türk filmlerini severlere tavsiye ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

7/10

Ara ara mantık hataları içerse de çerezlik bir uzay filmi. Gerilim hat safhada bu arada. Oyuncu kadrosu da oldukça sağlam. Uzay atmosferini de başarılı bir şekilde aktarmış izleyiciye. Imdb puanı düşük gözükse de kesinlikle izleyebilirsiniz
    Film nedir? link çalışmıyor.
  • Rescue Dawn

7/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xabir -- 15 Eylül 2019; 22:17:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Film nedir? link çalışmıyor.

Alıntıları Göster
    Life filmi hocam. IMDB linkleri yalan olmuş hep forumda neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

Life filmi hocam. IMDB linkleri yalan olmuş hep forumda neden acaba?

Alıntıları Göster
    İnşallah izlemediğim bi filmdir diye düşünüyordum ama izledim malesef Güzel filmdi.

Uzay temalı kaliteli film arıyorum

• quote:

İnşallah izlemediğim bi filmdir diye düşünüyordum ama izledim malesef Güzel filmdi.

Alıntıları Göster
    Solyaris ya da Salyut
  • Yol Arkadaşım

Türk sineması çok izlemiyorum ama bu film komik olmuş bence.Kafa dağıtmalık izlenir gayet güldüm ben.

7/10

• Kaliteli gerilim filmi arayan the Thing (1982) filmine bakabilir, izleyeli kaç sene oldu halen aklımda.
  • How I Ended This Summer (2010)
    7,5/10

• quote:

Alıntıları Göster
    Salyut7 yi izle.
    Gercek yaşanmış hikaye.
    Mümkünse orjinal dilde izle.
    Dublaj cok iyi olmamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2472D2B0E

Yol Arkadaşım

Türk sineması çok izlemiyorum ama bu film komik olmuş bence.Kafa dağıtmalık izlenir gayet güldüm ben.

7/10
    evet fena film değildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

Salyut7 yi izle.
    Gercek yaşanmış hikaye.
    Mümkünse orjinal dilde izle.
    Dublaj cok iyi olmamış.

Alıntıları Göster
    Salyut u izledim hocam güzeldi
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Moon (2009) izlemediysen tavsiye ederim...
  • 
Sayfa: önceki 49004901490249034904
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.