Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4900. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gilardo Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
100.695
Cevap
615
Favori
4.050.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48984899490049014902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız
    It
    Kitabını okumadım. Yani kitaba ne kadar sadık kalınmış bir bilgim yok. Ancak sade bir konuyu gayet güzel işlemişler. Korku-macera filmi izlemek isterseniz tercih edilebilir, keyifli vakit geçirtiyor. 7/10
  • Aladdin (2019)
    5\10

Beklediğimden iyi çıktı fakat benim gibi müzikalden nefret ediyorsanız lanet gelsin dansınıza demeden duramıyorsunuz. Arkadaşım sen hint filmimisin yahu. Abartısız yarım saati müzikal yahu. Aladdini oynayan arkadaş olmamış oturmamış o şahsa. Aynı şekilde will smith de gitmemiş cine. Oyunculuklar vasat. İzleyecek bir şey bulamadıysanız vakit öldürmek için izlenir.
  • "Her"

Eşinden ayrılıp yapay zekaya aşık olan bir adamın hikayesi harika bilim kurgu filmi, izledikten sonra pişman olmazsınız tavsiye edilir. Joaquin Phoenix döktürmüş

8/10

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    oz büyücüsünü küçükken televizyonlar da verirdi. gerçekten güzel filmdi ya severek izlerdim hiç eski gelmezdi.
  • Close Encounters of the Third Kind (1977) 10 / 8 Steven Spielberg ten gerçek yaşanmış bir hikaye...

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

A Quiet Place - 5.5/10

İzleyebileceğiniz en sessiz sesli film.
  • Star Wars serisi ile çok içli dışlı olmayan biri olduğum için beğendim.

• Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Orjinal seriyi overrated bulduğum için heralde yeni çıkan filmleri ben de sevmiştim. Eski filmlerle "ama o dönemin şartlarında yeeeaa..." diye romantik ilişki kurulmasına bi mantık bulamadım çünkü. Tamam oyunculuklar güzel, kurgu güzel ama ben bu filmi 2019'da izlersem elektrik süpürgesinden, alüminyum folyodan robota gülerim. Adamlar zamanında efsane olmuş, parasını almış, şöhret olmuş işte. Şimdi forum köşelerinde yüceltilmeyi beklediklerini hiç zannetmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Uzun zamandır listemde olan ama izleyebileceğim platform bulamadığım için izleyemediğim bir filmdi Kelebekler. Geçtiğimiz günlerde Netflix‘i açınca direk karşıma çıktı ve hiç bekletmeden izledim.
    Devamı...

https://mertanlipak.wordpress.com/2019/08/30/kelebekler/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Murder Mystery

2\10

Saçma sapan tam bir vakit kaybı filmdi. Jenifer ablamıza güvendim ama yok. Adam sandler zaten bana sorarsanız oyunculuk yeteneği olmayan biri. Doğaçlama dışında bir şey yapamayan bir arkadaş ki filmde bunu bolca görüyoruz. Recep ivedik izleseydim inanın daha fazla keyif alırdım.
    Jodaeiye Nader az Simin - A Separation
    Mükemmel, usta işi, Farhadi imzalı başyapıt. Dram yapımı olmasına rağmen yer yer gerilim filmlerinden daha fazla geriyor. Kesinlikle izlenmeli.
    9/10
  • Rodin kullanıcısına yanıt
    Sinema çekimi mi izledin
  • Puanım : 8.0
    Dikkatli izlenmesi gerekiyor.

• no react kullanıcısına yanıt
    Bende çok begendim bu filmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

gecen yıl izlemiştim hala bunun gibi dram bulamadım. 9/10.
    Bunu izlehttps://www.imdb.com/title/tt1600196/
  • Eskilere bakarken gördüm, çok fazla boks, dövüş filmi izlemem ama bu film cidden sizde bir etki bırakıyor yani diğer "klişe" boks filmleri gibi değil özellikle müzik seçimleri o kadar yerinde ve güzel ki tekrar bile izlenebilir bir film olmuş zaten Jake Gylenhaal varsa filmin kötü olma gibi bir şansı yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wingtsun85

Bunu izlehttps://www.imdb.com/title/tt1600196/

Alıntıları Göster
    adamsın kardeşim. direk imdb linkini açar açmaz beni içine çekti film. izliycem. var mı başka?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funky-nd -- 2 Eylül 2019; 20:20:59 >

Masterpiece!!

Oldum olası çok havalı gelmiştir bu kelime bana. Şöyle yeri gelse de bir kullansam diye bekliyordum ki bu dizi çıktı karşıma. Ve genel düşüncemi başta söyleyeyim. Tam bir başyapıt.

Devamı
    https://mertanlipak.wordpress.com/2019/08/31/when-they-see-us/

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Look Away (2018) 10 / 6.5 Psikolojik Gerilim filmi severler izleyebilir...

Korku filmi arıyordum izlemedik korku filmi kalmadı , çok teşekkürler bunu izlememişim.

• bir italyan filminin birebir uyarlamasıymış. orijinalini izlemedim o yüzden türk versiyonunu değerlendireceğim. çok başarılı buldum. keşke biz de uyarlama yerine bu tarz filmleri kendimiz yapabilsek.

8/10
  • 
Sayfa: önceki 48984899490049014902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.