Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4898. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: David Attenborough Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
100.697
Cevap
615
Favori
4.051.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48964897489848994900
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zombieland (2009) 10 / 7 Eğlenceli vakit geçirmek için izlenir birde Emma Stone var tabi ))

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız
  • Generaion Iron 7/10
    **Film genel olarak BodyBuilding sektöründeki gelişmeyi, ilerleyişi ve sporcuların kullandığı steroidleri kapsamına alıyor. Yarışma öncesi neler yaşadıkları, sakatlıkları barındırıyor.

Generation Iron 2 6/10
    **Serinin ikinci filminde ise BB sektöründeki sosyal medya gücü, yeni yarışmacılar ve yarışılacak kategorileri, BB'in diğer yüzünü, reklam gücünün ve nasıl para kazanıldığını göstermekte.

Inside Out 7/10

**Duyguların ve düşüncelerin kişiselleştirilerek/karakterleştirilerek insanı yönetmesi ve her duygunun görevini yerine getirmezse oluşacak aksiliklerden bahsedilmektedir. Film akıcı ama bazı bölümleri sıkıcı geldi.

Müslüm 9/10
    Müslüm Babayı önceden beri severek dinlerdim ama bu filmi izleyince ve yaşantısını daha derin öğrenince parçalarında ki anlamlar bende daha da değer kazandı.

Organize İşler 2 - Sazan Sarmalı 7/10

Film genel anlamda güzeldi. Ama bazı sahneleri sıkıcı geldi. Ve yer yer ilerisini tahmin edebiliyorsunuz. Ama en güzeli Erdal Tosun'un yani Organize İşler 1 filmindeki Üzeyir Abi'nin unutulmaması ve duvara fotoğrafı ile beraber o meşhur sözünün işlenmesi(grafitti) çok şık bir hareket olmuş.
    O meşhur söz:"Bir ara çok konuştum faydasını görmedim bıraktım."

The Nice Guys 6/10
    **Açıkçası beklentim yüksekti ama pek karşılamadı.

The Social Network 8/10
    Kendini geliştirmeye açık birinin nasıl başarıya yükseldiği, insanların teknolojiye/sosyal medyaya adapte olması ve günümüz Facebook'unun/Sosyal Medyasının nasıl geliştiği, fikirlerin değerlendirilmesi ve uygulanması sonucu meydana gelen olaylar silsilesi.
    Shazam 6/10
    Küçük bir çocuğun "Süper Kahraman" olması ve meydana gelen olayları anlatmakta. Ama yer yer sıkıcı geldi.

Filmde ki en iyi olaylardan biri 7 Günahın işlenmesi olmuş. Çatıda ki birebir karşılaşma sahnesinde ki gibi. Görevlerine göre dağıtıp film içerisine yayıldığında 7 Günah daha iyi oturuyor.
    Hırs'ın babasını öldürmesi.
    Kıskançlığın Dr. Sivana olması gibi.

EDIT: Ekleme yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoRTaLSouL -- 29 Temmuz 2019; 0:41:42 >

•  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

Tutunacak Bir Dal (2003) (Der Wald vor lauter Bäumen)

Yalnızlığı çok güzel anlatan bir film. Durağan olduğu için herkesin izleyebileceği bir film olduğunu düşünmüyorum.Ancak bu tarz psikolojik filmleri seviyorsanız bir şans verin derim. Karakterle bütün olup,giderek bunalıma gireceğinizi temin ederim.
  • Django : Unchained

Tarantino'nun filmleri bana hep sıkıcı gelmiştir.DiCaprio döktürmüş yine.Ama yine de sevemedim filmi.Mizahi sahneler olmamış,konu klişe.Sevemedim gitti şu Tarantino'yu arkadaş.

6/10

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Imdb künyelerindeki sıkıntı düzeltildi hocam.
  • Efsane
    5\10

Klasik ganster filmi. Hardi abimiz bile kurtaramamış film. Durgunluk akmayan senaryo derken bitse de kurtulsak diyorsunuz.

• 8/10

Benle yaşıt film. Gayet güzel izlenir. Çift olarak izlenirse eğer baya bir gaza getirir hatta dans konusunda.

Patrick Swayze abimiz oynuyor, toprağı bol olsun.
  • Straight Outta Compton (2015)

Son zamanlarda izlediğim güzel filmlerden biri daha oldu. Çok güzel ve gayet gerçekçi bir şekilde sinemaya aktarılmış biyografi filmi. Tarihin belki de en önemli rap grubu olan NWA'yı detaylıca anlatıyor film. Grubun o dönemin polis kuvvetlerine, çeşitli fakirlik vs. gibi sosyal şartlarına bir nevi direnişini rap müzikle karşı koymasını hissettiriyor size. Casting ise muhteşem. Özellikle Ice Cube'un oğlu inanılmaz benziyor babasına ve oyunculuğu gerçekten harika. Rap müziğe az bir şey ilgisi olanları bile çok rahat içine çekebilecek bir film olmuş.
    Son olarak No Vaseline sahnesi diyip susuyorum, filmin en iyi sahnesiydi.

8/10

Upgrade 2018

Başlarda klişe gibi ilerlese de kendi içine çeken bir film, çok sıkmıyor. Ne çok iyi ne çok kötü diyebilirim. Sonlara doğru ters köşe olduğumu söylemeliyim. Bu arada efektler ise sırıtmamış, başrolün oyunculuğunu ise beğendim.

6,5/10

• Cool Kids Don't Cry
    6\10

Oyunculuklar fazla sırıtsa da fena değildi. Zaten filmin tek vurucu sahnesi tek başına 6 puan almasının sebebidir.
  • Annabelle isimli bir korku filmini izledim.Ama korkuyla pek alakası yoktu :) chucky tarzı bir oyuncak bebeğin içine giren ruhu konu alıyor.Çerezlik film fazla bir şey beklemeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Görsel şölen ve kesintisiz aksiyon isteyenlere bu filmi tavsiye ediyorum. Konuyu düzgün işleyememişler ve çok boş kalmış film ama görsellik olarak belki de izlediğim en iyi filmdi diyebilirim.
  • Uçurtma avcısı.
    9/10

Kitap uyarlamalarında izlediğim en başarılı uyarlamaydı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Tinker Tailor Soldier Spy

Son derece gerçekçi aktarılmış, seyirciyi detaylara boğan, orta şeker bir ajan filmi. H.V.Hoytema'nın görüntü yönetimi ve oyunculuklar haricinde pek bir olayı yok. İzlenebilir. 6/10

Kader

Hasar bırakanlardan... Kesinlikle izlenmeli, Zeki Demirkubuz'a pek sıcak bakmazdım, bu filmiyle beni mahcup etmiştir. Dolu dolu bir yapım. Mükemmeldi.
    9/10

Ah Ramona..

6,5/10

+13 olabilir film. Eğlenceliydi bence. İzlenebilir. Vakit geçirmelik. Sonu daha iyi olabilirdi. Birde gereğinden uzun gibi geldi.

Bonus : Holly Horne sen insan değilsin

• ne_demek kullanıcısına yanıt
    İzlemedim ama filmin afişi zaten bağırıyor +13 diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazmayı_Severim kullanıcısına yanıt
    Yok açık o kadar sahne yok. Olacak gibi olduğu zaman penguen belgeseli çıkıyor gibi düşünİzlemek istersen sıkılmazsın. Liseli ergenin hayatı gibi işte
  • "The Double" Puanım 8.5/10

kesinlikle tavsiye ederim distopik bir evrende karakterimizin kişilik sorunu var senaryo Dostoyevski'den alıntı harika bir film başrol iceberg muazzam oynamış ama en sona sakladığım şey ise müzikleri inanılmaz güzel gerçekten, kısa film arayanlara tavsiye ederim kısa filmleri çok severim  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Levenbreh -- 5 Ağustos 2019; 2:29:27 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Shaft
    5\10

Samuel abimizin hatırına izlenilir. Çok sıkıcı değil akıyor gidiyor film. Tabi klişe konusundan öteye geçemiyor. İzleyecek bir şey bulamadıysanız izlenir.
  • Godzilla: King of the Monsters 10 / 5 Eski serileri iyice kıymete binmeye başladı... Godzilla gibi efsane bir filmin içine etmeyi

başarmışlar
  • Birdman of Alcatraz (1962)
    Başarılı bir oyunculuk ve ilmik ilmik işlenmiş bir hikaye.
    8,5/10
  • 
Sayfa: önceki 48964897489848994900
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.