Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4896. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
100.696
Cevap
615
Favori
4.051.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48944895489648974898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Son zamanların en iyi filmlerinden, olayın gerçek olması da ayrı bir güzellik katıyor, bilim kurgu ve gerçeklik iç içe.
  • Shazam 4\10

Büyük beklentiler büyük hayal kırıkları. O kadar sıkıcı bir o kadar klişe konusu. Atv de çıksa izlenmez
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

En son Bourne serisinden bu kadar keyif almıştım. Kesinlikle aksiyon severlerin kaçırmaması gereken bir seri.

Dün birinci filmini izledim, bugün de ikincisini izlemeyi düşünüyorum.

8/10
  • John Wick 3 (2019)
    Aksiyon, Suç, Gerilim

8.3/10

Professor Marston and the Wonder Women (2017)
    Biyografi, Dram

8.1/10

BlacKkKlansman (2018)
    Biyografi, Suç, Dram

8.0/10

Tür ve puanlara göre değerlendirin işte.
  • The Shape of Water
    7/10

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

freud her şeyin bir sebebi vardır der ve ekler genelde olup bitenin iç dünyamız da olduğunu,gördüklerimiz içimizden dışarıya sızanlardır.pamuk prensesin kurbayı öpmesi senariste nasıl bir travma yartıysa yıllar sonra bambaşka bir hikaye olarak karşımıza çıkıyor.fantastik bir dünya da sıradışı sayılabilecek bir aşk.insanın bir ağaca bir bir eşyaya aşık olduğunu görmek mümkün mü?neden insan yine bir insana aşık olmak zorunda?bunu kırmış film bu yönüyle ilginç.
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    The Skin I Live In
    10/10

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

ne intikam filmleri izledim bu kadarı da olmaz olsun.hastanelik edip hastaneye bırakan,çıkınca yine döveni.psikolojik yıkım yaratan olaylar yaşatanı.şiddetin her türlüsü yapanı,ailesini,sevdiklerini kesip lime lime eden filmler gördüm.film hiçbir şiddet içermiyor ama intikamın böylesi de çok manyakça.müthiş orjinal bir senoryo sahip bir film.

• Alita
    8/10

sanki biraz fazla hızlı ilerliyor ama sıkmıyor. Uzun zamandır adam gibi aksiyona hasret kalmışım resmen. İzlerken oldukça eğlendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the phantom of the opera

Son zamanların en iyi filmlerinden, olayın gerçek olması da ayrı bir güzellik katıyor, bilim kurgu ve gerçeklik iç içe.
    Hocam film ismi ne?
    İmdb zımbırtısı calismiyor, film gorunmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Status Update (2018)
    Günümüzden kurgulanmış, 6/10'luk bir ergen filmi. Boş klişesine rağmen iyi vakit geçirtti. Sosyal medya farklı görünme çabalarına mesaj verme isteğini iyi niyetle karşıladım. Özellikle Charlotte'un "bana daha çok mesaj geliyor" yaklaşımını ve verdiği egoyu reelde de sıklıkla görmemiz mümkün ^^ Film ABD'de geçiyor olmasına rağmen Almanca yazılan mesajlara anlam veremedim.

• A Man Called Ove(2015)
    Dramanın ve dozunda bir komedinin birleştiği güzel bir hikaye.
    8,5/10

Duel (1971)
    Gerilim sevenler kaçırmasın. Steven Spielberg filmi.
    9/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi someoneme -- 15 Temmuz 2019; 11:38:21 >
  • I Saw the Devil (2010)

Kore sineması gerçekten çok iyi bu zamana kadar nasıl izlememişim anlamadım,filmin sonuna kadar ekrana kilitlemeyi başaran bir film olmuş.

7/10

Shaft.. 8/10

Eğlenceli bir filmdi. Bu kadar hoşuma gideceğini düşünmemiştim açıkçası. Filmin sonunu da açık bıraktılar zaten. Devamı gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öner

Hocam film ismi ne?
    İmdb zımbırtısı calismiyor, film gorunmuyor.

Alıntıları Göster
    selyut-7 hocam, harikaydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the phantom of the opera

selyut-7 hocam, harikaydı.

Alıntıları Göster
    Filmi ben de izlemistim. Rusça dil ve Türkçe altyazı ile.
    Harika filmdir.

• I am Mother (2019)

İnsanı ikilemde bırakan, sıkmadan izleten bir bilimkurgu filmi. Sonu oldukça başarılı ve düşündürücü. Tavsiye ederim.
    7.5/10

John Wick - 9/10

Bir insana bu kadar mı yakışır Headshot

Kral geri gelecek herhalde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_demek -- 17 Temmuz 2019; 1:9:5 >
  • i am mother
    4\10

Bilim kurgu severim hatta bayılırım. Ama bu olmamış aga. Çok zorlama olmuş. İzlerken ruhum daraldı bir umut belki bir şeyler olur dedim ama yok boşa yenen cips. Benim için anlamı bu oldu.

Organize İşler Sazan Sarmalı.

8/10

Eğlenceli filmdi bence. En çok saruhana güldüm. O nasıl bir kikirdemedir arkadaş ya Tavsiye ediyorum ailecek izlenebilir.

Sansho the Bailiff

Uzak Doğu sinemasına devam :) Akiro Kurosawa ile başlayab yolculuğum Kenji Mizoguchi ile devam ediyor. Siyah-beyaz film seven benim gibi insanlar için izlenebilecek kalitede bir film. Filmde görüntü yönetmeni iyi iş kotarmış gibi gibi. Birkaç sahneyi saymazsak öyle aman aman bir şey de yok ama hakkını da yemeyelim. Kostümler Japon kültürünün bir parçası olan kıyafetler, yapım yılının da 1954 olduğunu düşünürsek....

7/10

• Hastasıyım.
  • ne_demek kullanıcısına yanıt

Zaten film tam bitmemiş gibi oldu insan birşeyler olacak diye beklerken pat diye bitince kalıyor öyle.
  • 
Sayfa: önceki 48944895489648974898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.