Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4868. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
100.749
Cevap
614
Favori
4.053.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 48664867486848694870
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.imdb.com/title/tt1477834/?ref_=nv_sr_1

DC Comics olarak bu sefer başarmışlar, güzel bir yapım çıkmış ortaya.
    Ne konusunda bozulma vardı ne süresi gereksiz uzundu.
    Karakteri de böylelikle tanıdık.
    Marvel filmlerindeki espiriler bu filmde epey vardı, artık marveldan mı gördler de yaptılar yoksa kendi fikirleri mi bilemem ama espiriler de dozunda olmuş.

• Enter the Void, farklı anlatım tekniğine sahip uyuşturucu kafasını bize görsel olarak tecrübe ettirdiğini düşündüğüm film. Küçük yaşta anne babasını kaybeden ve birbirini çok seven iki kardeşin yıllar sonra tekrar buluşarak yollarına devam etmeye çalışmaları şeklinde özetlenebilir konusu. Tabii filmi izleyince konunun o kadar da yüzeysel olmadığını göreceksiniz. Reenkarnasyon ile kimi uyuşturucu maddelerin beyinde yaptığı etkinin bir noktada benzeştiği iddia ediliyor filmde. Bunun yanı sıra olayları birinci şahıs gözüyle izliyorsunuz (fps) ki filme yapacağım tek olumsuz eleştiri de bu noktada, gereksiz yere uzatıldığını düşünüyorum filmin, buna ilave bir de fps olarak izlediğiniz için başınız tutabilir. Her sahne geçişinde beyninizden bir hücre ölüyor sanki o derece mayıştırıyor

• A Quiet Place:7/10

Cold War:5/10

Bumblebee:6/10

Edge of Tomorrow:8/10

Hotel Transylvania:7/10

• Bird Box (2018)

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

2/10

Kitap uyarlaması olan filmi hiç beğenmedim. Sadece belli kısımlarında merak uyandırıyor ama mantık hataları ile de göz dolduruyor. Film de bir çok konu hava da kalmış. Yani olaylar neden başladı neydi sonuç ne oldu hiçbir şey anlatılmıyor. Kesinlikle boş vaktinizin boş vakti varsa izleyin yazık ömürden giden 2 saate.

• Ahlat Agaci (2018) 10 / 9 Uzun zamandır hiç bir filme bu kadar yük bir puan vermedim fakat bu film gerçekten çok özel olmuş...

• Unfaithful (2002)

Klasik bir aldatma hikayesi ama yönetmenin filmi iyi işlemesi seyirciyi ayıp baymıyor. Müzikleri de fena değildi.

7.5/10

Body Double (1984)

Brian De Palma'nın bol erotizm yüklü ve bunu kanlı vahşet sahneleri ile süslediği kült bir film. 3 tane harika sahnesi var. Özellikle son sahnesi unutulmayacak cinsten.

8.5/10

We Own the Night (2007)

Başka bir yönetmenin elinden çıksa şu film yüzüne bile bakılmayabilirmiş ama yönetmenin filmi işleyişi ve Joaquin Phoenix'in üstün performansı ile filmi sırtlaması filmi iyi bir noktaya taşımış. Mark Wahlberg'de sırıtmadan işin altından kalkmış filmin diğer bir ağır topu ise Robert Duvall. Bir de sadece sevişme sahneleri için sevilen Eva Mendes yerine oyunculuğu ile ön plana çıkacak bir oyuncu olsaymış daha iyi olurmuş.

8/10

• Bir önceki sayfadaki tavsiyeye uyup salyut-7 yi izledim.
    https://www.imdb.com/title/tt6537238/

Henüz dublajı yok, altyazılı ve Rusça.
    Film beklediğimden iyi çıktı.

Gayet güzel bir film olmuş
    8/10 rahatlıkla verebilirim.

imdb de bu film için 7.2 gösterirken DH deki imdb künyesinde 6.9 görünüyor.
    Neden böyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 2 Ocak 2019; 22:46:10 >
  • Öner kullanıcısına yanıt
    Hocam selam Türkçe altyazı var mı?
    basicodemine kullanıcısına yanıt
    Bakalım imdb’den direkt almıyoruz bir 3. Parti api sayesinde alıyoruz ondan olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gun -- 3 Ocak 2019; 18:42:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Beceriksizlikten düzgün göstermiyor. Zaten yıllardır bozuktu, şimdi de yarım yamalak gösteriyor. Ben bile küçük bir programda kendim yazıp kullanıyorum api ile. Kullandıkları api sorunludur.
  • Türkçe altyazı, altyazı sitelerinde var, indirip izleyebilirsiniz.

@gun

Gün Bey açıklama için teşekkür ederim.

Umarım sorunun kaynağını bulur ve duzeltebilirsiniz.

İmdb deki poster de farkli bir resim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://m.imdb.com/title/tt7816392/?ref_=m_nmfmd_act_2

Düşük bütçeli Van Damme filmi. Tadında aksiyon, sakin kaliteli çekimler ve Van Damme için izlenir. Ben film puanlamayı sevmem, film kendini izlettiriyorsa güzeldir, izlettirmiyorsa kötüdür. Ben beğendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

9/10

E F S A N E..

IMAX te izlemek ayrı bir keyif.
  • The House That Jack Built (2018) 10 / 7.5 Sağlam bir psikolojiniz varsa izleyin aksi taktirde canınız ciddi sıkılabilir...

• Deneme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tenebrio

Deneme
    Peki hocam madem öyle istiyorsun, denemeyiz.
    Üzdü
  • Aquaman : IMAX izlemeye değer

I Origins: konusu ilginç ama akıcılıkta sıkıntı yaşadım ben, yine de sonu çok güzeldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  •  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız
    The Shining
    Daha önce hiçbir Kubrick filmi izlememiş biri olarak insanların Kubrick hakkındaki övgü dolu sözlerine ve çok uç yorumlara (ya aşırı öven ya da aşırı yeren) bakıp izledim. Film daha ilk karesinden size kaliteli olduğu hissini fazlası ile veriyor. Ancak günümüzün bol jump scare'li korku filmlerinden hoşlanıyor iseniz, amacınız sadece gerilmek ise asla bulaşmayın derim. Çünkü filmde genel olarak korkutmaktan ziyade, insanı acayip irite eden bir hava hakim. Ayrıca filmden sonra film hakkındaki analizleri, eleştirileri, "filmin bilinmeyenlerini" kesinlikle okumanızı öneriririm, yoksa benim gibi içinizden " E tamam güzel filmdi ama bu mudur yani ? " diyebilirsiniz.. Analizleri okuyup filmdeki renklerin, objelerin, repliklerin, mekanların vs. kısacası her şeyin fazlasıyla bir anlama sahip olduğunu öğrendiğim zaman gerçekten hayran kalmıştım. Sonuç olarak izleyince hoşuma giden, ama alt metnini kavradığım zaman dumura uğradığım Kubrick yapımı. Bu arada Danny'nin oyunculuğu günümüzdeki çoğu oyuncuya taş çıkartır. İzlenmeli 9/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDr.M -- 5 Ocak 2019; 19:26:8 >

• Bokeh (2017) 10 / 5 Gizem Bilim kurgu severler izleyebilir Film çerezliktir...

• 
Sayfa: önceki 48664867486848694870
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.