Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız (4277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
100.695
Cevap
615
Favori
4.050.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 42754276427742784279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yılmaz Güney

Gone Girl çöp bir filmdir. Çünkü film bir Amerikan filmi, onun ötesinde bir holivud filmi. Bir holivud filmine iyi demek için cahil, kültürsüz falan olmak gerek. Peki, sorun şu soruyu kendinize. Siz cahil ve kültürsüz müsünüz? Cevabınız evetse izleyin açın o leş filmi. Aksın boşa hayatınızı saniyeleri, dakikaları. Uzak durun o filmden. Radikal olun azıcık. İzlicekseniz de 1080p izleyin iyi gidiyor.

Duygularıma tercüman olmuşsun kardaşım. Nedir bu cahıllardan çektiğimiz

Bu arada yanlış hatırlamıyorsam bi sene kadar önce yine yazmıştım yine yazacam. Film zevklerimiz bayağı örtüşüyor seninle. Snowpiercer filmi örneğin. Film aranırken bi baktım beklediğimden çok iyiydi yazmıştın. Aynı şeyi bende yazmıştım.

You are best Önerdiğin filmleri izleyince pişman olduğumu hatırlamıyorum.

•  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız

6,5/10

Konu ve işleniş bakımından keyifli bir film, biraz belgesel tadında ama sonunu bağlayamamışlar.

• Şu inanılmaz sinema kültürü olan arkadaşları ciddiye almayın lütfen.Takılsınlar kendi aralarında.
  • bırakın kayıp kızı mayıp kızı, biraz benimle ilgilenin, burada kendi benliğimle yıkılmışım
     En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız
  • chucky çakması olmuş boş vakitte izlenir

5,6/10
  • Vanilla Sky ı izledim iyi filmdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • La vie d'Adèle(2013)

Kötü film değildi ama beklentim daha yüksekti..
    7.5/10

7.8/10

Antoine Roquentin: Seni takip edende var merak etme Bak alttaki filmi öneririm madem bu ara Jack Nicholson'dan yürüyorsun.
    http://www.imdb.com/title/tt0064276/?ref_=nv_sr_1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 26 Aralık 2014; 3:29:10 >

• Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    saağol :D izledim daha önce, sevdiğim filmlerden bir taneesidir ;)
  • BOYHOOD - ÇOCUKLUK diye bir film izledim pişmanım.Senaryosu yok.Çocuğun değişim evrelerini göstereceğim diye senaryo yazmayı unutmuşlar çok boş bir film gerçekten.İzlemeyi düşünen varsa düşünmesin.shift delete yapıp silin.2,0/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalbimnasılunutsun -- 26 Aralık 2014; 5:03:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antoine Roquentin

saağol :D izledim daha önce, sevdiğim filmlerden bir taneesidir ;)

Bir film onerelim dedik ama izlemissinChinatown'u da oneririm diyecem ama onu da izlemissindir muhtemelen.
    Neyse paylasimlarina devam et sen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Pacino -- 26 Aralık 2014; 3:30:09 >
  • Mr.Pacino kullanıcısına yanıt
    a bak o filmi izlememiştim demek isterdim ama onu da izledim
    neyse teşekkürler, sende devam et bakalım nereye kadar gideceğiz :)

• The Last Detail
    8/10

Gayet güzel filmdi. Sıkılmadan izledim. Herkese öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 26 Aralık 2014; 4:56:29 >
  • Runner runner
    10/6

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

quote:

Orijinalden alıntı: Kalbimnasılunutsun

Başlatmayın şimdi kayıp kızınıza la.Gidin başka yerde tartışın süt oğlanları.Evde bilgisayar başında herşey yazmak kolay tabi.Neyi ıspatlamaya çalışıyorsunuz.

ulan

• The Guest -
    bu kötü adamı sevdim doğrusu 7/10

•  En Son İzlediğiniz Film ve Yorumlarınız
  • Rosamund Pike'ın oyunculuğu ve ilk yarı hariç çok kötü bir film. İlk yarıda (sinemada izlemiştim) gerçekten merak unsuru ön plandaydı. Gerçi bir yerde durumu çakozladım ama etkisini kaybetmedi. Ancak tüm filmlerini izlediğim Fincher'ın en kötü filmi diyebilirim. Düğümün çözülmeye başladığı ikinci kısımda yönetmen resmen çuvallamış. Mantık hataları ile dolu "izlenmese de bir şey kaybetmezsiniz" filmlerinin arasına girer.

• Ben de bu forumda iki sıkıntı olduğunu düşünüyoorum.
    1. Bu tür "senin bakışın yanlış benimki doğru, ben anlarım sen anlamazsın" durumları
    2. Düzeltilemeyen imdb. script sıkıntısı.

Ancak buraya film girenlerin çoğu geçerken uğrayıp, dur şu izlediğimi yaziim şeklindeki kişiler. Bunlarla zaten tartışmak yersiz zaten 3 ay sonra geliyor.
    Düzenli takip edenlere de naçizane önerim "Pan'ın Labirenti, Secret in Their Eyes, A Clockwork Orange, Enemy" gibi üst düzey filmler hakkında filmden sonra bir kaç yazı okumaları.
    Bir filmi tam olarak anlamadıysanız hem daha iyi anlamanızı; hiç anlamdıysanız da biraz anlamanızı, hem de merakınızı güçlendirmeyi sağlar.

Bu konudaki en son dumur filmim "Enemy (2013)" dir. Film bitince irkilip "ne oluyo la?!" diyerek karımla aynı gün bir kez daha izlediğim manyak filmdir.

Saygılar..

• 
Sayfa: önceki 42754276427742784279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.