Şimdi Ara

En Sevdiğiniz Teknoloji Sitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
2
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

En Sevdiğiniz Teknoloji Sitesi

(En Son Oy Tarihi: 2.12.2015)
Giriş
  • Arkadaşlar ankete istediğiniz yayınları ekleyebilirim. Aklıma gelenleri yazdım. Benim oyun Teknoseyir'e hadi bakalım.

Önemli not: Sıralama alfebatik'dir.

• Dilediğiniz siteleri söyleyin ekleyeyim.
  • Devamlı olarak takip ettiğim teknoloji sitesi yok ama oyum DH'ye.
  • Shiftdelete nerde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daxtor55

Shiftdelete nerde?

Hemen ekliyorum aklıma gelenleri yazdım. (bookmark'dakileri yazdım)
  • LP varken

• DH tek geçiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

LP varken

Kafamız aynı. ;) Dhw yi yazacaktım ama orası artık güncel değil.
  • Technolabs iyidir

• chip
  • kesinlikle teknoseyir ve levent abi
  • Liste güncellendi...

• Teknoseyir der ve mutfağa çay demlemeye giderim.

• Hadi ama! Koca dh den bu kadarcık oy mu çıkıyor.

• Teknoseyir 1. ( LP olmadan 1. olmazdı)
    2. Dh mesut çevik çok çabalıyor.

• Levent Pekcan
  • sdn

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • dh ama son zamanlarda dh büyümesiyle işlerin altından kalkamıyor gibi.başka editörler de alınmalı sürekli incelemeler vs aksıyor.

eskiden günü gününe incelemeler hatta karşılaştırmalar gelirdi peşine.artık tv programıda sıkıştı s4 ün incelemesi kaç ay sonra geldi (gelmese daha iyiydi) iphone 5s halen incelenmedi(bahanesi bize telefon yollamadılar ki gun reis apple tutkunu) nexus 5 incelemesi yayınlandı farklı türk sitelerinde bakalım kaç sene sonra incelemesi gelecek
    dikkat edin inceleme diyorum incelemeden sonra karşılaştırmalar felan çokta hayal oldu zaten

umarım gun reis buna çare bulur önceden tek dh bana yeterken artık farklı teknoloji sitelerinde incelemeleri izliyorum foruma girmek,siteye girmişken de anasayfa haberlerinede bakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

dh ama son zamanlarda dh büyümesiyle işlerin altından kalkamıyor gibi.başka editörler de alınmalı sürekli incelemeler vs aksıyor.

eskiden günü gününe incelemeler hatta karşılaştırmalar gelirdi peşine.artık tv programıda sıkıştı s4 ün incelemesi kaç ay sonra geldi (gelmese daha iyiydi) iphone 5s halen incelenmedi(bahanesi bize telefon yollamadılar ki gun reis apple tutkunu) nexus 5 incelemesi yayınlandı farklı türk sitelerinde bakalım kaç sene sonra incelemesi gelecek
    dikkat edin inceleme diyorum incelemeden sonra karşılaştırmalar felan çokta hayal oldu zaten

umarım gun reis buna çare bulur önceden tek dh bana yeterken artık farklı teknoloji sitelerinde incelemeleri izliyorum foruma girmek,siteye girmişken de anasayfa haberlerinede bakıyorum

Hocam editör almak maaliyetli ve zor bir iş. Yetişmiş eleman bulmak imkansıza yakın. Teknoloji basınının kapalı yapısı yüzünden "garip-gurup" magazinciler teknoloji blog u açıp, test ürünü toplayabiliyorken genç ve sektöre yönelen yetenekli gençler kürekle dövülüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cincihocarpsiyapanadam

quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

dh ama son zamanlarda dh büyümesiyle işlerin altından kalkamıyor gibi.başka editörler de alınmalı sürekli incelemeler vs aksıyor.

Hocam editör almak maaliyetli ve zor bir iş. Yetişmiş eleman bulmak imkansıza yakın. Teknoloji basınının kapalı yapısı yüzünden "garip-gurup" magazinciler teknoloji blog u açıp, test ürünü toplayabiliyorken genç ve sektöre yönelen yetenekli gençler kürekle dövülüyor.

kendimle çelişiyor gibi olmiyim ama editör dediysem mesut çevik gibi değil örneğin telefon incelemeleri yapabilecek birisi olabilir.
    kaan arlı ya bu görev verilebilir yada telefon incelemek çok zor değil sadece zaman istiyen bir iş diksiyonu düzgün iletişimi iyi olan sürüsüyle insan bulunabilir bu forumdan.
    illaki donanım uzmanı olmaya gerek yok diye düşünüyorum incelemelerin aylar sonra gelmesinden iyidir ki çoğu editörün ilk incelemelerine bakınca nerden nereye diyor insan gelecek kişide dh de tecrübelenir.
    tabiki bu mümkün mü bilemem ama birşeylerin değişmesi gerektiği gerçek halehazırdaki editörlerede yazık oradan oraya koşturuyor yetişemiyorlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.