Şimdi Ara

En sevdiğiniz Metallica şarkısı? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
342
Cevap
0
Favori
10.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

En sevdiğiniz Metallica şarkısı?

(En Son Oy Tarihi: 28.1.2019)
Giriş
  • Sanitarium liste de yok ama oyum bu şarkıya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0FDA1336A -- 15 Şubat 2007; 1:11:14 >
  • Nothing Else Matters...
  • quote:

Orjinalden alıntı: JaSoN VooRheeS

Sanitarium liste de yok ama oyum bu şarkıya

Ekledim.
  • Astronomy'de çok başarılı bir coverdır.

Birçok şarkısını beğenirim fakat Fade To Black'in yeri ayrıdır...
  • Astronomy'i nasıl unutmuşum. Ekledim hemen.
  • yukarı
  • her notasıyla her sesiyle one demek istiyorum

dedim gitti :P
  • one
  • quote:

Orjinalden alıntı: tylor

her notasıyla her sesiyle one demek istiyorum

dedim gitti :P

bende one a hasta olmuştum,sözler filan
  • One, Unfogiven, Nothing Else Matters, Fade To Black, No Leaf Clover, Sad But True, Turn The Page, Loverman, Master Of Puppets bunların hepsinin yerleri ve değerleri farklı gözümde, ama oyum Mama Said e...

Edit: Bu arada Loverman listede yer almamış, unutuldu die düşünelim ve mümkünse ekleyelim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mTm -- 15 Şubat 2007; 16:25:55 >
  • One
  • quote:

Orjinalden alıntı: Da®ksiDe©

One, Unfogiven, Nothing Else Matters, Fade To Black, No Leaf Clover, Sad But True, Turn The Page, Loverman, Master Of Puppets bunların hepsinin yerleri ve değerleri farklı gözümde, ama oyum Mama Said e...

Edit: Bu arada Loverman listede yer almamış, unutuldu die düşünelim ve mümkünse ekleyelim...

Ekledim.

• leper messiah'ı ekler misin, sağol
  • Bence de one...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Raven Shield

quote:

Orjinalden alıntı: Da®ksiDe©

One, Unfogiven, Nothing Else Matters, Fade To Black, No Leaf Clover, Sad But True, Turn The Page, Loverman, Master Of Puppets bunların hepsinin yerleri ve değerleri farklı gözümde, ama oyum Mama Said e...

Ekledim.

Eyvallah...

• böyle zor soru sorulur mu kardeşim?Ben en sevdiğim 10 şarksını bile seçemezken
  • Battery,Blackened,Damage Inc ekler misin?Bir de No Leaf Clover ve Orion.Bak bir tane dedim iki tane oldu.Bütün şarkıları süper adamların n'apayım.Say say bitmez.

edit:Şimdi aklıma geldi.Enter Sandman'ı da ekler misin?Ben bütün parçalarını sayacam adamların bu gidişle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soul calibur -- 15 Şubat 2007; 19:12:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: soul calibur

Battery,Blackened,Damage Inc ekler misin?Bir de No Leaf Clover ve Orion.Bak bir tane dedim iki tane oldu.Bütün şarkıları süper adamların n'apayım.Say say bitmez.

edit:Şimdi aklıma geldi.Enter Sandman'ı da ekler misin?Ben bütün parçalarını sayacam adamların bu gidişle

Ekledim.

quote:

Orjinalden alıntı: the_rion80

leper messiah'ı ekler misin, sağol

Bunu da ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven Shield -- 15 Şubat 2007; 21:42:14 >

• e sizde metallicacıysanız fan clubüme gelin
    http://forum.donanimhaber.com/m_12369701/tm.htm
  • Yukarı..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.