Şimdi Ara

En sert fauller +18 (hatta +30)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Su videoyu izledikten sonra bi daha futbol oynmamaya karar verdim https://m.youtube.com/watch?v=YsUClBE4iJ4&has_verified=1&layout=mobile&client=mv-google

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnfinityWar -- 29 Temmuz 2015; 16:52:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Valla 22 yaşına giricem, 40 yaşında bile olsam izleyemem böyle şeyleri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Green105

Valla 22 yaşına giricem, 40 yaşında bile olsam izleyemem böyle şeyleri.

Valla bende 19 yasindayim izledim simdi aklimdan cikmiyor yurumeye bile korkar oldum

• Siz siz olun maçlarda yüzük v.s takmayın adamın yüzük parmağı koptu be gol sevinci yaşarken
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unbelievable7

Siz siz olun maçlarda yüzük v.s takmayın adamın yüzük parmağı koptu be gol sevinci yaşarken

Ne maci ya bu vidyodan sonra mac yaparmiyim ben

• Birinci disinda cokta korkunc olan yok bence. Pepeye agir sovdum.

• 1. hariç o kadar birşey yok yani benim için liveleak sağolsun artık normal geliyor böyle şeyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Suge Knight

Birinci disinda cokta korkunc olan yok bence. Pepeye agir sovdum.

Bide bunu izle
    https://m.youtube.com/results?q=futbolcunun%20aya%C4%9F%C4%B1n%C4%B1n%20k%C4%B1r%C4%B1lmas%C4%B1&sm=1

• Fifa falan bi karar çikarip böyle faulleri kasti yapanlar Çok yüklü para cezasi almali futboldanda uzun süre cezalandirilmali..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Fifa falan bi karar çikarip böyle faulleri kasti yapanlar Çok yüklü para cezasi almali futboldanda uzun süre cezalandirilmali..

Adamlar sakat kalip hatta ölmeye yakin olduktan sonra para cezasi veya men verseniz ne fayda

• quote:

Fifa falan bi karar çikarip böyle faulleri kasti yapanlar Çok yüklü para cezasi almali futboldanda uzun süre cezalandirilmali..

Ne uzunu ya direk futbol hayatını bitirmeli.Böyle şey olurmu sen gelicen beni resmen ömür boyu sakat bırakmaya çalışıcan bir kırmızı 3 5 maç ceza ile yırtacan yok öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: knight0fheaven

quote:

Ne uzunu ya direk futbol hayatını bitirmeli.Böyle şey olurmu sen gelicen beni resmen ömür boyu sakat bırakmaya çalışıcan bir kırmızı 3 5 maç ceza ile yırtacan yok öyle.

Hocam bence direk hapse atilmali bi oyun ugruna adamlar birbirlerini oldurecekler.
    Not:Cok Ciddiyim

• sert girmek var kötü sakatlanmak var

bunlar sert girmişler 2 si kötü sakatlanmış

diğerleri gördüğümüz şeyler o kadar kötü değil
  • Kaval kemiği kırılanları izleyin bide

• quote:

Orijinalden alıntı: Lester Nygaard

Kaval kemiği kırılanları izleyin bide

Of of o nedir oyle izlerken tuylerim urperdi

• Çoğu sık sık olan sert fauller. Onların arasında bizden de hareketler olmalı. Şu niye yok mesela:

• Yukarıdaki videoda yok ama Djibril Cissé'nin ayağının kırıldığı pozisyonu TV'den canlı izlemiştim.Hala unutamıyorum,unutabileceğimi de sanmıyorum.
  • Böyle sakatlık falan deyince hep David Villa'nın ağaının kırıldığı pozisyon geliyor aklıma :(
  • uchenin ayağı kırılmıştı onun videosunu izleyin adam hiç bi şey yokmuş gibi sakızını çiğniyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.