Şimdi Ara

En Seksi LoL Karakteri Komik Videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Merhaba DH yazarları. Bir önceki postuma yapılan eleştirilerden yola çıkarak bu seferki videomu daha düzgün yapmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum

• Ne yazsam bilemedim

Neyse çekilişe katılmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 8 Mart 2017; 12:58:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın azmini tebrik etmek lazım. Önceki Garen videosundan 5 kat yama videosundan 50 kat daha iyi olmuş. Kısaca bu videonun bi 1000 kat daha iyisini yapabilirsen olacak bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • her geçen gün tanrının ışığından biraz daha uzaklaşıyoruz
  • Hazırladığın metin güzel videoya koyduğun görseller ve şakalarda pek hoş fakat sıkıntı sesinde , akıcı ve net değil boğuk ve fazla kalın

• ??!

• Bu ne lan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış anlama ama videodaki en büyük sorun sesin. Diksiyon ve ses tonu olmamış gibi. Daha net nasıl açıklarım. Mesela şu:

Tonlamala da yapmıyorsun. Arkadaşınla konuşur gibi anlatmamalısın. Umarım eleştirim yapıcı olur. Kendini geliştirmene yardım eder.
  • Bir öğretmen olarak hoş bulmadım bu videoyu. Kıytırık bir oyundan cinsel öğeler çıkarıyorsunuz ama unutmuşsunuz bu oyunu çocukların da oynadığını. İlkokul 3 ve ya 4 e giden bir çocuğun bunu izlemesi hiç doğru olmaz. Yeteneğiniz varsa zaten izlenirsiniz sırf dikkat çekmek için böyle saçma videolar çekmeyin lütfen

• Çekilişe katılmak istiyorum

• eleştirileriniz için teşekkür ederim.sesi iyileştirmek için programdan yardım aldım ancak en iyi böyle oldu. bu seslendirmeyi boş bir odada yaptım ve yankı da işin içine girince zaten kötü olan sesim iyice kötüleşti. sonraki videolarda buna daha çok dikkat edip ses tonumu ve konuşma stilimi ayarlayacağım. tekrar çok teşekkür ediyorum. yüzünüze gülümseme koyabildiysem ne mutlu bana
  • Lugati Oyun YouTube kullanıcısına yanıt
    Metinleri seslendirme konusunda herhangi bir kız arkadaşından yardım albilirsin hem kanalın daha çok dikkat çeker .

• quote:

Orijinalden alıntı: Blade Waltz

Metinleri seslendirme konusunda herhangi bir kız arkadaşından yardım albilirsin hem kanalın daha çok dikkat çeker .

kız arkadaş mı? o da ney
  • Lugati Oyun YouTube kullanıcısına yanıt
    Has dhli detected

Hocam bence bu YouTube işlerine pek yogunlasmada biraz gez dolaş hem ufkun açılır daha iyi fikirlerle gelirsin diye düşünüyorum.

• cring
  • Think different.
  • diğerini de izlememiştim bunu da izlemedim. izleyeyim mi biri kısaca bahsedebilir mi içerikten?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.